Treść opublikowana przez Czarny199393
-
Klej do chłodnicy
no może i tak bo on jest bardziej do aluminium i jakiś innych metali gdzieś słyszałem ze ktoś mi chłodnice skleił jak się rozszczelniła i trzyma
-
Klej do chłodnicy
próbuj poxipolem a później wymiana jak będą fundusze bo prędzej czy później wywali i będzie lipa jak się rozleci z 200km od domu
-
e46 z otomoto szczecin WBABN11090JV50769
Czarny199393 odpowiedział(a) na pawelwo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmój ma 226tyś a mam mniej wytartą kierownice :D
-
[Compact E46] Pali benzyne na gazie.
pewnie to co pisałem ;)
-
[Compact E46] Pali benzyne na gazie.
to jedz do innego gazownika niech ci podepnie pod kompa i dobrze wszystko wyreguluje bo mogą być za małe kruszce,za małe ciśnienie i zbyt mała dawka gazu i przełącza na benzynę jak dasz trochę gazu ,dasz z 10 zł i wszystko będzie ok
-
E46 318i [ORIENTBLAU METALLIC (317)]
http://img202.imageshack.us/img202/8471/dsc00661k.jpg http://img163.imageshack.us/img163/9307/dsc00654dc.jpg
-
318i sprężyny obniżające
ja mam dokładnie jak na tym pierwszym zdjęciu ale nie wiem ile tam jest na -
-
Ile pali twoja bemka
mi wychodzi min. 8,5 max 12 lpg
-
Zninęła godzina
no u mnie już jest godzina bo też nie wiedziałem którym to zrobić :D
-
E46 318i [ORIENTBLAU METALLIC (317)]
no gdzie wjechała tak nasypało przez noc :D i tak w porównaniu ztym co się działo przez ostatnie 2 dni to jest nic 90% samochodu się kopało i było trzeba pchać a bunia sobie poradziła(cały bagażnik upchany) :D
-
BMW E-46 318 Wbaap31030jl13972
Czarny199393 odpowiedział(a) na lukasz2101 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażja mam 6 :D i ludzie zamiast patrzeć na stan w jakim jest samochód to patrzą na przebieg i dlatego trudniej mi sprzedać ;] ciekawe jeszcze czemu nie pokazał co się dzieje pod maską no i temperatura chyba powinna być na 0 jak tylko kluczyk przekręcony a samochód zgaszony jak się nie mylę :) i wszystkie podpisy niebieskim długopisem w książeczce ciekawe czy to tylko zbieg okoliczności czy nowa książeczka bo jakoś tak ładnie wygląda po tych 11 latach :D
-
BMW E-46 318 Wbaap31030jl13972
Czarny199393 odpowiedział(a) na lukasz2101 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpodobny stan do mojej w środku a mam prawie 230tyś ,no i tu jeszcze pali się "check engine" i ktoś zapomniał że samochód nie jeździ na powietrze bo w baku 0 :D
-
BMW E-46 318 Wbaap31030jl13972
Czarny199393 odpowiedział(a) na lukasz2101 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażi czemu pali się sama lampka od oleju na zdjęciach powinna jeszcze od aku się palić
-
Zninęła godzina
tym prawym pokrętłem na zegarach ;]
-
Komputer złącze
przy akumulatorze ??
-
E46 318i [ORIENTBLAU METALLIC (317)]
Poranna niespodzianka ;] http://img560.imageshack.us/img560/9715/dsc00653ne.jpg
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
ja wożę 4 alusy 15' na dwóch opony i jedna opona luzem
-
BMW E46 M47n, Warszawa, VIN WBAAS71080FY06474
Czarny199393 odpowiedział(a) na Różal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażja też chyba muszę z 50 tyś bo nie mogę znaleźć kupca :D
-
E46 tylny naped a zima
jak ktoś ma 4 zimówki nie wyłączy asr i ma trochę oleju w głowie to niema trudności z rwd też nigdy nie jeżdziłem rwd tylko zawsze fwd i teraz pierwsza zima bmw,asr można sobie wyłączyć na wolnym placu i zobaczyć jak samochód reaguje żeby wiedzieć jak go wyprowadzić z poślizgu itd i to mi dziś pomogło bo nawaliło u nas śniegu i tak mnie pokusiło że dwu pasmówka 0 ruchu to sobie wyłącze asr i na 3 troche gazu lekko lewa prawa i już mnie ciągnie ale wiedziałem jak zareaguje po lekkim odpuszczeniu i delikatnym dodaniu gazu i spokojnie go wyprowadziłem a żebym spanikował i hebel to słup murowany...
-
Przygasajace swiatla
prostym wyjściem może być słaby akumulator i cały czas musi go doładowywać i dlatego się tak dzieje
-
Grzejąca się klema + słabe ładowanie.Opanowane= Małe FAQ.
może jest już zasiarczony i dla tego się grzeje i to wychodzi??
-
BMW e46 2.0i Kapiący olej
nie z sklepu z uszczelniaczami,o-ringami,piastami itd taki uniwersalny mamy ;) ty też poszukaj ale najpierw zobacz czy to napewno z niego i nie daj się nabrać w motoryzacyjnym że zamówią ci za 20zł bo oryginał kosztuje 5-6zł a taki zwykły 0,50zł
-
BMW e46 2.0i Kapiący olej
olej może kapać ci z korka od zbiorniczka płynu od wspomagania ,mi zaczęło lecieć wymieniłem o-ring i jest ok
-
E46 318i [ORIENTBLAU METALLIC (317)]
http://imageshack.us/a/img197/6545/dsc00651z.jpg http://imageshack.us/a/img694/305/dsc00652pqg.jpg
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
i co zrobisz takie czasy idą... że silnik 1L będzie miał 150km i według katalogu będzie palił 4-5 a w realu tyle co 2.0 r6 150km tylko że jak tam coś walnie to pół silnika do wymiany będzie .....