Treść opublikowana przez fatgrandma
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
Bardzo wspolczuje! Ostatnio ostro ruszyles z modami a tu taki pech. Ale tak jak pisze kolega wyzej, auto rzecz nabyta. Bedzie nastepne. Najwazniejsze ze nikomu nic powaznego sie nie stalo. Rozumiem ze jakis pajac postanowil cos wyprzedzic tam gdzie nie powinien i musiales uciekac?
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Przegapilem jakas fote, czy chodzi o auto? :8) Tak bez zartow to nie chce stac moim zlomkiem obok ciebie na zlocie Ewelina bo bedzie obciach ;)
-
E92 LCi od MotoBorek
jest piekna, it's bjuuuutiful!
-
E30 318i, 1984, Avusblau - driftproject
Taka sytuacja ;) http://i.imgur.com/M86SHC1.jpg Wczoraj zdarzylem jeszcze dokonczyc filmik, zlozylem je do kupy, wiec jak ktos juz ogladal ten pierwszy to moze przewinac do 1:00 ;) https://www.youtube.com/watch?v=uA7jBbstTh8 Tym razem na youtube, bo vimeo nie pozwala mi wrzucic wiecej niz jeden film w HD na tydzien... widocznie za szybko nam robota idzie ;)
-
E92 320d by SzatynWroc
M-Pakiet :D A tak na serio, to ladnie sie prezentuje. Moze jak juz nie M-Pakiet to sama dokladka "aero"? http://www.turnermotorsport.com/image/body/body_e92_aero_kit_335i_51_11_0_414_371_lg.jpg Wtedy z lotka z tylu bedzie super. I ja osobscie zmienil bym wydech na dwururke.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
25 euro za 19" nie ROF. Linz/Austria.
-
[E90]prawidłowe ustawienie geometrii
W kwestiach geometrii (gemetrji) tez stawiam na pana Czesia ;)
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
No ale zderzak do m3 jest wg. mojej wiedzy identyczny jak w m3 e92. Wiec raczej nie ma opcji zeby podszedl bez lamp, maski itd. Zobacz sobie jak wyglada M3 sedan, przod ma przeszczepiony z e92 bo pewnie inaczej ciezko tam bylo wsadzic V8.
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
:(
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Autko odebrane. W realu wyglada sporo lepiej niz na zdjeciach, a na sloncu to wogole kocur moim zdaniem. Zdjecia wrzuce juz na felgach. Czas do zalozenia felg (najwczesniej za miesiac) zamierzam poswiecic na wyczyszczenia auta w srodku, ogarnieca tej dokladki zderzaka i naprawienia zawieszenia (ktoras tuleja wachacza strasznie skrzypi - az wstyd tym jezdzic). No a w wolnej chwili dzialamy z projektem driftowozu E30. Udalo nam sie wreszcie ruszyc na powaznie w ten weekend. Zainteresowanych zapraszam tutaj: viewtopic.php?f=133&t=230516&p=1833516#p1833516
-
E30 318i, 1984, Avusblau - driftproject
Dawno sie nie oddzywalem, bo nic sie nie dzialo. Niedawno udalo nam sie nareszcie znalesc garaz w ktorm bedziemy sie meczyc z tym projektem. Garaz spory, na wsi za male pieniadze. http://i.imgur.com/6S3jfPk.jpg http://i.imgur.com/bXCPmVk.jpg Troche odsprzatalismy, pospawalismy warsztat, powiesilismy kilka boksow na srubki, zniesielismy troche kluczy i zaczelismy prace w ta niedziele. Nagralismy tez filmik Jeszcze jedna fotka z prac ;) http://i.imgur.com/buz0fkt.jpg Mam nadzieje ze teraz juz czesciej bede wrzucal relacje z prac.
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
WTF?
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Pomysl na przerobke M3 bardzo mi sie podoba. Tylko lepiej sie upewni co trzeba zmienic. Moim zdaniem (tak jak na zdjeciu ktore wsadziles) zeby zalozyc ori nadkola M3 Musi wpasc zderzak od M3 bo jest szerszy od zwyklego. A poniewaz M3 wystepuje tyko z przodem od e92/93 to musza tez wpasc lamy i maska z e92. No i jeszcze pewnie jakies elemnty ktorych nie widac.
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
- E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Tak. Miala byc oklejona razem z autem, ale gosciu powiedzial ze folia odchodzi od plastiku, ze trzeba by ja przygotowac jak pod lakierowanie. Ale za to chcial troche duzo kasy, a ja mam rece nie calkiem lewe, wiec sam sobie zrobie przygotowke. Dzisiaj odbiore od niego auto i wezme troche folii extra i potem sam obkleje dokladke.- E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
21.7. - 25.7. nad solina Hehe, chetnie!- E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Martwia. Od kilku tygodniu probuje sie juz przyzwyczaic zeby nie dojezdzac do kraweznikow itp. i czasami sie zapominam. Ale co tam,... do odwaznych swiat nalezy ;)- E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Pewnie. Najlatwiej bedzie jakos w trakcie zlotu. No chyba ze masz ochote sie rajdnac do Krakowa albo w bieszczady.- E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Panie, ale sie podzialo. Z lampami bedzie kosa. Nie moge sie doczekac zeby zobaczyc to na zywo.- E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Tajemnica ;) :8) Nie bedzie splitterow. Dokladka za to bedzie wreszcie (bo lezy juz ze dwa lata). Powinna wpasc w przyszlym tygodniu. http://666kb.com/i/cex1jzgkxaweq2x4u.jpg- [E9x] Dystanse
Co do twoich nowych felg to: Przod i tyl bedzie schowany w nadkole glebiej o 13mm niz na twoich aktualnych s161 269 dedykowane do E90: Przod bylby schowany w nadkole glebiej o 3mm, tyl wystawalby bardziej o 6mm ale tez wchodzilby glebiej o 6mm (przez szersza felge) niz na twoich aktualnych s161 http://www.tire-size-calculator.info/- [E9x] Dystanse
Ale namieszales. To co wkoncu kupiles?- E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
No ja tez trzymam kciuki ;). Jak tam twoj projekt? Mocno sie zastanawiam nad tym. Wzor mam wybrany, ale nie moge sie podzielic ta informacja, bo istnieje narazie tylko prototyp tej felgi.- E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Tez tak mysle. Na zywo ja widzialem tylko kawalek 10x5 cm ;), auto odbieram w weekend pewnie. Chip mnie bardzo korci, ale troche boje sie o turbo. Jeszcze pierwsze a przelotu juz jest prawie 180tkm. Czy mat bylby lepszy? To pewnie kwestia gustu, byl brany pod uwage, ale chcialem cos czego jeszcze nie bylo. Pozatym teraz to juz za pozno ;) Dzieki, mysle ze bedzie kosa, ale niestety felgi potrwaja jeszcze ponad miesiac, wiec teraz trzeba sie uzbroic w cierpliwosc ;) Napewno musi byc odwaznie, zeby to pasowalo do tego koloru.- E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Nowa porcja zdjec. Mysle ze jak sie dopasuje felgi dobrze, to bedzie niezle :8) http://i.imgur.com/2fuYTll.png http://i.imgur.com/Whzug3o.png http://i.imgur.com/ZBR6k2j.png http://i.imgur.com/9yLfQyH.png http://i.imgur.com/rZfJY4h.jpg http://i.imgur.com/cRGgaDY.png http://i.imgur.com/xFM0eeZ.png - E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.