Skocz do zawartości

Szamil

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szamil

  1. Szamil odpowiedział(a) na powerofbmw temat w E39
    A wiekszego intercoolera to juz nie mogli zmiescic :( :wink: :P :twisted:
  2. Szamil odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    Śliczna,śliczna i jeszcze raz śliczna.Jesli nie tajemnica to moglbys sie pochwalic ile Cie kosztowala?? Pozdrawiam
  3. Santex podskocz do jakiegos mechaniora niech na caly ukl.wydechowy luknie.Popatrzy,przebada.Ja bym stawial na jakas dziureczke gdzies w wydechu wlasnie. Pozdrawiam
  4. Szamil odpowiedział(a) na powerofbmw temat w E39
    :arrow: damp Nie chce sie stronka otworzyc :( .szkoda pozdrawiam
  5. Szamil odpowiedział(a) na przemko temat w E30
    Sebast trzeba byc wyrozumialym :D ,ale obawiam sie ze kazdemu z nas ta cierpliwosc tez sie kiedys skonczy. Pozdrawiam
  6. A płyn hamucowy sprawdzaleś? Pozdrawiam
  7. Ostatnio w TV uslyszalem ze po odniesieniu akcyzy na gaz cena gazu wzrosnie max o 5 gr, wiec nie jest to tez az tak duzo,poza tym akcyza na beznzyne tez wzrosnie co spowoduje takze wzrost ceny benzyny,wiec proporcje pomiedzy cena beznyny i gazu zostana podobne. Pozdrawiam
  8. Witam!!! Na Twoim miejscu przejechalbym sie obejrzec te siodemeczke.300 km to jeszcze nie tragedia,tym bardziej ze pisales ze wlascicil ma wszystkie dokumenty stwierdzajace odbyte przeglady i samochod jest w "igła" stanie.Dopoki nie zobaczysz autka na wlasne oczy nic nie bedziesz wiedzial.Moje zdanie:JEDŹ,OBEJRZYJ AUTKO I DAJ ZNAC JAK BYŁO!!!:) POZDRAWIAM
  9. Witam!!! A ja wam powiem tak.Znajomy moj ujezdza sobie poldka.Jak go kupil to autko nie posiadalo instalacji LPG.Miesiecznie robil ok 1500 km co przy spalaniu poldka (laczne trasa i miasto) ok.8,5l i cenie benzyny 3,70 dawalo ok 470 zl.Znajomy szybko podliczyl miesieczne wydatki i stwierdzil ze go to za drogo kosztuje i bedzie montowac gaz zeby zaoszczedzic na miesiecznych wydatkach na paliwo.Jak pomysla tek tez zrobil.No i od jakiegos czasu lata sobie poldkiem z gazem tyle ze teraz nie robi juz 1500 km miesiecznie tylko o wiele wiele wiecej co sumasumarum daje i tak wieksze koszty na paliwo wydawane miesiecznie. Podumaj,policz,zrob jak uwazasz i daj nam znac co wymysliles. Pozdrawiam i zycze powodzenia w szukaniu ukochanej 3.
  10. Szamil odpowiedział(a) na GRISZA temat w E32
    Witam!! O ile dobrze pamietam to w e32 da sie zrobic test zegarow.Wciskasz i trzmasz wcisniety przycisk przy licznikach(nie ten do kasowania km,ten drugi) i przekrecasz zaplon.To chyba jakos tak dziala.Najlepiej bedzie jak sobie jeszcze poszukasz. Pozdrawiam
  11. Witam!! Pierwszy raz sie spotykam z czyms takim ze lusterko wsteczne jest powiekszajace.Byc moze poprzedni wlasciciel potlukl gdzies lusterko i zamiast wstawic takie jak powinno byc to zamontowal szklo powiekszajace.Tylko cos takiego mi przychodzi do glowy.A jesli chodzi o wilekosc lusterka to nie porownuj lusterka z Beemki albo z jakiegokolwiek innego samochodu do lusterek w partnerze.Te w partnerach, berlingo czy kangusach sa ogromne. Pozdrawiam
