Treść opublikowana przez pablo294
-
Ładowanie indukcyjne kluczyka. Rozładowana bateria kluczyka.
Czy da się jakoś bezinwazyjnie dostać do tych kabli ? Chodzi mi o to, że nie chciałbym rozcinać tej gumowej izolacji.
-
Ładowanie indukcyjne kluczyka. Rozładowana bateria kluczyka.
Witam Panów. Czy jest możliwe, żeby w dwóch pilotach w tym samym czasie wyładowała się bateria ? Nie mam dostępu komfortowego. Oba kluczyki przestały działać, trzeba otworzyć ręcznie i odpalić da się już normalnie. Możliwe żeby przetarł się kable idące do klapy ? Posiadam kombika z 2009 roku.
-
320d M47 Drgania wydechu po wymianie złącza
I jakie efekty kolego ?
-
Czy to akumulator do wymiany?
Mam problem z moim e91. Samochód już wcześniej domagał się wymiany akumulatora, resetował godzinę, przestały świecić swiatła powitalne, ale palił pięknie więc co jakiś czas doładowywałem. Dzisiaj, przychodzę po pracy do samochodu i okazało się, że nie mogę go otworzyć z pilota, otworzyłem kluczkiem i odpalił normalnie. W domu drugi pilot też nie zamyka, ani nie otwiera auta. Podładowałem akumulator kilka dobrych godzin jednak jest bez zmian. Czy słaby akumulator mógł mieć na to wpływ czy to tylko zbieg okoliczności ?
-
E46 320d silnik drży
byłem autem na kanale i tak jak mówię, drgania zaczynają się gdzieś od połowy układu. Do tego pięknie końcówka sobie lata..
-
E46 320d silnik drży
Panowie, a co powiecie o drganiach wydechu ? W moim aucie strasznie drga wydech, drgania przenoszą się aż na karoserię. Widać, że jakiś magik wymienił złącze elastyczne na dłuższe. Od spodu można zauważyć, że drgania zaczynają się dopiero od połowy układu, właśnie trochę za tym złączem. To może być wina tego złącza, czy raczej poduszki ?
-
Hamulce do e46 - tarcze, klocki, przewody - zapytania
Nigdy mi się nie zdarzyło, żeby kontrolka od zużycia klocków jak już zaświeciła to zgasła. Na pewno to ta kontrolka ? http://imagizer.imageshack.us/scaled/large/266/3i9o.jpg
-
320d m47 prawidłowe przyspieszenie ?
Czekamy na filmik :wink:
-
Obszycie kierownicy skórzanej.
Zenek, masz jakieś doświadczenie z tą firmą ? Obszywałeś coś ?
-
[E46] Zmieniarka co polecacie i montaż
.
-
[E46] Zmieniarka co polecacie i montaż
Podaj 7 ostatnich znaków numeru VIN to będziemy wiedzieć co dalej Ci radzić.
-
Dołożenie ORI zmieniarki e46
Jeśli chodzi od strony zmieniarki to w każdej wtyczce są po 3 kable. Od strony radia też są 3. Wiem, że jeden jest masowy(brąz) postaram się go podpiąć do tej płytki w bagażniku. Później zostaje zielono-czerwony i biało-czerwono-żółty. Czy mogę je przylutować do kabli przy mojej kostce radiowej, odpowiednio pin 7 i 9 ? http://obrazki.elektroda.pl/9367918600_1332880744.jpg EDIT : Zmieniarka działa :wink:
-
Dołożenie ORI zmieniarki e46
Radio mam poliftową radionawigację, z przyciskiem MODE. Z tyłu podłączony jest czytnik z navi (?) i jeszcze jedno miejsce z 10 pinami. Do zmieniarki mam dwa kable, jeden 3 piny drugi 6 pinów. Do radia wtyczka 10 pinowa.
-
Dołożenie ORI zmieniarki e46
Witam Panów. Kupiłem oryginalną zmieniarkę z kompletną instalacją. W zmieniarce podłączam dwie wtyczki, w radiu podłączam jedna małą wtyczkę i nic się nie dzieje. Czy muszę podłączyć jeszcze jakieś kable do tej dużej wtyczki ? Zmieniarka wg sprzedawcy 100% sprawna.
-
[E90] Błędne wskazanie poziomu naładowania akumulatora
Mam podobny problem jak Ty. Zaczęło się od tego, że przestały działać światłą powitalne, potem resetowała się godzina. Start&Stop i tak nie używamy. Szczerze mówiąc nic z tym nie robiłem bo przestało resetować godzinę. Akumulator na pewno jest AGM i jeszcze Ori. Więc o błędzie przy kodowaniu nie ma mowy.
-
[E46 Touring lift] Demontaż/Montaż zderzaka tył
Prosiłbym o ponowny upload zdjęć.
-
Instalacja paneli kierownicy [318i]
- E46 jakie amortyzatory i sprężyny
A jak się ma do sprężyn tylnych w Sport. dost. podw. + M pakiet II ? Na waszej stronie znalazłem tylko do standardowego zawieszenia.- akumulator- jaki ?
Czy jeśli wymienią akumulator AGM na takiej samej pojemności jak jest teraz muszę coś przekodowywać ? Czy akumulatory AGM można podładować ? Auto to 318d po lifcie ze Start&Stop.- M47N Brak połączenia INPY tylko z DDE
Witam. Mam następujący problem. Autko to 320d z końca 2001. Nie da się połączyć INPĄ ze sterownikiem silnika (dde 5.0), wyskakuje biały ekran, po kilku sekundach błąd. We wszystkie pozostałe wchodzi się bez problemów. W innych autach działa bez zarzutu. Ktoś wie w czym tkwi problem?- [E46] Czujnik poziomu oleju M43B19
Powiedzcie mi Panowie, czy są jakieś zamienniki, które dobrze działają ?- Chip Tuning z 116 koni na 180? 1.8d
I najważniejsze to spójrz do dowodu jaką masz pojemność silnika bo to na pewno nie jest 1.8.- 320i Trzeszczenie przy ruszaniu tył . NAGRANIE
Rozumiem, że tylne ?- Wilk 330xdA
Super kolor skóry, zdradź jak brzmi pełna nazwa tej tapicerki.- E46 320d 2003 136 KM WBAEL71060PK82685
pablo294 odpowiedział(a) na zohantrn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie dziwiłbym się gdyby była zmieniona na odtwarzacz CD, a tu dalej kaseta :? - E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.