Treść opublikowana przez marko0424
-
F20 WBA1C110X0E942265 Auto Gleńsk Pszczyna Korekta
marko0424 odpowiedział(a) na prezes113 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMieszkam w okolicy niestety mało wiarygodna firma..... :nienie: ale tu szczegółów nie mogę opisywać ....ale znam właściciela dość dobrze
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Rivasi widziłem twoje auto na żywo i w twoim środek też rozwala system :cool2: :cool2: też widać nie lubisz półśrodków i nie oszczędzasz na aucie :cool2: ....ale ja mam podobnie :wink: to choroba nie uleczalna :mrgreen:
-
Instalacja logic7 bmw f30
Napisz do prmax-a on takie tematy rozkminia w 20 min :wink:
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
O w morde ale idziesz gruuubboo ..... :jawdrop: :modlitwa: ,będę bacznie śledzić twoją galerię :wink:
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Przejrzałem całą galerię i................ szczenka mi opadła :jawdrop: pełen szacun za ogrom prac, serca i kasy włożone w samochód :modlitwa: :modlitwa: Piekna ,po prostu bajka :cool2: :cool2: z niecierpliwością będę dalej sledzić i trzymam kciuki za zakończenie mega projektu :wink:
-
Jak odróżnić oryginalne felgi BMW?
Dokładnie , a pod szpachlą ukryte wady typu spawy peknięcia itp..... Lepiej kupić felgi do malowania
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Jak zwykle do#####eś z modem :D :cool2: :cool2: :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mam ten przywilej że oglądam auto na żywo dość często i jest naprawdę grubo i uważam że żadne dodatkowe zmiany w środku nie są potrzebne Wszystko jest wyważone i zrobione ze smakiem i dobrym gustem. :cool2: ,do pełni szczęścia brakuje tylko dokończyć tylną kanapę,wszelkie dodatkowe obszycia mogły by tylko popsuć cały efekt Takie moje skromne zdanie ..... :wink:
-
Spotkania śląskie
Trzeba zrobić listę :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Będzie malinka z tego co dopatrzyłem.... :D ...Mariusz tylko wszystko dobrze poskładaj :wink: Ps: Mariusz skoro masz teraz całe auto rozebrane to zrób rozpiskę zasilania do foteli elektrycznych Jak będę doposazac auto to się posile twoimi notatkami :wink:
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
Arek11 piekna fura :shock: mody super kolor auta koło heble zawiecha wszystko z najlepszej półki :cool2: :cool2: napisz jakie dałeś żarówki w ringi ?
-
montaż nawigacji w aucie bez nawigacji
Kulfon w życiu bym nie kupił żadnego Dynavina ani innego dziadostwa co ori to ori ,mapy nie są wcale takie złe zresztą można to aktualizować Druga sprawa jak włączy się choćby np mapy gogle czy inne dedykowane mapy to też potrafią pokazać głupoty w ori navi przynajmniej deska wygląda o niebo lepiej niż w wersji bez w której po prostu wygląda to strasznie ubogo jakos tak pusto ,przynajmniej dla mnie jest kicha ale każdy ma swoje gusta a o nich się nie dyskutuje :D Pozdro
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
Parę zdjęć przed wyjazdem na zlot 3er :D http://images78.fotosik.pl/694/161df25908b374be.jpg http://images78.fotosik.pl/694/0be660cdb0ff020c.jpg http://images76.fotosik.pl/694/722f90f5a93bab12.jpg http://images76.fotosik.pl/694/453b4a49edd1f464.jpg i z samego zlotu :wink: http://images77.fotosik.pl/694/958b06527d1acab5.jpg http://images77.fotosik.pl/694/ea5a9c2dafe8a303.jpg Chciałem podziękować za wyróżnienie mojego skromnego autka :oops: http://images78.fotosik.pl/694/f2eb5878234d8188.jpg Było super ..... :cool2: :cool2: ...do następnego :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Obszycie tylnej kanapy i deski rozdzielczej :evil:
-
BMW e46 330Ci FL - po Pogórzu Karpackim
Pięknie działasz, dbałość o szczegóły ,to mi się podoba :cool2: Trzyma kciuki za dalsze prace przy autku :wink: No i czekam na odsłonę na nowym kole :norty:
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
Piękne plany,będę bacznie śledził temat :wink: Auto oczywiście bajka :cool2:
-
INSTRUKCJA KODOWANIA NCS EXPERT / NCS DUMMY
Kodujesz w module komfortu, najlepiej z NCS dummy tam jest wszystko intuicyjnie sam zobaczysz co zaznaczyć :wink:
-
E46 M technik / Gwint
Większej bzdury już dawno nie słyszałem :duh: I Ty mi powiesz że m pakiet zawias nie jest twardy oraz jest super komfortowy tak? Super komfortowy nie jest ale do betonu to mu daleko Trochę zawiasów w swoim życiu przerobiłem tak że mam porównanie i wiem co mówię M technik to super zawieszenie ,kompromis pomiędzy komfortem i lepszym prowadzeniem :cool2:
-
M54B30 330i - Zużycie oleju
M54 jest luźno spasowany dlatego ma tendencję do brania oleju, po za tym piszesz że wymieniłeś tylko samą odmę a pewnie zostały stare rurki które na 99 % są zawalone wymień komplet i wtedy sprawdź czy się coś poprawiło.....
-
E46 M technik / Gwint
Większej bzdury już dawno nie słyszałem :duh:
-
E92 335i by be..mw | SPRZEDANE
Cupeta bajka :cool2: Pięknie dopieszczasz swoje autko :cool2: :cool2: , ASO ma na noc !! :D Po prostu poezja ......
-
BMW 530i, Bolesławiec, WBANA71010B001590
marko0424 odpowiedział(a) na Ufok temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZobacz na szczeliny w lewych drzwiach i inny odcień :mad2: Odpuść sobie tego grata :nienie: , zresztą sama cena już odstrasza.....co to może być za 34 tyś
-
BMW E90 320D WBAPP51060F069078
marko0424 odpowiedział(a) na miszut temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż90-100 mikronów to auto raczej spolerowane ,na słupkach może być trochę mniej
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
No i jak tam pompa??? Będzie coś z tego Mario ??? :wink:
-
Spotkania śląskie
Ale to mają być spoty BMW a nie całego świata.... :wink: