Treść opublikowana przez marko0424
-
[e91] 330xd mpakiet | Maciek
Kiedy montujesz down pipe ?
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
Ja też bym pomalował na srebrny ewentualnie grafit....
-
[e91] 330xd mpakiet | Maciek
nie planuję opon ze złota, więc 4k to jakaś abstrakcja. :lol: Ze złota na pewno nie ale opony klasy premium to ok 3.5 tysia trzeba wydać,chyba że ktoś lubi coś w stylu Nankang ale ja bym tego nie kupił,ale każdy ma swoje priorytety :D
-
[e91] 330xd mpakiet | Maciek
To koło jest dużo lepsze od poprzedniego :cool2: Będzie miazga :twisted:
-
Asystent swiateł drogowych
Kolego nie czytasz dokładnie wszystkich postów Poczytaj sobie kilka postów wyżej, wszystko już ogarnięte i działa idealnie nie ma żadnych problemów,po za tym mam FRM3 max browse nowy, czyli wypasiony maxymalnie Wszystko działa jak trzeba ikonka też się wyświetla po aktywowaniu asystenta,także jest ok :cool2:
-
[e91] 330xd mpakiet | Maciek
Zrobiło się ciepło zakładaj nowe koło i pokaż jak siadło :mrgreen:
-
Asystent swiateł drogowych
Dokładnie,walczyłem z tym z dwa tygodnie i poległem Wiem tylko tyle że wszystko miałem oki Tzn zainstolowane dobrze ,sterowniki też oki ,sp daten najnowsze i prawidłowe
-
Asystent swiateł drogowych
speed1211 żadna tajemnica,jak bym wiedział co dokładnie zrobił to bym napisał :wink: Pogrzebał coś w sterownikach, i zdalnie ogarnął temat,niestety nie jestem za bardzo kumaty w tej materii :duh: Proste kodowanie to jeszcze łapie ale jak coś więcej trzeba robić to wolę nie ryzykować żeby nie zepsuć :mrgreen:
-
Asystent swiateł drogowych
A więc tak koledzy chciałem trochę odgrzać kotleta temat asystenta ogarnięty,wszystko działa rewelacja :mrgreen: Reaguje bardzo dobrze na tylne światła,,zmienia odpowiednio szybko i płynnie zarówno jeśli chodzi o zmianę na krótkie jak i na długie Lusterko założyłem poliftowe z okrągłą kamerką z 2011r nic nie musiałem zmieniać w ustawieniach Fajne doposazyc w to autko bo jest to naprawdę bardzo przydatne,wszystkim dziękuję za wszelkie info i podpowiedzi szczególnie koledze mlodzik :cool2:
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
Jak zwykle ,konkretnie i na temat bez pie####ia :cool2: Co ja widzę założyłeś letnie obuwie....hm myslisz że już nie będzie zimy :think: może też już wrzucę letniaki :wink:
-
Spotkania śląskie
Kijowa frekwencja bo pora kiepska i zimno jeszcze większość na set upie zimowym :?
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
Dawid dzięki za pogaduchy Po dzisiejszej przejazdzce muszę szczerze stwierdzić że twoje auto to pocisk :shock: Prawie 300 KM jest odczuwalne jak diabli :twisted: Myślę że nie jeden cwaniak na drodze będzie musiał podkulic ogon z pokorą ,jest mega dobrze :cool2: a z tego co gadałeś będzie jeszcze lepiej W każdym bądź razie wielki szacun za ogrom pracy i kasy włożone w auto :cool2: :cool2: Do następnego :handshake:
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Oj czuję będzie miazga .... :shock: :shock: :cool2: :cool2: już jest pięknie a będzię jeszcze piękniej Silnik już na miejscu ??
-
740i cypis
Fajna furka :cool2: ,Bartek powodzenia w modzeniu i doprowadzaniu do porządku tego klasyka :wink:
-
E91 325D LeMans Blau M-pak Stage1 270Km/561Nm
Świetny wynik :cool2: :cool2: , to goła seria czy coś modyfikowałeś żeby uzyskać taki wynik ?
-
Problem z zapalaniem poniżej zera stopni i dziwne ostzeżenia
Akumulator złom.....czas na nowy
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
:cool2: :cool2: teraz przydało by się lekkie obniżenie :wink:
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
:cool2: :cool2: teraz przydało by się lekkie obniżenie :wink:
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
:cool2: :cool2: teraz przydało by się lekkie obniżenie :wink:
-
E92 335d - 390 KM / 753 NM - Sprzedaz
Piękne autko szczególnie po odbudowie :cool2: ,gratulacje
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Piękna Coupe :cool2: :cool2: jest miazga :shock:
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
Koła eleganckie i gadżety też :cool2: opony kupiłeś wszystkie takie same tzn te same szerokości ??
-
[e90] wrażenia po montazu eibach pro kit
Do takiego wniosku bym się skłaniał, ewentualnie czy nie przymierzyć się do sportline i mieć w stosunku do prokita 20mm niżej przód i odpowiednio tyl i zachowaną twardość s226 tylko z drugiej strony czy taki set up na co dzień nie jest zbyt niski, mam na myśli głównie drogi warszawskie... :roll: Spokojnie dasz radę się poruszać, wiadomo trzeba trochę bardziej uważać na wysokie krawężniki ale bez przesady da się normalnie na tym set up-ie jeździć,także jest ok :wink:
-
[e90] wrażenia po montazu eibach pro kit
Ja miałem sportline i współpracowało to z amorami m-pakietowymi ponad dwa lata jazdy i wszystko ok amorom nic się nie stało cały czas ta sama skuteczność, super trakcja a komfort prawie identyczny jak na m-pakiet, nie widzę sensu kupowania pro kita który stoi tak samo jak m-pakiet i kosztuje prawie tyle samo
-
problem xenon
Nie rób żadnego "druciarstwa" zakładaj ori , znajdziesz w używce za przyzwoite pieniądze :cool2: