Treść opublikowana przez świr
-
Przeniesienie parownika,likwidacja stożka-proszę o rade
a ile kosztowała ta przeróbka? Przeróbka kosztowała 200zł z materiałem, czyli jakiś wąż opaska itp.
-
Przeniesienie parownika,likwidacja stożka-proszę o rade
Sorki za jakość zdjęć ale auto brudne bo po trasie no i stoi w garażu więc kiepskie światło. http://img227.imageshack.us/img227/84/dsc003815nu.jpg http://img227.imageshack.us/img227/6517/dsc003799zn.jpg
-
Przeniesienie parownika,likwidacja stożka-proszę o rade
Lego zdjęcia będą z samego rana jutro gdyż zostawiłem aparat w pracy. A co do gazu to też mam podobnie jak Katar 14, jeszcze przez rok czasu nie zdażyło się żeby strzelił a troszku jeżdże i chodzi rewelacyjnie. Jeżeli chodzi o grzybki zabezpieczające to w tym kolektorze są one zbędne gdyż ten kolektor jest nie do rozsadzenia a same grzybki tylko go osłabiają. Z rana będą fotki to wkleje.
-
Przeniesienie parownika,likwidacja stożka-proszę o rade
Ja mam parownik z prawej strony, Moja Ukochana też zamiast oryginalnej puszki filtra miała stożek, teraz juz przełożone tak jak u mnie i jest OK. Wyśle Ci jutro fotki jak to jest zrobione.
-
ktoś zna to auto ?? wawa
Wracając do tematu to samochód chyba najlepiej samemu oglądnąć.
-
[cabrio] Płyn w chłodnicy - ile i jaki?
Kujon płynu wchodzi około 11-12 litrów.
-
Przyznajcie się...
Hehehe zaraz chyba się przekręce Indianie dobre, ale się uśmiałem :D
-
Przyznajcie się...
Powiedz coś więcej hehe Jeżeli to "coś" jest tym o czym myślę to nie TY jeden to Dostałeś :lol:
-
Przyznajcie się...
Becia pod choinke została ubrana w pełny MPakiecik, a ja jak zwykle ciuchy itp.
-
kobieta za kierownica = tragedia
Niezgodzę się z tytułem Twojego tematu, gdyż moja Ukochana śmiga autem i to w dodatku BMW E36 Coupe i nikomu w nic nie wjechała itp. a patrząc jak jeżdżą faceci a uwierz mi robiąc 80-100tyś km rocznie widze swoje i wiem co pisze. To tyle co do kobiet za kierownicą. A dziś właśnie byłem z pismem które mi przyszło po lekkiej stłuczce, otóz gośc wjechał mi w prawy tylny bok swoim Suzuki Swift. Moja szkoda to rysa na zderzaku plus pare rys na listwach i lekko wgięty tylny prawy błotnik i odpryśnięty lakier. Szkode wycenili na 793 zł jeżeli biorę kase i robie sam. Z racji że mam wielu znjomych zarówno blacharzy jak i lakierników, robie sam na własną ręke. A co do dealera BMW w poblizu Ciebie to jedynie Krasne trasa na Łańcut, ale odradzam gdyż nawet już chyba nie maja autoryzacji BMW, a w każdym bądź razie pare spraw w sądzie( to akurat wiem). Więc wybór należy do Ciebie, zobaczysz na ile wycenią szkode i sam Zadecydujesz.
-
BMW TRENDS już w Empikach!
Skocze do empiku i się rozglądne może akurat jest cos ciekawego.
-
BMW TRENDS już w Empikach!
Już miałem kupić ale jak zobaczyłem tą "biedną" Alpine a raczej to co z niej zrobił właściciel to dałem sobie spokój, tą paskudnie zwieśniaczoną Alpine widziałem na zywo w różnych wersjach pseudo tuningu więc odpuszczam.
-
e30 w TVN
NO dokładnie granatowa E36 Coupe zawiesiła się w lesie. Jeszcze była sliczna E30 czarna na polerowanych felgach.
