Treść opublikowana przez wielkiumino123
-
[E34] ix dziwne zachowanie ukladu kierowniczego
a 28mm to nie jest prawie 3 cm ? :)
-
E39 525 tds Zapala się kontrolka ze świec zarowych
Nie zawsze ,raz wykaże błąd raz nie , podobny przypadek też z td-esa tylko starszego nastawnik szarpał jak głupi na wolnych obrotach a komputer jego błędu nie pokazał dopiero wymiana ,nastawnika pomogła.
-
520d zgasło i nie chce odpalić
skoro kolega bmwlodz1 napisał że ma jakieś kable pod fotelem kierowcy i jak nazwał jakieś czujniki to widocznie ma pompę elektryczną od webasta.
-
E39 525 tds Zapala się kontrolka ze świec zarowych
to jesteś troszkę w błędzie bo nastawnik sam w sobie może się zepsuć i właśnie nie musi szarpać na wolnych obrotach żeby to była tylko jedna oznaka jego awari .
-
świst przy przyśpieszaniu e46 330d M57
a nie masz czasem pękniętego kolektora ssącego ? chyba na to wskazuje ta usterka :)
-
uszkodzony silnik
jeśli nic w środku nie widać żeby było uszkodzone ,to po prostu musisz go złożyć i spróbować odpalić inaczej nie sprawdzisz a jeśli dałeś za niego sporo kasy to warto się pobawić jeśli nie zostaw go na części :)
-
[Exx] wymiana płynu i odpowietrzanie układu chłodzenia 5er
a w zbiorniczek wyrównawczy za duże ciśnienie nie bije po prze gazowaniu na wyższych obrotach ? jeśli tak to masz przyczynę ,głowica.
-
E46 330xd Problem z odpaleniem silnika po wymianie
jeśli pompa progowa dobrze bije ciśnienie to przelewem zawsze będzie dawać paliwo to normalne , a jeśli tak ci skacze ciśnienie na listwie to jest nie dopuszczalne skoro przekładałeś sam cały sprawny silnik który wcześniej normalnie chodził to coś musiałeś spierdzielić porostu, sprawdź ciśnienie na wyjściu z pompy CR od tego zacznij .
-
[E34] ix dziwne zachowanie ukladu kierowniczego
A piszesz o tarczach wentylowanych czy zwykłych?
-
e39 530d navi 16/9 a webasto jak to dziala
sprawdź przede wszystkim jaką masz naklejkę ,od tego trzeba zacząć jak wiadomo będzie jakie web. u ciebie siedzi.
-
Problem z gazem w BMW E36
jeśli to jest z tych nowszych typów instalacja to może mieć związek z rezerwą ,porostu sterownik wyczuwa że jest mało gazu w butli i automatycznie przerzuca na benzynę ,skoro sam ją zakładałeś i jest nowa to sprawdź czy ma tą funkcję jeśli niema to źle podłączyłeś sygnałowy kabel.
-
520d zgasło i nie chce odpalić
pod fotelem kierowcy jeśli masz kable to masz tam tzw pompę progową elektryczną tak jak ci pisał driver ok wielkość jej ok 15cm na 10cm a jeśli masz webasto to jeszcze obok jest mała pompka paliwa do webasta . jeśli masz tzw chińskie rączki :) to spokojnie wyjmiesz pompę od góry ,jeśli w baku jest dużo syfu to od razu go wyciągnij jakąś wysysarką bo żeby bak wymontować to jest nap weno więcej roboty.
-
E39 525 tds Zapala się kontrolka ze świec zarowych
no chyba raczej jednak :)
-
E39 525 tds Zapala się kontrolka ze świec zarowych
nastawnik pompy zaczyna szwankować najprawdopodobniej :)