Treść opublikowana przez radaz
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
zrób foto z dalszej perspektywy :!:
-
fatgrandma's virtual garage
Zarosło niczym Prypeć :P :cool2:
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Również czekam z niecierpliwością niczym moja babcia na kolejny odcinek "Mody na sukces" :P
-
E90 335i--->str.12 zimowy filmik! i jakis balwan mi na siedz
ouch ;/ Ciekawe czy 313 też by się tak poddało ?
-
ALPINA D3 Performance by Maksss
przesok :) Jak ja bym chciał lakier w takiej kondycji u siebie :roll: :cool2:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
:cool2:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
1. Czerwony330d\ 2. radaz (kodowanie foteli - pompowanie boczków, godziny najlepiej wieczorne)
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Poświęc żonie teraz trochę wiecej uwagi a Cię puści na wyjazd :)
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Spokojnie, nawet jak to wejdzie to pomiędzy bramkami połowa drogi pewnie będzie w remoncie :duh: więc średnia wyjdzie przepisowa...
-
E91 318i LCI - czarna pasja - SPRZEDANA
Ładny czarnuch :cool2: , jak dla mnie negro-nera obowiązkowo :P
-
BMW E91 2005r by EcuProject
Fajna :) Silniczek super, 300 kucy musi ładnie latać :) + za czarną felgę, przydałyby się jeszcze czarne listwy wokół szyb , a najlepiej shadow :P
-
BMW E90 318d by Kurzu ::
:cool2: niezłe foty - na niektórych wygląda jakby był miniaturowym modelem :P
-
[e90] Jaki olej?
Było wcześniej, lej mobila (ja też go mam u siebie).
-
E90 Światła do jazdy dziennej
trochę źle zrozumiałem Twojego posta - NM, przy h7 na 50 % i tak się będą gubić. Jeśli zależy Ci na ringach jako typowo dziennych to tak jak napisał wyżej kolega lysy_23 - kup ksenony LCI wraz z modułem inne rzeczy się nie sprawdzają.
-
E90 Światła do jazdy dziennej
tylko po co? - ringów na 50 % nie zobaczysz w dzień
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Ja się wstępnie piszę ale to bede potwierdzać jutro popołudniu (może uda mi się rozwiązać problem wcześniej)
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
a może coś takiego ?
-
E91 318iA Monacoblau Metallic (sprzedane) do zamknięcia
Masz może gdzieś fotostory z procesu modyfikacji ? Co do dywaników - za te pieniądze można oczekiwać więcej, ale przynajmniej jest ori. Pozdrawiam
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
bez uszczypliwości - mocny odkurzacz :)
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Jeśli już na siłę szukać to nerki performance, panel klimy lci, przełącznik świateł lci, dwururka... jeśli już to jakaś z klasą - może tłumik performance? :P
-
E91 318iA Monacoblau Metallic (sprzedane) do zamknięcia
Nie chcę żeby za bardzo "pierdział" czy też "dudnił" ja mam tylko 4 cylindry - poezji dźwięku nie ma.. Jak RM jest akceptowalnie cichy to kto wie... :P No sama końcówka byłaby chyba najbezpieczniejszym rozwiązaniem o ile ją na zamówienie odpowiednio skrócą :roll:
-
E91 318iA Monacoblau Metallic (sprzedane) do zamknięcia
No właśnie w przypadku tłumika w benzynie nie jest tak hop siup -puszka jest większa ;/ Musiałbym zrobić coś na zamówienie w ulterze - myślałem o N2RSL w czarnym chromie bez grawery, albo bezinwazyjnie ori nakładke w czarnym chromie...
-
E91 318iA Monacoblau Metallic (sprzedane) do zamknięcia
z minusów: mokry dywanik jest dość śliski...
-
E91 318iA Monacoblau Metallic (sprzedane) do zamknięcia
Dzięki :) Jeśli chodzi o dywaniki - są ok, mają mocne rzepy, gumy są grube póki co nie narzekam. Nawet się nie kwapię do wyciągnięcia welurów gdyż jeden od kierowcy jest nieco sfatygowany i się przesuwa ;/ Natomiast te gumowe są jak przyspawane :)
-
E91 318iA Monacoblau Metallic (sprzedane) do zamknięcia
Zupełnie inny klimat niż BMW - ale od dawna choruję na coś takiego : Jeden z ostatnich prawdziwych Benców :P jakby ktoś coś słyszał o dobrej sztuce na sprzedaż najlepiej po 1995 roku , 500 ewentualnie 600 dajcie znać :)