Skocz do zawartości

rafusa

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafusa

  1. Cena za skrzynię okazyjna :mad2:
  2. Tak ,w Stanach czujniki montują chyba w każdym BMW ,ale funkcjonalność musiałem zakodować (fabrycznie jest tylko ok lub nie). Co ciekawe działa to dopiero po ,,rozgrzewce'' ,nie można np. sprawdzić po uruchomieniu w garażu :?: Wartości ciśnienia pojawiają się po krótkim czasie w trakcie jazdy.
  3. Trzeba pewnie zapytać kolegów z działu kodowania ,u mnie też nie działało a po wizycie u ,,magika'' mam teraz pomiar z każdego koła... :D
  4. Jestem pewien ,że w europejskiej wersji również można zakodować wyświetlanie wartości dla każdego z kół :D
  5. pewnie na podstawie czujników z ABSu, ale potwierdza to tym bardziej, że jeśli nie ma żadnych czujników, to koła od E70/E71 pasują do F15 Myślę ,że to raczej kwestia kodowania ,u mnie oryginalnie było tylko ,,ok'' lub ,,low'' po kodowaniu pokazuje dokładne wartości dla każdego z kół :cool2:
  6. rafusa odpowiedział(a) na osy4 temat w X3 (F25)
    W Stanach znalazłem jeszcze Sprint Booster ,opinie w sieci raczej ok :?: http://www.sprintbooster.com
  7. rafusa odpowiedział(a) na Pter temat w X3 (F25)
    U mnie 18tki ,245/50 RF Pirelli ,myślę,że do tego autka to optymalne rozwiązanie :D
  8. rafusa odpowiedział(a) na Pter temat w X3 (F25)
    W Stanach 1500 USD (X Line Pro) ,ale dla mnie też niekoniecznie z każdym kolorem nadwozia :wink:
  9. Nie jestem pewien ,ale chyba wszystkie F15 wyjeżdżają na runflatach ,więc trudno oczekiwać rozwiązań w zagospodarowaniu zapasu od producenta :?:
  10. rafusa odpowiedział(a) na gregsan temat w X5 (F15, F85)
    Potwierdzam ,F25 to zupełnie inna (niższa) liga.
  11. Ja przebiję skromnym vanem Toyota Sienna: stoi nawet na bardzo stromych górkach (nie mam pojęcia jaka to skrzynia ,pewnie składana przez małych Chińczyków'' :wink:
  12. rafusa odpowiedział(a) na wojtekd71 temat w F07
    Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu :cool2: A co kapci to w ubiegłym roku 2 razy ... na pięknych i szerokich amerykańskich drogach :wink: i oponki rzeczywiście nie tanie...
  13. rafusa odpowiedział(a) na K8v8M temat w i3
    Najbrzydszego BMW w historii... :wink: takie osobiste spostrzeżenia :D
  14. rafusa odpowiedział(a) na wojtekd71 temat w F07
    Myślę ,że BMW nie zakłada ich bez powodu... Trochę demonizujemy chyba ich właściwości ,na 18 stkach 245/50 Pirelli moim zdaniem sprawują się super :D
  15. rafusa odpowiedział(a) na osy4 temat w X3 (F25)
    Każdy autoryzowany przez Hartge serwis robi pomiary przed/po.
  16. rafusa odpowiedział(a) na osy4 temat w X3 (F25)
    Trochę bajki opowiadamy ,WSZYSCY :D Pokażcie mi producenta czegokolwiek który gwarantuje ,że nic się nie stanie ? Co do Hartge to zachęcam do poczytania dokumentów ,które otrzymuje się po montażu,zanim zaczniemy wypisywać opowieści o ,,przejmowaniu gwarancji'' od BMW... Moim zdaniem boxy od renomowanym producentów nie są obarczone jakimś gigantycznym ryzykiem ,o którym tu czytam. W razie awarii (która może nastąpić i bez modułu :wink: ) sumy gwarancyjne (Hartge) rozwiązują sprawę.
  17. rafusa odpowiedział(a) na gregsan temat w X5 (F15, F85)
    Dziś z perspektywy czasu raczej kupiłbym 35i ,następne auto to pewnie 5GT z tym silnikiem. Różnica w cenie między 28i a 35i prawie żadna (oczywiście w Stanach :D ) ,a kultura pracy inna ,rozwijanie mocy też inna liga,więcej renomowanych rozwiązań dostępnych do tego silnika (tuning) itp. Oczywiście nie narzekam na 28i ,osiągi są więcej niż dobre ,ale zawsze chce się mieć lepiej... :wink: Nigdy nie jechałem w swoim 28i z tyłu ,ale pasażerowie narzekają ,więc kolejny kierunek to F07.
  18. rafusa odpowiedział(a) na gregsan temat w X5 (F15, F85)
    Na pewno jest czteroosobowe .
  19. rafusa odpowiedział(a) na osy4 temat w X3 (F25)
    Tak widziałem ,ale serwis łatwiej przełknie modyfikacje ,jeśli będą od tutejszego tunera niż z mojego garażu... Już ich testowałem :wink: Jedyne ,co mnie powstrzymuje to ew. konieczność demontażu przy serwisie. Jeśli chodzi o firmę wspomnianą w linku ,to warunki gwarancji wyglądają bardzo dobrze.
  20. rafusa odpowiedział(a) na osy4 temat w X3 (F25)
    Nie wiem ,czy nie pewny :?: Ja Hartge brałbym w ciemno ,tylko w Stanach nie mogę dostać boxa do swojego silnika. Sprowadzonego nie chcą montować i kółko się zamyka :( Niby tuner z Bostonu obiecał ,że w tym roku będzie miał ,ale w ubiegłym mówił to samo :wink: Przed ew. zakupem warto sprawdzić sprzedającą firmę bezpośrednio w Hartge ,co powinno pozwolić uniknąć kłopotów w przyszłości...
  21. rafusa odpowiedział(a) na osy4 temat w X3 (F25)
    Ja też uważam ,że warto :D Na pewno pojawi się problem przy przeglądach (demontaż) ? ale zawsze można znaleźć serwis ,,który będzie przymykał oko'' :wink:
  22. rafusa odpowiedział(a) na K8v8M temat w i3
    Czymś takim to i tak zawrotne prędkości... :D
  23. rafusa odpowiedział(a) na osy4 temat w X3 (F25)
    Nie wiem ,jak jest w Europie... Ja niestety nie mogę założyć Hartge w 28i (niedostępny w Stanach do tego silnika) :cry:
  24. rafusa odpowiedział(a) na osy4 temat w X3 (F25)
    Po montażu Hartge otrzymuje się niezależną gwarancje na silnik.
  25. Ale to chyba nie jest normalne... sprawdzę w F25 :?: Na co dzień używam vana Toyoty ,praktycznie co 2 dni tankuję na Shellu do którego jest podjazd pod mega stromą górkę na szczycie z sygnalizatorem . Automat trzyma bez problemu a naprawdę jest tam baaardzo stromo :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.