Treść opublikowana przez świr
-
Jak zmienic zarowki w panelu nawiewu ??
Bo od ogrzewania tylnej szyby są dwie osobne diody jedna przezroczysta, druga pomarańczowa, to samo przy manualnej klimie i cyrkulacji powietrza, a do podświetlenia pokręteł jest osobna żaróweczka centralnie na środku pod panelem. Odkręć a Zobaczysz.
-
PRZYCISK--do czego sluzy?
Na zdjęciach nie widać sprężarki ani jakiegokolwiek przedwodu do klimy, więc może naciśnij i się Przekonasz bo inaczej dojdziemy do tego że to przycisk do wyrzutni rakiet ziemia-powietrze.
-
Jak zmienic zarowki w panelu nawiewu ??
Dokładnie tak jak Napisał Peet, dziś wymieniałem i poszło gładko, zawsze trzeba troszke pomysleć.
-
[E36] Niedziałające podnoszenie szyb
Jeżeli podczas jazdy szyba delikatnie "wariuje" tzn opuszcza się i domyka to Masz wytartą krańcówke w drzwiach. Ja miałem to samo poxilina i gotowe, nadłożyłem wytarta krawędź.
-
Średnia wieku na tym forum
O a ja ostatni rok w drugiej grupie, 2 dni temu stukneło 25 lat, ale czuje sie młodo :D
-
KLOCKI STRASZNIE PISZCZĄ CO ROBIĆ!!!
Kiedys uzywalem tego: http://www.meteor.com.ua/images/foto/permatex/80077.jpg Nie jestem pewien czy znajdziesz cos takiego w Polsce Dzięki Łukasz dziś pojeżdże po sklepach i może znajde, tak dla Innych znalazłem stronke z siecią dystrybucji tego środka: http://www.k2.com.pl/produkty.php?PHPSESSID=3961c915c239a111f63b76d534780a18&k2_produkt_k2_marka1Page=11&produkt_id=98&PHPSESSID=3961c915c239a111f63b76d534780a18
-
KLOCKI STRASZNIE PISZCZĄ CO ROBIĆ!!!
NO z tym że piszczą klocki tylko gorszej jakości się nie zgodzę miałem już ATE teraz Ferodo i też piskają a jak miałem Lucasy to ani jednego pisku. Pytanie jaki dobry środek w sprayu bo już mam dość wymiany i wydawania kasy.
-
Czy można wstawić tempomat?
Ja u siebie mam i muszę powiedzieć że fajna rzecz szczególnie na trase, i dość często go używam i przyznam że nawet wskazówka prędkościomierza nie drgnie o 1km/h bardzo dokładny i ładnie utrzymuje nastawioną prędkość.
-
regeneracja zawieszenia ?
Kup orginał, na bezpieczeństwie się nie oszczędza, takie jest moje zdanie i tego się trzymam. sinentblok wachacza tylnego Lemforder 50zł sworzeń wachacza przód przy kole 60zł Moog łącznik stabilizatora około 35zł
-
328 E36 pytanie.
Kumpel taką zwiózł za 4 tyś euro, naprawde była śliczna a silnik dosłownie żyleta, poszła w dwa dni i co najważniejsze nie była nic tuningowana a właścicielem był pan z 52 roku. Teraz jeździ po Warszawie kupił ją kumpel. Tak więc za 6 tyś spokojnie Znajdziesz ładną sztuke. Co do spalania to najmniej wyszło na kompie 7.1 L a najwięcej 14.2 L ale to już do 240 km/h Tutaj link do tej którą zwiózł. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=69574778
-
Czy pompka paliwa od 325 pasuje do 320
Dzieki miałem formata i nie mam wszystkich linków, dzięki na to czekałem. Temat mozna wywalić w kosmos. Pompka już kupiona Zielony Wielgaśne Dzięki Masz u mnie Browara i to nie jednego.
-
Czy pompka paliwa od 325 pasuje do 320
Czy naprawde nikt nie Wie, bardzo prosze gdyż sprawa bardzo pilna.
-
Czy pompka paliwa od 325 pasuje do 320
Witam, mam bardzo pilna sprawę tzn chodzi o to czy pompa paliwa z 325 E36 pasuje do 320 E36, potrzebuję wiedzieć to bardzo pilnie gdyż mojej Ukochanej Dziewczynie siadła pompka paliwa w 320 a mam mozliwośc kupna owej pompki z 325. Z góry dzieki za info i proszę Moderatora o usunięcie tematu jeżeli otrzymam wiążącą odpowiedź.
-
E36 Coupe a Sedan - jakie różnice?
Zegary będą pasowały, a co do maski to w Coupe ma dwie kratki a w sedanie jest bez tych kratek.
-
Kraków 1 październik TUNING SHOW w Plazie.
Powiem tyle syf. Za coś takiego powinno się zamykać właścicieli dożywotnie.
-
Prosze o rade w sprawie sprzegla
Ja do E36 320 Coupe zapłaciłem za komplet Sachsa 560zł autko z klimą bo to ma znaczenie, więc 750 drogo.
-
wymiana sprzęgła w 325
No akurat klima ma tutaj wiele do rzeczy bo mi tez przywieźli sprzęgło do wersji bez klimy no i nie pasowało.
-
Climatronic - temperatura
Czyli moja ma bardzo dobrą wydajność gdyż sprawdzałem wacha się 5-6 stopni celcjusza(wskaźnik elektroniczny).
-
Czym uderzam przejeżdżając przez progi zwalniające?
No Widzisz sam sobie odpowiedziałeś, najlepiej zobaczyć ślady otarć i wszystko będzie jasne, niestety "my" tego nie wiemy czym ocierasz dlatego tak napisałem. Nie ma się co obrażać czasem troche humoru niezaszkodzi. Pozdrawiam.
-
Czym uderzam przejeżdżając przez progi zwalniające?
Nie no sorki ale tak głupiego pytania dawno nie widziałem. Może zamontuj kamere w tym progu i Będziesz wiedział :D . Nie no nie mogłem sie powstrzymać głupie pytanie głupia odpowiedź.
-
"otwierające" sie drzwi podczas hamowania
Witam. Spróbuj zrobić coś takiego: mianowicie przyklej kawałek taśmy izolacyjnej na tego switcha może rzeczywiście nie kontaktuje i wtedy szyba będzie się ale tylko delikatnie odsuwać tak Jakbyś miał otwarte drzwii.
-
prośba o pomoc dla dziecka
Proszę o numer konta i przeleje ile mogę, kto wie jakie plany ma Los w stosunku do Nas. Myślę że ten litr czy dwa wiadomo ile kto może tyle wpłaci pomoże spełnić dziecięce marzenia.
-
M3 - jakie rzeczywiste koszty utrzymania ??
i to jest wlasnie jedyny argument, dla ktorego bym sie zastanowil czy zakladac gaz (chociaz z drugiej strony gaz ma ponad 100 oktanow..) w piatek bede w rzeszowie , podjade do serwisu i sie popytam z ciekawosci o ceny czesci .. el presidente: hmm jak narazie to wlasnie zony ani rodziny nie mam, i dlatego sie nad M3 zastanawialem .. bo podejrzewam, ze pozniej to juz tylko kombi z dizlem pozostanie ;) Mała rada w Rzeszowie tzn dokładnie w Krasnym jest chyba najgorszy salon Bmw tam poprostu z części nie mają nic na stanie tragedia, no i obsługa fatalna, ale zapytać możesz :D
- Stukanie
-
540i 98 zagazowana Prinsem
Twoje Bmw 540 E39 Automat ma 6.4s do 100km/h oczywiście katalogowo.