Treść opublikowana przez radaz
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
LOL :lol:
-
ppatryk -->> E92 320dA
Sprzedajesz te 162 ?
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
za ile poszlo ?
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
60, ale pamietaj ,że cała końcówka w benzynie bedzie wystawać dużo bardziej niż w dieslu. Jak zamontujesz to podrzuć foty, bo sam się łamię nad tym
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
tylnia linia przypomina compacta e46 :P
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Jak dla mnie to teraz aż się prosi o nakładki na pedały :) Pozdro !
-
E90 znaczny ubytek oleju w trasie
Jak ostro sypiesz - mam tu na myśli 200+ km/h (wysokie obroty) ma prawo spalić trochę oleju ale napewno nie 2.2 litra
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
Jak zamontujesz wrzucaj foty i nagraj coś jak to gada :P
-
Problem z podłączeniem nokii N8
Też jestem z Nokią od 12 lat, ale nie ma co ukrywać - Nokia zeszła na psy podobnie jak kiedyś Mercedes- zaczeli jechać na renomie... W poprzendnim samochodzie miałem zestaw głośnomówiący Nokii ,który np działał z symbianem ale z Memo z N900 już nie chciał. Obecnie w Navi pro nie mam bluetootha, i korzystam z zestawu głośnomówiącego Parrot i jest ok, ale przyznam się szczerze, że nie używałem w nim książki telefonicznej itd... kiedyś muszę się tym pobawić. Chciałem Was przy okazji dopytać czy Navi CIC ma seryjnie wbudowany bluetooth ? i czy do starszej pro navi można dołożyć bluetootha? - ile z tym roboty i kosztów - czy wogóle jest sens ? Pozdro.
-
Brzęczenie w podszybiu E90
Na pewno jest to gdzieś po lewej stronie (kierowcy) i dużo wyraźniej słyszalne jest to wewnątrz pojazdu przy zamkniętyh drzwiach niż na zewnątrz ( odgłos pracy silnika nieco to zagłusza) :?
-
Skasowanie błędów poduszek - Gliwice i okolice
Dzięki, za info ! Jak dzisiaj nie uda, to będę sie konatktować. Pozdrawiam.
-
Brzęczenie w podszybiu E90
U mnie jest takie brzęczenie jakby plastik z powodu wibracji (na wolnych obrotach , sczególnie przy ruszaniu, kręceniu kierownicą na postoju) podobnie jak jeden kolega wyżej napisał też mam automat i w momencie gdy wrzuce "drive" słychać przez ułamek sekundy te obijanie się dwóch części względem siebie. Na neutralu też się zdarzy na wolnych obrotach i ich gwałtownej zmianie). Dzisiaj też trochę porozkręcałem. Zacząłem od obudowy filtra powietrza i znalazłem pierwszą nieprawidłowość - widoczna na zdjęciu guma nie była na swoim miejscu. Obudowa filtra powietrza powinna na nią trafić wgłębieniem widoczym na poniższym zdjęciu Jednak okazało się ,że to nie to... Szukałem dalej... Po zdemontowaniu podszybia zobaczyłem, że jedna plastikowa klapka - zaślepka nie jest zaczepiona jak należy , myślałem ,że w końcu znalazłem - ale jednak nie ;/ Przy okazji zobaczyłem ten niezaślepiony otwór - czy mi tam czegoś brakuje :?: Naleciało przez to sporo syfu i piachu do tej części komory silnikowej :mad2: Do tej pory nie znalazłem przyczyny tych denerwujących dźwieków... :mad2:
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
poczekamy kilka lat, e9x jeszcze bardziej potanieją i będzie /oo00=======00oo\ ...na zakończenie programu "Operacja tuning"... :mad2:
-
Wiązka do podgrzewanych siedzeń
Siemka, Jestem świeżo po zmianie tapicerki i mam zamiar dokupić taki panel i wiązkę z funkcją grzania i pdc przód. Jednak na chwilę obecną mam PDC tylko tył. Czy podpinając obecne wyposażenie z takim panelem zakupionym na "wyrost" wszystko będzie ok ? Może kiedyś dokupie zderzak M pakietowy z PDC właśnie..
-
Skasowanie błędów poduszek - Gliwice i okolice
No nie ma z tym zadnej filozofii, juz jestem wstepnie umowiony z jedna osoba. Do Jastrzebia troszke za daleko :P Ale namiary mogą się przydać się na przyszłość ;) Pozdrawiam
-
[E91 320d] MODYFIKATOR PLUS str 8 PODSUMOWANIE
Szacun za chęci, skrupulatność itd. Doceniam.... jednak tak jak pisałem wczęśniej - przydałby się przed rozpoczęciem testu pełny serwis, i hamowanie samochodu... Pozdrawiam.
-
Bmw e90 330xd by Kosmiczny1989 - Się zaczęło str.7 ;-]
Od razu inna mordka :) :cool2: Co do plastidipa powinno dać radę- tylko później musisz uważać przy myciu. Może wstrzymaj się z malowaniem, aż zrobi się cieplej, no chyba, że masz ogrzewany garaż.
-
E91 318iA Monacoblau Metallic (sprzedane) do zamknięcia
Exide dzięki, Niestety coś za coś... za to w zimie bedę mięć wreszcie grzanie, a już teraz przyjemny zapaszek skórki w środku :P
-
Skasowanie błędów poduszek - Gliwice i okolice
Witam, Szukam osoby na Śląsku a konkretnie w Gliwicach lub okolicach która skasuje mi błąd poduszek, który się pojawił po wymianie foteli. Pozdrawiam
-
Brzęczenie w podszybiu E90
Benzyny też się to tyczy ?
-
[e90] wymiana foteli.
A nie wiesz co będzie jak zakupie panel z przyciskami od grzania i pdc przód ale pdc nie podłącze będzie coś wyskakiwać? Mam kiedyś w planie założyć zderzak M pakietowy z pdc- ale to jeszcze nie teraz...
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
:clap:
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Godnie nas reprezentujesz :) nie ma lipy :cool2:
-
[e90] wymiana foteli.
Ile wyszło Cie podciągnięcie wiązki do grzania ? Kupiłeś wiązki na allegro czy też ASO ?
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Chociaż na fotce niewiele widać to i tak jest o niebo lepiej w takiej konfiguracji kolorystycznej - Listwy wreszcie grają z resztą :cool2: :cool2: :cool2: Prawdziwa beta musi miec 6cyl w rzędzie... Marcin zmieniasz wózek czy myślisz o swapie ?