Treść opublikowana przez gruby325
-
e36 coupe m50b20 '95r - PDasiek - jest i GWINT
Apropo.:Czerwona farbka modelarska nie wyblaknie tak szybko. Daj foty jak z wieczora to wygląda na podświetleniu
-
320i coupe podświetlenie nóg
Ja u siebie zdjąłem prawy słupek i tam podłączyłem w kable co od lampki z góry idą.Tak ażeby włączały się jak te uświatło u góry. po otwarciu drzwi itp. W tygodniu mogę podać kolory przewodów. Ale łatwo to sprawdzić wyjmując lampkę i masz dojście też do nich
-
Chudy992--> BMW 320i coupe-- Nowy Lakier!!!
Ładna sztuka, :D .Fajnie pasują te felgi.Miałem takie kiedyś kupić ale zdecydowałem się na inne. Nie podobają mi się przednie lampy i te ala m-lusterka. (u mnie na takie mówią "gejluki") No i te fotele zmęczone widać na jednym foto. Wrzuć sobie do środka oświetlenie na nogi,w dziale giełda było ostatnio.
-
Chudy992--> BMW 320i coupe-- Nowy Lakier!!!
Nie ładują mi się zdjęcia :cry:
-
e36 2.5 dyferencjał
ja mam ori w/g vin-u 325i z 91r i mam 3,15 na dużej głowie ze szperunkiem 25%
-
[E36] 320i Słabo odpala na zimnym silniku
Ja odkręciłem pokrywę od filtru oleju,owinołem folią aby nic nie wpadło, oraz zdjąłem plastik do chłodzenia alternatora i chyba obudowę filtra powietrza , ale chyba niekoniecznie.
-
E46 320d Touring Lifestyle Edition
Przyjdzie czas i zaprezentuje się w odpowiednim dziale (na streetkillteam forum jest ),jeszcze muszę ogarnąć przedni zderzak, bo wstyd aby cała Polska patrzała :wink:
-
e36 m-technic zawieszenie (amortyzatory)
Jaki masz rocznik ?? silnik ??
-
[E36] 320i Słabo odpala na zimnym silniku
Niebieski przykręcony do bloku silnika .Patrząc od przodu silnika za czujnikiem wałka rozrządu pod kolektorem dolotowym nr. 8 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CB11&mospid=47441&btnr=11_1281&hg=11&fg=15
-
e36 m43 wymiana czy chip?
Wg mnie musi się 2.5 przejechać i jeżeli nie odstraszy Go spalanie rzędu 14<...Litrów,A w swojej ma dobry stan to niech je sprzeda i doinwestowane 325/328 kupi. W swapie jak to w swapie ,rzadko się zdarza że wszystko gra i jedzie. Albo ori i ją modzić chyba że ma za darmo gdzie,.Albo gotowego swapa. :) Aby zadbane było.
-
320i i swap czy 328i
http://otomoto.pl/bmw-318-alpina-b3-C23031153.html Niedaleko mnie jest , mogę oblukać jakbyś chciał. Jakbym ja dysponował taką kwotą na auto to bym kozaka E30 szukał
-
E36 M50B25 bez vanosa- Likwidacja sondy lambda Pytanie
Zamiast 300zł dać za nową sonde to wolałbym się jej pozbyć za 100zł takim komputerem. :) no i może chipa zamontować? Używaną ori wrzóciłem i po miesiącu powtórka znowu, już nie kupię używanej. O co tu chodzi z tym kompem o nr 0261200400 że niby pasuje do 1.8 4cyl i 2.0cyl???
-
E36 M50B25 bez vanosa- Likwidacja sondy lambda Pytanie
Znalazłem na allegro tylko od 1.8 i 2.0 , a rozumiem że to musi być od 2.5litra. Tak Piotr520 ?? I też dziwne bo w jednym napisali że pasuje do 1.8 oraz 2.0 gdzie to są różne ilości cylindrów. Co do spalania to orientujesz się o ile wzrośnie? Chociaż teraz to mi i tak od 14 w górę pali.
-
Kupno e36 2.8 ew. 2.5 - porada
To dziwne bo mój obecny nawet nie kuleje bez korka, kolegów dwóch też nie. A jak byłem oglądać e30 z m50 to po takim manewrze zgasł. Piszę ,tak jak sprawdzałem to nic nie kosztuje.
-
E36 M50B25 bez vanosa- Likwidacja sondy lambda Pytanie
Znajomy ma wywaloną i jeżdzi już dwa lata, tylko że auto z niemiec i pogrzebane jest odcinka przesunięta itp. Mam problem z sondą i wpadłem na pomysł że zamiast nową kupować to bym w takiego kompa/(....chipa?) zainwestował kasę i już jakbym jej nie miał to bym cały wydech wymienił na od 2.8 (większa średnica).
-
czujnik polozenia walka dobry zamiennik
wyśle ci fotki jutro jak wygląda. osprzęt boscha masz??
-
E36 M50B25 bez vanosa- Likwidacja sondy lambda Pytanie
Witam Mam pytanie czy ktoś zlikwidował u siebie sonde lambda?? Chodzi mi o namiary do kogoś kto umie ogarnąć temat,czyli modził jakoś kompa aby miał stałą wartość odczytu sondy lambda.?
-
czujnik polozenia walka dobry zamiennik
ja mam dwa takie ori czyjniki wałka rozrządu i na dwóch nie ma różnicy czyli są sprawne. kupiłem bo wszystko wymieniałem a co się okazało to sonda lambda mi siada . Co do zamienników to bym nie kupował.
-
Kupno e36 2.8 ew. 2.5 - porada
Mi kolega mówił aby rozgrzać silnik, popałować mu troszkę ,stanąć, sprawdzić czy wskazówka temperatury stoi w pionie !! ,otworzyć maskę i na odpalonym silniku odkręcić korek oleju. Jak zacznie kuleć silnik to pożegnać się ze sprzedającym i wracać do domu.
-
Pomocy !!!
Moż ktoś kiedyś miał zamontowany jakiś wyłącznik odcinający zapłon lub coś?? Zrób fotkę i pokaż najlepiej.
-
Za krotkie biegi w e36
Mam ori M50B25 E36 z przełożeniem 3,15 duża głowa i szperą. chciałbym mieć drugi dyfer z krótszymi przełożeniem I tu mam pytanie: 1) czy każdy na dużej głowie będzie pasował e34,e36 ??? 2) czy jak kupie na małej głowie to co będe musiał jeszcze zmienić ,wał na dłuższy???? Jak to wygląda??
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Całość naraz posmarowałeś czy etapami?? Ile kleju tobie poszło??
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
jak nanosiłeś ten klej?? pistoletem?? http://allegro.pl/klej-bonaterm-as-1l-do-podsufitki-tapicerki-i2768601437.html bo mi się podsufitówka odkleja ;(
-
328 1
Wiesz ,ja bym jeszcze pomalował felgi na czarno.(Niektórzy mówią że znika felga,ale widok czarnej felgi do mnie przemawia :) ) Jakaś to firmowa ta blenda? i ten spojlerek" na klapie?
-
328 1
Bardzo ładny sedan. :wink: Układ wydochowy masz cały kompletny z 328 ? tj. czy masz sondy lambda czy zlikwidowane?? Skąd chip? sam montowałeś czy już był?