  12. Szamil odpowiedział(a) na Martinez temat w E28
    Witam!!Ja bym sie rozejzal na Twoim miejscu za jakas e30.Zobacz na ta z linku ponizej.Nie mam narazie kasiorki bo bym ja baaaaaardzo chetnie lyknal:) http://www.autoscout24.pl/home/index/detail.asp?ts=3659430&id=36241660&sc=&make=13&eurofrom=&euroto=&zip= Pozdrawiam
  13. poszukaj ma forum
  14. Szamil odpowiedział(a) na Michael temat w E32
    Na pewno byly 750 bez skory. Pozdrawiam
  15. A no wlasnie.Dzieki za rozwianie moich watpliwosci.Swoja droga fajna sprawa z takim tel.Zamawiasz sobe duplikat karty sim,wsadzasz sobie do tel w samochodzie i luzik.jak jestes poza autem to masz normalnie komorke,wsiadasz do auta i jak ktos dzwoni to odzywaja sie obydwa telefony.Fajna sprawa. Pozdrawiam
  16. A czy taka duza karte mozna normalnie kupic\zamowic u swojego operatora kom? Pozdrawiam
  17. Szamil odpowiedział(a) na 761robo temat w E34
    http://dagmar.win.pl/sklep/shopping/?id=40
  18. Szamil odpowiedział(a) na Tomec temat w E34
    Ta EMA chyba raczej na pewno byla kombinowana.Za swiezo wyglada tez chyba na ten rocznik(chociaz kto wie),a z tego co gdzies czyatlem to Tomas M5 to juz chyba sprzedal swoja. Pozdrawiam
  19. Z tego co pamietam TDS (143 KM) byl produkowany od października '91.Produkcje sedana zakończono w listopadzie '95,zaś kombi produkowano jeszcze dokladnie rok dluzej,do listopada '96. Pozdrawiam
  20. Szamil odpowiedział(a) na kaczor temat w E34
    Z podziękowaniem :lol: :lol: :lol:
  21. Dajcie sobie spokoj z robieniem czegos takiego.Wedlug mnie totalna wiocha.Nie szpeccie takimi rzeczami BMW.Jezeli ktos uwaza ze takie rzeczy sa ladne i fajne to niech robi je wlasnie w takich samochodach jak fiat uno albo golfach.Poza tym w BMW sa 2 wycieraczki a we fiacie uno jedna wiec jest prawdopodobniej latwiej przerobic. Pozdrawiam
  22. Szamil odpowiedział(a) na kaczor temat w E34
    No to narobilo sie bigosu :( Mam takie pytanko odnosnie puszczania kabli zasilajacych i sygnalowych obk siebie.Razem z kolega w jego autku montowalismy wzmacniacz i wszystkie kabelki puscilismy razem(wiadomo mniej roboty :D ) i teraz jak sie slucha muzyczki to w glosnikach slychac takie buczenie ktore narasta wraz z obrotami silnika.Czy jest to spowodowane wlasnie tym rozmieszczeniem kabli?? Z gory dziekuje i pozdrawiam
  23. hahahaha!!!!! Nosek na tej samej stronie znalazlem jeszcze jedna Cud-Becie. Niestety nie wiem jak wstawic jej zdjecie,dlatego proponuje zebyscie weszli na w/w stronke www.wiejskituning.com i w galerii znajdzcie sobie samochodzik pod tytulem: BMW SyfeX Edyszyn. Mi rece opadly... Boze bron piekne samochody przed ludzmi, ktorzy zrobia z nich takie maszkary. Pozdrawiam
  24. Szamil odpowiedział(a) na Max_Siedlce temat w E34
    Witam Siedlce :wink: za bardzo sie nie orientuje ale tak jak kolego wczesniej powiedzial bedzie prawdopodobnie problem.skoro w 520 jest normalny analogowy licznik kilometrow to napedza go normalna linka,podczas gdy w liczniku cyfrowym dziala to pewnie na innej zasadzie. niestety szczegolow nie znam. jeszcze raz pozdrawiam :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.