Treść opublikowana przez radaz
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
nagrywales w 1080 ? ile klatek ?
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Ja też tak z ciekowości zapytam ile ? Bo 313 coco jumbo ślicznie się prezentują :P
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Ja tez bym szedl w zloto, a nawet bardziej w braz. Moim zdaniem najlepszy kolor na biale auto- http://666kb.com/i/cbof7mk58xa6xhge6.jpg Pracuje na calej palecie Adobe CS6 - zalezy czego klient potrzebuje. Do tych felg uzylem Photoshopa. Ciekawie z tym nowym kolorem , chociaż lepiej gdyby były takie :P Koszulka niezła hheheh :cool2:
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
wystarczy go zamienic? żadnych przeróbek nie potrzeba ? ...przed chwilą też zakupiłem :P
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
no właśnie tego się obawiam,że pół felgi mogło zostać wcześniej dospawane...
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Co sądzicie o kupnie felg odnawianych malowanych ? Pakować się w coś takiego czy lepiej kupić z lekkimi otarciami i samemu zlecić odnowienie :?:
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
ale też na F :P a konkretnie na B ? :P
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
Plusem skóry jest tylko to ,że jest troche trwalsza,ładniej pachnie - no i łatwiej (czarną) utrzymać w czystości. A tak to, w lecie parzy, w zimie pi...i. Tyłek się ślizga fakt- ale to nie każdy gatunek jest taki sam, dużo też zależy jakich środków do konserwacji używamy] Sorki za off..
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
Spoko, a ile dałeś za fotele ? boczki też masz? Ja zamówiłem wczoraj listwy m pakietowe, i przy okazji dowiedziałem się ,że kolo ma też czarną skóre do e91 - czekam na zdjęcia i jak będzie ok to chyba się skuszę :P
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
Gratuluje zakupu !!!! Ta rączka jest do regulacji kąta pochylenia siedziska :)
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
spóźniłem się - już sprzedał jakieś 2 tyg temu....
-
e91 lci SWAP 2.0d na 3.0d
W naszym kraju sprzedaje się przede wszystkim dobra cena a nie samochód :( Jeśli zeswapowne auto będzie wystawione w odpowiednio niskiej cenie - problemu zapewno nie będzie ;/
-
Polerowanie lamp
:idea: a może zamiast tych lakierów nałożyć folię np taką jaką ma w swojej e91 forumowy kolega damp21plbe :?:
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Panowie musicie zwazyc na to, ze mam jedynie 129 koni i automat, wiec kazda sekunda wiecej... robi jakas tam roznice :) ale z drugiej strony i tak juz teraz mistrzem sprintu moje 318i nie jest :lol: jak bedzie sie prezentowac felga 8" 225/40 z et 34 z tylu ? zamiast 8,5 i et 37 i 255/35?
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Tylko o wiele trudniej trafić na stylinga 196 :( Zastanawiam się jeszcze nad rozmiarami... Na niektórych aukcjach allegro widze, że sprzedają niby jako komplet 4szt. z et 34 i szerokoscia 8 A z tego co się orientuję powinno być szerokość tak : 8 , et34 przod i 8,6 i et 37 tył chyba ,że się mylę?? W sumie to nie potrzebuje mieć z tyłu walca 255, bo znacznie spadna osiągi i wzrośnie spalanie? Jak radzicie ?
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Zastanawiam się nad takimi modelami felg do mojej e91 w kolorze Monacoblau Które wg Was lepsze ? Styling 196 http://img831.imageshack.us/img831/1156/img7229y.jpg Styling 162 http://img521.imageshack.us/img521/8985/c239064631.jpg
-
Wymiana kontrolera iDrive
oczywiście konsola środkowa też musi być LCI :)
-
Dobry Auto Detaling Kraków
Jak chcesz profesjonalnie to mrcleaner.pl - katowice. Maciek zna sie na rzeczy. Chyba ze wpadniesz do mnie do Chorzowa w jakiś weekend z browarem to mozemy machnąc :). Pytanie jeszcze jaki masz stan lakieru i kolor. Paręnaście aut juz zrobiłem w tym czarne cayene'y, 911, land cruisery wiec i z Twoim damy rade Kolego jeśli to nie przeszkadza to ja chetnie na takie spotkanie przy browarku się pisał. Oczywiście w trakcie odświeżania lakieru, ja mam titansilber więc nie wiem czy trudny do ogarnięcia ten kolor, przyznam się że jeszcze nigdy tego nie robiłem :? Ja bym był chętny na korekte lakieru z zewnątrz - Monacoblau Metallic.
-
Sprawdzanie stanu oleju w silniku 325i
No właśnie były krótkie dystanse... Nie wiedziałem , że tak to działa (pomiar co 50 km) :duh:
-
E91 318iA Monacoblau Metallic (sprzedane) do zamknięcia
mój pierwszy testowy filmik z kamerki gph2. a tutaj kolejny tym razem w gorszej jakości ale za to 60 fps :P Jak się poprawi pogoda (spadnie śnieg lub będzie całkiem sucho) coś tam jeszcze nagram :norty:
-
Swap w e90
No tak, tym bardziej, że w przypadku agregatu z M3 i pozostawieniu seryjnego bodykitu można trochę wprowadzać w zdziwienie innych użytkowników drogi ;) Jednak z takim projektem się już niejako żenimy... Sprzedać (i to za gorsze) to dopiero będzie można gdy e9X zacznie być popularne w drifcie...
-
[e90] Jaki olej?
Również zmienie po 12tys. bo dużo miasta miałem
-
Cofanie liczników - reportaż
Jasne, ale ja akurat pytam o BMW z rynku zachodniego bez gazu ;)
-
Swap w e90
Jestem dosyć daleki od tego typu praktyk, ale z czystej ciekawości chciałem zapytać czy dość problematyczny byłby swap silnika n52 w miejsce n46 z automatem ? Czy skrzynia też jest inna?(ewentualnie zmiana na manual?) jak z przednim zawieszeniem i innymi sprawami - dużo jest różnic? Ile może kosztować taka kompletna operacja łącznie z częściami ? Proszę mnie nie posądzać o druciarstwo, tylko z ciekawości pytam :P
-
Cofanie liczników - reportaż
Wiadomo, że najczęściej kręcone są diesle szczególnie poflotowe... gdzie przeloty roczne rzędu 100 tys. to nic nadzwyczajnego; a jak ma się sprawa samochodów z silnikami benzynowymi ? Mam tutaj na myśli samochody, które jeździły w firmach ? Czy istnieje takie samo prawdopodobieństwo dużego przebiegu jak przypadku samochodu z silnikiem diesla? Czy np niemieckim firmom eksploatacja takiego samochodu może się opłacać (zakładając przeloty roczne od 60 tys. km wzwyż) ? Jakie macie doświadczenia ?