Treść opublikowana przez Czarny199393
-
e38 740 1994r Problem ze spalaniem
no i teraz -15 to trochę idzie w górę
-
VIN - prośba o rozkodowanie
się rozleniwili :mrgreen: :mad2:
-
e38 740 1994r Problem ze spalaniem
http://www.bmw-tech.pl/bmw/seria_7/e38/202/e38_740i.html http://www.autocentrum.pl/spalanie/bmw/seria-7/e38/silnik-benzynowy-740-i-286km-1994-1995/ no niby w mieście powinien palić 22 LPG
-
Głowica i silnik pare pytań
dokładnie to 1.9 ,i wciśniesz komuś złoma ? jest dosyć młody bo 2002 rok to lepiej zrobić i trzymać dla siebie jak tylko to do zrobienia
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Jak więcej jeździsz po mieście to 318i wystarczy jak już jakieś większe trasy itd to 320i :cool2:
-
Ile oleju silnikowego i jaki E46 1.8i ?
no może i niema co kombinować ;)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Najlepsze wyjście to szukaj e46 sedana :cool2:
-
Ile oleju silnikowego i jaki E46 1.8i ?
bierz SynPower XL-III 5W-30 :cool2: i jeszcze takie pytanie odemnie po wymianie oleju cały czas mam 3/4 a gdzieś na forum było żeby lać tak żeby było na max to nie wiem zostawić tak jak jest czy doleć te resztki żeby było na max?? i niezajmowało mi miejsca w bagażniku :D
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Na twoim miejscu bym brał 2.2 a nie 2.0 jak już myślisz o r6 a spalanie sam porównaj: http://www.bmw-tech.pl/bmw/seria_3/e46/275/e46_320i.html http://www.bmw-tech.pl/bmw/seria_3/e46/e46_2-edycja/316/e46_320i.html
-
Ile oleju silnikowego i jaki E46 1.8i ?
U mnie jest LL-01 i wchodzi jakoś 4L :cool2:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Adrian CB ale ja mówiłem o cenie bez promocji bo sam widzisz ze normalnie kosztowala 2500zł :cool2: no ja mam taki korek -200zł ale nieszpeci samochodu :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Czarny199393 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkecaj8 jak szukasz jeepa wranglera to moj stryj ma do sprzedania takiego z USA 4.0L 184KM manual hard top itd bo kupil ml350 :D jak cie interesuje to zapraszam na priw
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
no warto ale nie idz w tanioche za 2200zl ;)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
http://www.autocentrum.pl/lpg-mania/kalkulator-lpg/ :cool2:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Tu ktoś się bawił w chiptuning z 118km na 131 km
-
BMW 3 E46 320d 1998r. Łódź, VIN rozkodowany
Czarny199393 odpowiedział(a) na Prodii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto u mnie w benzynce ten sam rocznik i ma 226tyś :D
-
Panowie poprosiłbym o opinie
Czarny199393 odpowiedział(a) na trollWWL temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpodaj vin bo zablokują post
-
Pierwsze e36 co sądzicie?
Czarny199393 odpowiedział(a) na zelek007 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=207165 viewtopic.php?f=44&t=204688&p=1496125&hilit=WBABE71030ES41360#p1496125 było już
-
E46 318i 1999r.
Czarny199393 odpowiedział(a) na Prodii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno przebieg trochę śmieszny bo tapicerka już zjechana trochę (plamy ,brud itd)
-
BMW 335i BiTurbo Wroclaw WBAWB73528P042805
Czarny199393 odpowiedział(a) na lukakow temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno niby nie był aż tak skasowany no ale kupił byś go jakbyś mógł kupić naprawde bezwypadkowy za te pieniądze ?
-
E46 Zduńska Wola 2002 Vin : WBAEU51080CJ08030
Czarny199393 odpowiedział(a) na PawełRat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażObejrzyj http://www.carsontheweb.fr/en/cardetail/635969/bmw%20318d%20na
-
bmw e46 2003r 1.8 mam problem z ubytkiem plynu chlodniczego
no jak się robi taki osad to przeważnie uszczelka pod głowicą ,jak masz odpalony silnik i weźmiesz za ten przewód to jest twardy czy miękki ?? jeśli jest twardy tzn że uszczelka pod głowicą bo się ciśnienie wytwarza w układzie chłodzącym http://img811.imageshack.us/img811/9000/dsc00649dj.jpg
-
bmw e46 2003r 1.8 mam problem z ubytkiem plynu chlodniczego
nic nie wsypuj bo zapchasz nagrzewnice itd i dopiero będzie [BAD] ,podjedz do mechanika to za free ci sprawdzi co jest i tyle ,bo i tak musisz to zrobić
-
e36 1.8 97r coupe , Augustów, VIN WBABE71030ES41360
Czarny199393 odpowiedział(a) na adek699 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaśnie jego właściciel mi go proponuje z dopłatą z jego strony ;)
-
E46 320i Dziwne wycie z silnika. Film. ?
lepiej tak jak mówię do elektryka bo jak się okaże że nie alternator to cię nie skasuje a jak tak to od razu wymieni albo regeneracja :cool2: