Treść opublikowana przez Szamil
-
[E36] denerwujacy dźwięk - układ wydechowy
Siemano!! U mojego znajomego w e34 jak katalizator byl przepalny to na wolnych obrotach dzwonil,jakby w nim jakies srubki byly.Wywalil katalizator,wszytko ucichlo i autko jakos tak wiecej wigoru nabralo.Delikatnie,ale zawsze cos.
-
! ! ! SKRADZIONO BMW E30 ! ! !
Sorki ponioslo mnie,ale wiem co czuje Jackass.Skradziono mi niedawno radio i wpadlem w szal,a co by bylo jakbym autko stracil?? P.S. :arrow: JACKASS serdeczne kondolencje :cry:
-
! ! ! SKRADZIONO BMW E30 ! ! !
Łapy przy samoej dupie poobcinac.Inaczej nie widze.
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
:arrow: tomekz nie ma problemu. Mi wlasnie chodzi o taki stereotyp,ze jak ktos starszy jezdzi samochodem to obnosi sie z nim jak z jajkiem.I wlasnie na tym stereotypie grasuja handlarze wpisujac w ogloszeniach wlasdnie takie bzdety.A to ze nawiazalem do takiego stwierdzenia.No coz chcialem troche poironizowac. :P 8) :lol: :o
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
No to gratuluje i zycze wielu udanych km.A jednak rodzynki sie zdarzaja.
-
[E32] kod blokujący silnik
Z innej beczki: Kurde zielony nie moge sie napatrzec sie na Twoja siodemeczke :shock: :oops:
-
[E36 320] Pulsują wszystkie światła w aucie. Co to jest ?
To akurat jest normalne.Zawsze jak np na wolnych obrotach dodasz gazu to swiatla zaswieca delikatniej jasniej bo jest wieksze ladowanie aku.
-
[E32] Ja wiem że już było ale... - wymiana płynu chłodzącego
http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=5444 O to mnie chodzilo :lol:
-
[E32] Ja wiem że już było ale... - wymiana płynu chłodzącego
Witam! Temat byl poruszany nawet bodajze wczoraj.Masz pozostalosci plynu w bloku silnika.Poszukaj wsrod najnowszych postow.
-
[E39] nietypowa zamiana
:arrow: Felix Felix teraz mozesz sobie spojnie z GB Rollsa sprowadzic i niedaleko domu przerobisz na "normalna" wersje :D 8) :P :wink:
-
[E39] nietypowa zamiana
Siemano Felix To jest mozliwe napewno w przypadku samochodow ciezarowych.Kiedys bylem w salonie Scanii w Bialymstoku i tam staa do sprzedania uzywana Scania.Jak rozmawialem ze sprzedawca to powiedzial mi ze ta scania ma cos kolo 3 lat i ze jest z Anglii.Przyoplynela promem do gdanska i tam zostala przerobiona na "normalna" czyt.z kierownica po lewej stronie. i ze potem ktos nia przyjechal z gdanska do bialegostoku.Mysle ze jak przerabiaja ciezarowki to i z osobowymi tez nie ma problemu.
-
[E36] ile ma koni 320 24V
Zgadzasie.calutkie 150 kucykow.ale co do tej ceny i tego autka to bym sie zastanowli 2 razy.Jesli juz ktos tuningowal taki samochodzik tzn zawieszenie, kierownica itp to autko pewnie niezle w dupe dostalo.Co z tego ze kupisz furaka za 12 kola jak bedziesz zaraz musial w nim wszystko robic.
-
[E34] Dziwny zapach z ogrzewania
A jak ja napisalem :?: :!: :twisted: :D
-
[E34] Dziwny zapach z ogrzewania
Witam!! Mozesz miec inny problem.Masz klime,wiec mozesz miec tez grzyby i inne mikro-ustrojstwa w ukladzie.Sa jakies srodki do odgrzybiania,ale chyba najlepiej bedzie jak podjedziesz do jakiegos wrsztatu zajmujacego sie ukladami klimatyzacji.Aha jeszcze przypomnialem sobie ze moze to byc tez jakis filtr przeciwpylkowy(chyba) do wymiany. Pozdrawiam
-
[E39] Realne koszty utrzyymania 525 tdsssssss
A moze w beemwe ma byc taka mgielka i juz.Moze male japonskie raczki lepiej skladaja silniki diesla.Cholera wie.Popytaj kogos kto ma tez TDS-a czy u niego tez tak jest.Porownaj Bmw z Bmw. Pozdrawiam
-
[E39] Realne koszty utrzyymania 525 tdsssssss
Felix powinienes sie cieszyc.Masz dodatkowego konika pod maska :D .A co do tego dymienia to kazdy dieselek przy wciskaniu gazu pusci dymek.To normalne nawet w nowkach sztukach.Znajomy kupil niedawno passata tdi.noweczka.i jak wciska gaz to tez pusci dymek. Pozdrawiam
-
[E30] Pytanie odnośnie WSZELKICH regulacji silnika 2.0i -M20
witam. http://www.behindmatrix.com/e30/fotost/f00071/f00071.htm otworz plik PDF. pozdrawiam
-
[E38] zapaliła się kontrolka DSC
A napisz czy myles na zewn autko, czy silnik tez?
-
[E32] sygnalizacja włączonych świateł
Genau 8) :lol: :D
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
Oj tak tak...Temat można ciągnąć w nieskończoność.Właściciel niepalacy,samochod garazowane i serwisowane.Na wszystko sa rachunki.Szkoda ze takie prawdzwe rodzynki zdazaja sie tak zadko.No ale coz.Pomazyc zawsze mozna.No nie?? 8) :D Pozdrawiam
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
Bo to są poprostu rewelacyjne okazje :lol: :lol: POzdrawiam
-
[E32] instalacja do 750
Marcin,wiem ze o tym juz bylo pare razy,ale moglbys tak w skrocie naszkicowac ile wynosza koszty utrzymania 750?Ile Ci pali w miescie i na trasce?Pytam bo mazy mi sie siodemeczka z 12 pod maska. Pozdrawiam
-
[e36] Zamierzam kupic 328i
Wiadomo że najtańsze w utrzymaniu bedzie 320.Ale podumaj nad 525 24v 8) . POzdrawiam
-
Przerobienie E36 na E46 chodzi o coupe
No pewnie ze lepiej,tylko koszt troche wiekszy niz takie przerobienie Pozdrawiam
-
[E39]piękne beemki
tak jak sie przyjze dokladniej to dochodze do wniosku,ze w duzym pokoju mam mniejszy kaloryfer :lol: :lol: :lol: POzdrawiam