Treść opublikowana przez fatgrandma
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
lepiej nie, jeszcze bana bym dostal ;). Tak na serio to nie mam bladego pojecia co ty tam chcesz jeszcze doposazac...
-
e90 320d by pixell / sporo zmian / str.4 kolejne felgi .. ;)
zacnie!
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Wymyslil bym cos glupiego, ale nie chce spamowac galerii ;)
-
[e92] 335i daily
Tez mysle ze to zaden kit
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Zacnie! A mail to nie tajemnica: marcin(malpa)szostak(kropka)at - tak zapisze, co bym spamow nie dostawal ;)
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Hej, mie ma selekcji wzgledem modeli. Zlot jest otwarty na wszystkie modele marki BMW. Aczkolwiek organizator zastrzega sobie mozliwosc nie wpuszczenia aut nie spelniajacych zasad bespieczenstwa ruchu drogowego itd...
-
[e92] - Felgi do e92. Wyraźcie opinię :)
Ja tak samo jak kolega KoKoS jestem troche stronniczy wiec bral bym ZP-7. 313 swietna felga, bez dwoch zdan, ale o indywidualizmie juz ciezko mowic przy niej. 405 nie widzialem jeszcze na zywo wiec nie bede sie wypowiadal - napewno nie jest zla.
-
poduszka pasażera, a fotelik
Wydaje sie logiczne, ze jak nie mozesz wylaczyc poduszki to nie powinienes tam montowac fotelika. Rozumiem ze auto nie wielkie, ale chyba dwa foteliki na tylnej kanapie sie mieszcza?
-
E91 lift, Gałka zmiany biegów M-pakiet
i na nos :mrgreen: Chyba ze masz szyberdach to wtedy na jajka... nie pytajcie ;)
-
E9X i inne - Wasze przebiegi w silnikach diesla 2.0 M47/N47
E90 M47 163KM Kupiony z przebiegiem 111tkm 2,5 lat temu. Aktualny przebieg 165tkm. Przy silniku nic nie trzeba bylo robic jak narazie.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Za tym i za sexy car wash. Takie rzeczy potem swietnie wygladaja na filmikach ze zlotow.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Ja moge zasiasc w jury oceniajacym pasazerki, na autach sie nie znam ;)
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Tzn...? :norty: Pussy Magnet ;) http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=xrpPbui37Dk
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Cos tam moge, ale jak sam mowisz ze w zimowym setupie dupy nie urywa, to niem czy jest sens...
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Nastepna produkcja bedzie mam nadzieje na naszym zlocie. Jak bedzie czas, to chetnie mozemy cos pokombinowac.
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Bedac w Polsce mialem okazje i zaszczyt nagrac filmik z E90 Kamila w roli glownej. Poniewaz Kamil nie ma juz galerii na forum, to pozwalam sobie wrzucic go do mojej. Mam nadzieje ze wam sie spodoba. Auto na zywo robi mega wrazenie, kto nie widzial niech zaluje ;) Dzieki Kamil za poswiecenie bo pora byla naprawde nieludzka ;)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Ej, kolego juz jest jutro! ;)
-
Zlot KRAKOW
Dzieki panowie za spota. Zawsze milo poznac twarze do nickow i avatarow. Mi najbardziej chyba podobal sie sam przejazd z shell-a na rybitwy. Kilka zdjec na szybko: http://i.imgur.com/5RVFL7b.jpg http://i.imgur.com/cTXC8aU.jpg http://i.imgur.com/Micbc9i.jpg http://i.imgur.com/QEI90RD.jpg http://i.imgur.com/yrQiFy0.jpg http://i.imgur.com/qZrlyOI.jpg
-
Zlot KRAKOW
Jak dla mnie super.
-
Zlot KRAKOW
1. Top Boy 2. Kaczka23 3. Michał 330xd 4. fatgrandma 5. Klagosz 6. Nightsabes777 7. dex55 8. matti 9. zibi-M 10. kamil20011 od ~ 14:30
-
Zlot KRAKOW
Andrzeju, nie denerwuj sie... jak cos to poczekamy. :)
-
Zlot KRAKOW
Ja jestem za sobota. Godzina taka zeby bylo jasno jeszcze - zeby jakies zdjecia porobic. Gdzie jest mi obojetne.
-
[e92] 335i daily
Volk-ow bys raczej nie pogial. Za malolata mialem kute japonskie felgi w hondzie civic. Jak raz na recznym za... uderzylem w kraweznik to polamalem polowe zewieszenia... a felga idealna, tylko kosmetyka.
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
W temacie o spotach w krk sie wlasnie ustawiamy. Wyglada na to ze bedzie niedziela 5.1.
-
Zlot KRAKOW
Ja bym wolal sobote ale jak wiekszosc jest za niedziela to spoko. Co do filmi to niewiem czy jest sens jak wiekszosc na zimowkach. Jeszcze jakby byl snieg to co innego, ale chyba sie nie zapowiada. Ale aparat wezme napewno.