Skocz do zawartości

świr

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez świr

  1. Bo od ogrzewania tylnej szyby są dwie osobne diody jedna przezroczysta, druga pomarańczowa, to samo przy manualnej klimie i cyrkulacji powietrza, a do podświetlenia pokręteł jest osobna żaróweczka centralnie na środku pod panelem. Odkręć a Zobaczysz.
  2. świr odpowiedział(a) na misster temat w E36
    Na zdjęciach nie widać sprężarki ani jakiegokolwiek przedwodu do klimy, więc może naciśnij i się Przekonasz bo inaczej dojdziemy do tego że to przycisk do wyrzutni rakiet ziemia-powietrze.
  3. Dokładnie tak jak Napisał Peet, dziś wymieniałem i poszło gładko, zawsze trzeba troszke pomysleć.
  4. Jeżeli podczas jazdy szyba delikatnie "wariuje" tzn opuszcza się i domyka to Masz wytartą krańcówke w drzwiach. Ja miałem to samo poxilina i gotowe, nadłożyłem wytarta krawędź.
  5. O a ja ostatni rok w drugiej grupie, 2 dni temu stukneło 25 lat, ale czuje sie młodo :D
  6. Kiedys uzywalem tego: http://www.meteor.com.ua/images/foto/permatex/80077.jpg Nie jestem pewien czy znajdziesz cos takiego w Polsce Dzięki Łukasz dziś pojeżdże po sklepach i może znajde, tak dla Innych znalazłem stronke z siecią dystrybucji tego środka: http://www.k2.com.pl/produkty.php?PHPSESSID=3961c915c239a111f63b76d534780a18&k2_produkt_k2_marka1Page=11&produkt_id=98&PHPSESSID=3961c915c239a111f63b76d534780a18
  7. NO z tym że piszczą klocki tylko gorszej jakości się nie zgodzę miałem już ATE teraz Ferodo i też piskają a jak miałem Lucasy to ani jednego pisku. Pytanie jaki dobry środek w sprayu bo już mam dość wymiany i wydawania kasy.
  8. świr odpowiedział(a) na mac temat w E36
    Ja u siebie mam i muszę powiedzieć że fajna rzecz szczególnie na trase, i dość często go używam i przyznam że nawet wskazówka prędkościomierza nie drgnie o 1km/h bardzo dokładny i ładnie utrzymuje nastawioną prędkość.
  9. świr odpowiedział(a) na czarny2891 temat w E36
    Kup orginał, na bezpieczeństwie się nie oszczędza, takie jest moje zdanie i tego się trzymam. sinentblok wachacza tylnego Lemforder 50zł sworzeń wachacza przód przy kole 60zł Moog łącznik stabilizatora około 35zł
  10. Kumpel taką zwiózł za 4 tyś euro, naprawde była śliczna a silnik dosłownie żyleta, poszła w dwa dni i co najważniejsze nie była nic tuningowana a właścicielem był pan z 52 roku. Teraz jeździ po Warszawie kupił ją kumpel. Tak więc za 6 tyś spokojnie Znajdziesz ładną sztuke. Co do spalania to najmniej wyszło na kompie 7.1 L a najwięcej 14.2 L ale to już do 240 km/h Tutaj link do tej którą zwiózł. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=69574778
  11. Dzieki miałem formata i nie mam wszystkich linków, dzięki na to czekałem. Temat mozna wywalić w kosmos. Pompka już kupiona Zielony Wielgaśne Dzięki Masz u mnie Browara i to nie jednego.
  12. Czy naprawde nikt nie Wie, bardzo prosze gdyż sprawa bardzo pilna.
  13. Witam, mam bardzo pilna sprawę tzn chodzi o to czy pompa paliwa z 325 E36 pasuje do 320 E36, potrzebuję wiedzieć to bardzo pilnie gdyż mojej Ukochanej Dziewczynie siadła pompka paliwa w 320 a mam mozliwośc kupna owej pompki z 325. Z góry dzieki za info i proszę Moderatora o usunięcie tematu jeżeli otrzymam wiążącą odpowiedź.
  14. Zegary będą pasowały, a co do maski to w Coupe ma dwie kratki a w sedanie jest bez tych kratek.
  15. Powiem tyle syf. Za coś takiego powinno się zamykać właścicieli dożywotnie.
  16. świr odpowiedział(a) na zuzekboss temat w E36
    Ja do E36 320 Coupe zapłaciłem za komplet Sachsa 560zł autko z klimą bo to ma znaczenie, więc 750 drogo.
  17. świr odpowiedział(a) na kwaq temat w E36
    No akurat klima ma tutaj wiele do rzeczy bo mi tez przywieźli sprzęgło do wersji bez klimy no i nie pasowało.
  18. świr odpowiedział(a) na krzyku temat w E36
    Czyli moja ma bardzo dobrą wydajność gdyż sprawdzałem wacha się 5-6 stopni celcjusza(wskaźnik elektroniczny).
  19. No Widzisz sam sobie odpowiedziałeś, najlepiej zobaczyć ślady otarć i wszystko będzie jasne, niestety "my" tego nie wiemy czym ocierasz dlatego tak napisałem. Nie ma się co obrażać czasem troche humoru niezaszkodzi. Pozdrawiam.
  20. Nie no sorki ale tak głupiego pytania dawno nie widziałem. Może zamontuj kamere w tym progu i Będziesz wiedział :D . Nie no nie mogłem sie powstrzymać głupie pytanie głupia odpowiedź.
  21. Witam. Spróbuj zrobić coś takiego: mianowicie przyklej kawałek taśmy izolacyjnej na tego switcha może rzeczywiście nie kontaktuje i wtedy szyba będzie się ale tylko delikatnie odsuwać tak Jakbyś miał otwarte drzwii.
  22. Proszę o numer konta i przeleje ile mogę, kto wie jakie plany ma Los w stosunku do Nas. Myślę że ten litr czy dwa wiadomo ile kto może tyle wpłaci pomoże spełnić dziecięce marzenia.
  23. i to jest wlasnie jedyny argument, dla ktorego bym sie zastanowil czy zakladac gaz (chociaz z drugiej strony gaz ma ponad 100 oktanow..) w piatek bede w rzeszowie , podjade do serwisu i sie popytam z ciekawosci o ceny czesci .. el presidente: hmm jak narazie to wlasnie zony ani rodziny nie mam, i dlatego sie nad M3 zastanawialem .. bo podejrzewam, ze pozniej to juz tylko kombi z dizlem pozostanie ;) Mała rada w Rzeszowie tzn dokładnie w Krasnym jest chyba najgorszy salon Bmw tam poprostu z części nie mają nic na stanie tragedia, no i obsługa fatalna, ale zapytać możesz :D
  24. świr odpowiedział(a) na Armantaro temat w E36
    Zgadza się jeśli kupować to tylko Febi lub LM, ostatnio kupowałem LM i płaciłem 55zł za sztuke.
  25. Twoje Bmw 540 E39 Automat ma 6.4s do 100km/h oczywiście katalogowo.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.