Treść opublikowana przez tomasztolala
-
[E91 LCI] Stłuczka, uszkodzony zderzak i co jeszcze?
o KU*** hHAHhaha to nazywasz stłuczką ??:D PS: z axa za bardzo podoba rzecz dostałem 700 zł śmieszne.
-
"Sam naprawiam" E90
a masz może coś na temat w tej książce STEROWNIK ŚWIEC ŻAROWYCH Jak wymienić samemu (wiem jest na forum ale che więcej info)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
http://allegro.pl/worek-na-narty-skisack-bmw-e90-e91-e87-e70-e60-i4967282014.html Tani worek na narty
-
Grill e90 orginał vs podróbka
No tak wiadomo ASO te co posłałeś z allegro raczej też orginał tylko teraz pytanie czym się różnią od podróbek? jak poznać mają jakieś informacje umieszczone
-
Grill e90 orginał vs podróbka
Mam pytanie na temat grill-u do E90 czy warto kupować orginał? jeśli się różni to czym? i jak poznać oryginał? ma jakieś numery logo bmw czy coś w tym stylu? Jak się domyślam to to są podróbki? http://allegro.pl/grill-m-pakiet-nerki-e90-e91-05-08-chrom-i4961222258.html http://allegro.pl/bmw-e90-e91-lci-jasny-chrom-grill-nerki-rdh-jafra-i4939826331.html Ceny są przeróżne jak poznać org ?
-
Trzesie buda przy gaszeniu e90 320d
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=260870
-
e90 - benzyna czy diesel przy małych przebiegach
Tak też myślałem a jaki slinik benzynowy ma opinie najmniej awaryjnego ? Wszystko zależy od budżetu to jest najważniejsza spraw. Diesel jest stworzony żeby połykać długie dystansy zjadać autostrady w mieście po prostu będzie mu smutno:D
-
e90 - benzyna czy diesel przy małych przebiegach
jak miasto to tylko benzyna disel nie zdąży sie nawet nagrzać dobrze a ty już zakończysz trasę.
-
Liqui moly diesel spülung
Co np się poprawiło ? a co do postu mojego poprzedniego chodizlo mi o diesla nie benzyne :P
-
Liqui moly diesel spülung
Mozna go przedawkowac? Za duzo wlac na za mala ilosc benzyny
-
Podświetlenie z drzwi LOGO BMW
Jeśli chcesz być wieśniakiem nr 1 to na allegro jest :D ludzie po co ci to ?? po prostu po co? co za wieś!! masakra nie ma chyba nic bardziej wieśniackiego?
-
Dobranie sterownika świec
Mam dość proste pytanie Czy ten sterownik bęndzie pasować do mojego samochodu?? http://allegro.pl/sterownik-swiec-zarowych-bmw-e60-e90-e91-oryginal-i4922226542.html Kod typu VC31 Typ 320D OL (EUR) Typoszereg E E90 () Seria 3 Silnik M47/T2 Pojemność skokowa 2.00 Moc 120 Napęd HECK Skrzynia biegów MECH Data prod. 2005-02-15 Pytam dlatego bo ceny wachają się od 200 nawet do 300 zł skąd takie różnice?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
ja bym za nie życie oddał:D szkoda ze nie do e90
-
Roleta wlot powietrza Przód
a no to tyle mi wystarczy myslałem ze to dobra rzecz ale w takim razie oleje temat. dzieki
-
Roleta wlot powietrza Przód
http://allegro.pl/zaluzja-roleta-wlot-powietrza-bmw-e90-e91-e92-i4958572302.html Czy ktoś już to doposażał do swojego samochodu czy to ma sens jak to w końcu działa trzeba cos podłączać? jest to elektroniczne czy manualne?
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014
DVD-RW to to samo tylko wielokrotnego zapisu nie ma różnicy
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Mistrz Pierwszego planu;p
-
F10 550i xDrive 2012
akurat taką info warto się podzielić publciznie
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
dzięki Mlodzik18 bardzo konkretna informacja
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
nie nie chce po prostu pousuwać błędy i poszperać co tam u mnie w samochodzie słychać. W takim razie wgram sp-daten 49.0 E89 LITE
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
mam pytanie jakie mam wgrac Sp-daten ?? w instrukcji jest napisane 49.0 i nowe a na chomiku mamy sp-daten 54.0 E89 FULL z tym ze co oznacza e89 model bmw? w innych plikach jest tez e60 itp a nie ma e90 czy to nie nie ma związku Potrzebna mi jest inpa do mojego e90 http://oi61.tinypic.com/2zxnrko.jpg Chodzi mi o to zaznaczone na czerwono to oznacza ze tylko pasuje do tych modeli? czy mam wgrywać najnowsza 54.0 E89 FULL (potrzeba mi ta baza do e90)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
ale ja nigdzie nie stwierdziłem faktu co dla kogo ile warte tylko chodzi mi ze to kupa pieniędzy jak za takie byle coś.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Nawet jesli i to jest tanio? Za kawalek chujowego plastkiku
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
No teraz już jest bo Rivasi wyedytował i naprawił wiem ze poprawił ale mimo to dało rade sie domyśleć ;p wystarczyło przepisac do allegro;p
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
przecież ten link jest 2 posty wyżej? elegancki szkoda tylko ze nie pod navi;/ http://allegro.pl/kierownica-bmw-e87-e90-e91-skora-alcantara-i4890888861.html w sumie elegancka