Treść opublikowana przez marko0424
-
Kod lakieru zacisków Performance Grey
No to mnie zmartwiłeś :? , chyba pozostaje indywidualne domieszanie lakieru
-
E92 335d - 390 KM / 753 NM - Sprzedaz
Nie mam żalu :) , po to jest forum żeby dyskutować :cool2:
-
E90/ E91 - Splitery z allegro - opinie
Nie kupujcie tego gówna....bardzo słaba jakość i kiepskie spasowanie ,trzymałem to w ręku totalna tandeta są na Ebayu ale cena już wyższa ale coś za coś tu linki http://www.ebay.pl/itm/BMW-E90-E91-Pre-LCI-M-Power-Carbon-Fiber-Front-Splitter-Spoiler-3-Series/292096018118?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2055119.m1438.l2649 http://www.ebay.pl/itm/Carbon-Fiber-09-11-BMW-E90-E91-LCI-328i-335i-M-Sport-Front-Bumper-Splitter-Lips/252556157226?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2055119.m1438.l http://www.ebay.pl/itm/BMW-e90-e91-LCI-Facelift-echt-Carbon-Kohlefaser-Flaps-M-Paket-Performance/141925691353?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2055119.m1438.l2649
-
Kod lakieru zacisków Performance Grey
Koledzy przeszukałem forum i nie znalazłe pytanie czy ktoś zna może kod lakieru zacisków performance grey potrzebuję zaprawkę na poprawki u siebie ,może ktoś już malował.....??? http://image.eurotuner.com/f/25449628+w750+st0/eurp_0909_11+project_bmw_135i_coupe+bmw_brakes.jpg
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Jak zwykle bez kompromisów :twisted: , albo grubo albo wcale :!: , piękne autko ,gratulacje Mariusz :cool2: :cool2:
-
E92 335d - 390 KM / 753 NM - Sprzedaz
Hej kolego w1lq ja broń Boże nie krytykuje twojego projektu :wink: , wyraziłem tylko swoje zdanie grunt że Tobie pasuje i się podoba jak będę miał chwilę zrobię fotkę swojej ,jest bardzo lekka i mocna i wizualnie też nie wygląda źle :) (tak mi się wydaje) robił mi to kolega który przygotowuje auta do sportu, moim zdaniem po prostu szkoda kasy na rozpórki od producentów których wymieniłeś , co nie znaczy że idę na łatwiznę bo kasy nigdy na żadne moje auto nie żałowałem , co poniektórzy z tego forum mogą potwierdzić :wink: Pzdr.
-
E92 335d - 390 KM / 753 NM - Sprzedaz
Wszystko fajnie ale rozporka od m3 raz że pęka na odlewie przy kielichu i dwa nic nie daje (nie usztywnia) jest bardziej do ozdoby zreszta tak samo jak performance Ja mam custom i jest mocna jak diabli jest dostęp do płynu od spryskiwaczy jedyny minus że trzeba ją zdemontowac do prac przy silniku przy pracach exploatacyjnych Poza tym rozporka z prawdziwego zdarzenia powinna być jedno częściowa żeby naprawdę usztywniala
-
Parujące szyby i smród e90 330d
Szyby masz tłuste ? jeśli tak to nagrzewnica nieszczelna i opary wentylator wydmuchuje na szybę przez wloty a więc do wymiany , sprawdź jeszcze czy pod wykładziną z przodu auta nie masz mokro ......
-
E90 Nalot na szybie od nawiewu
Daruj siebie starą nagrzewnice :duh: :duh: ,sorry ale nie stać Cię na nową nie rób wiochy nie kosztuje miliony :nienie: , chyba że chcesz dwa razy wyciągać deskę ,poza tym jak chcesz naprawiać starą, przecież to istne druciaratwo, jak będziesz miał sciagnieta deskę rozdzielczą to sprawdź od razu parownik bo on też ma tendencję do utleniania się aluminium i wtedy sypie białym proszkiem ,jak będzie nalot na obudowie to go też wymień
-
E90 Nalot na szybie od nawiewu
Czy nalot nie jest czasem biały ??
-
Asystent swiateł drogowych
Nie napisales ze mowa o e60 a ja niedoczytalem ze masz 5er ,nie wiem jak w tym modelu ,wiec nie pomoge....
-
Asystent swiateł drogowych
Chodzi o frm moduł swiateł
-
Asystent swiateł drogowych
Moduł nie ogarnie tego, do wymiany najlepiej na max browse
-
E90 318d LCI M-Pakiet
wiesz co nie chciałem też przesadzić by nie było zbyt nisko. A czytałem opinie o tych pro kit i ludzie sobie chwalą więc na ten sezon te a jak poczuje niedosyt to na przyszły sezon zmienie :) Miałem sportline i było ok ,ale twoje autko i ma Tobie pasować :wink: Tak jak piszesz jak co to zmienisz :cool2:
-
E90 318d LCI M-Pakiet
Będziesz czuł niedosyt, mogłeś zamówić sportline lepsza trakcja i wygląd a praktycznie żadnej straty komfortu
-
[e91] 330xd mpakiet | Maciek
Cud miód i orzeszki,generalnie jest pięknie :cool2: ,pomyśl Maciek o założeniu relingow poliftowych to by dopelnilo całokształt :wink:
-
Nietypowy problem z wyświetlaczem.
Prawdopodobnie uszkodzone pixele -monitor do wymiany
-
[e91] 330xd mpakiet | Maciek
Ładny naciag :mrgreen:
-
m54 - przesadne ZUŻYCIE OLEJU
Moja nie bierze ani grama ,ale tak vonos nowy tzn zrobiłem na nowych podzespołach odma oraz wszystkie rurki ,wymiana co rok oleju a nie robię więcej jak 6 tyś wszystko na tip top poza tym wlewam tylko motula . :D
-
E46 330Ci 2002 WBABN51020JT71819
marko0424 odpowiedział(a) na romaneq temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasakra, Ci handlarze już przechodzą sami siebie :mrgreen:
-
Brak syganału tel.w głosnikach
Problem już rozwiązałem :mrgreen: .....sory że post pod postem
-
Brak syganału tel.w głosnikach
Koledzy potrzebuję pomocy ,przegrzebałem forum i nie znalazłem odp. A mianowicie dziś zauważyłem że podczas dzwonienia z auta nie ma sygnału tel w głosnikach wczesniej nie miałem takiego problemu wszystko było ok telefon łącz się z autem ,ładuje kontakty ale nie mogę odbierać połączeń ,mogę dzwonić z auta ale podczas oczekiwania na połączenie nie słyszę sygnału ..... :duh: co może być nie tak ? miał ktoś podobną sytuację ??
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Jest miazga :twisted: Teraz jeszcze tylko boczki drzwi :wink:
-
E90 318d LCI M-Pakiet
Piękny sedanik :cool2: :cool2: , mody strzał w dziesiątke :wink:
-
Mijają 3 lata z 3 GT i co dalej..?
Odnoszę podobne wrażenie , mam kasę to kupuję to na co mam ochotę a nie co mi forum podpowie :duh: każdy ma swoje gusta a o gustach się nie dyskutuje.....