-
Ile palą gazu wasze 320 24V
Normalna jazda czyli dynamiczna 12-15 litrów. Ale na trasie nawet udało mi się zejść na 9 litrów ale spokojnie.
-
e30 w TVN
Juz wiem dlaczego właściciel zgodził się na taki koniec auta, ładnie kopciła, a tak to przynajmniej zagrała w filmie.
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
W Tarnowie też jedna jest tzn chwilowo nie jeździ gdyz kumpel miał rok temu przygode i teraz próbuje ją poskładać. Przed wypadkiem bardzo ładnie się prezentowała, dodam tylko że czarna automat. Wczesniej była innego kumpla który na nią chuchał i dmuchał, auto bez gazu obecnie na 16 wczesniej na 18 od X5. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img12.imageshack.us/img12/2481/img02821gb.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img304.imageshack.us/img304/5337/216ew.jpg Niedługo powinna być gotowa, mam nadzieje.[/img]
-
e30 w TVN
NIe wiem czy normalnie Rozumujesz bo raczej nikt nie da rozbić swojego wygłaskanego dziecka jakim jest BMW i to w dodatku za free.
-
Pytanie o dystanse
Dzieki wielkie to samo mu mówiłem, ale teraz może osioł jeden posłucha.
-
Pytanie o dystanse
Witam, pytam w imieniu kolegi czasowo przebywającego za granicami naszego Pięknego Kraju, a mianowice czy Kupował Ktoś te dystanse http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=74413859 i czy są coś warte. Wielkie dzięki w imieniu kumpla, wkrótce wraca i przybędzie kolejne E36 Cabrio 328.
-
Czy to jeszcze BMW?
Mi się bardzo podoba.
-
M3 z instalacja gazowa
Panowie troszke luzu, każdy tylko wyraża swoją opinię i tak jest najlepiej. Tylko jeżeli chodzi o to kto jeździ na gazie a kto nie, to może porównać liczbę przejechanych kilometrów w ciągu roku i samo się wyjaśni kto ma gaz(ze względów wiadomych i też może materialnych) a kto może sobie pozwolić na PB. Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem.
-
M3 z instalacja gazowa
To jest cytat roberta z tego postu o gazie w m3: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=14370 i tym sie sugerowalem takze nie mow mi o mentalnosci. A w ogole kto kogos zbluzgal? :D "..zbluzgac i tyle to umiemy najlepiej" - no wiesz, nie mierz wszystkich swoja miara :wink: OK ja odpuszczam, bo widzę że nie mozna wyrazić swojego zdania, i tutaj własnie nigdy nie Pojmiesz tego co napisałem. A sam też jestem przeciwnikiem gazu w MPower, ale nie bluzgam na innych myslących inaczej. Pozdrawiam.
-
M3 z instalacja gazowa
Tylko Powiedz mi czy Widziałeś wykres z hamowni że faktycznie na gazie wykorzystuje tylko 30% mocy. I tutaj dokładnie widać jaka mentalność jest u Nas, przecież to jego auto i to on nie wykorzysta tej mocy a nam do tego Nic. Ja Go nie bronię, ale chodzi mi tylko o mentalność, zbluzgać i tyle to umiemy najlepiej.
-
M3 z instalacja gazowa
Powiedzcie co w tym złego, mówicie za takie coś powinno się zamykać itp. czy właściciel coś ukradł że chcecie go zamykać, Ludzie ma MPowera na LPG i tyle, jego auto jego sprawa. Może odrazu zlinczować go i będzie "dobrze". Tylko nie jeździjcie po mnie bo mnie to rybka, przynajmniej niema tony spoilerów tylko ładne auto z LPG.
-
Jak zmienic zarowki w panelu nawiewu ??
Czytaj uważnie czy ja pisałem że jest powiązanie napisałem Ci gdzie znaleść żaróweczke do podświetlenia pokręteł dmuchawy, troszku dokładnie czytać i ruszyć głową, a od podświetlenia włącznika świateł jest osobna żarówka.