Treść opublikowana przez marko0424
-
Rozrzad - naprawa
No co Ty w maluszku też się łańcuch naciagał i ocierał o obudowę ...... :mrgreen: :wink: A tak na poważnie dobrze wspominam te czasy.....
-
Rozrzad - naprawa
Niestety cała prawda....Bmw skończyło się na przełomie lat 90tych i 00 lat, teraz to BMW produkuje straszne badziewie ... A która firma nie produkuje? Chodzi o hajs. Audi boryka więcej problemów i jakoś żyją. A co mnie interesuje Audi to forum Bmw, po za tym co mamy chwalić za to co teraz robią....może powinni wyróżniać się jakością na tle innych a nie powielać obecnie modne schematy.....myślę że i tak paradoksalnie mieli by z tego dużo kasy...klient zadowolony wraca na zakupy ponownie...
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Znam Mariusz osobiście i widuję auto na żywo tak że wiem co tam siedzi.... :wink: Poza tym odpuść sobie sprzedaż i dalej dopieszczaj swoją perełkę bo jest piękna... :cool2: Masz auto mocno dopasione...i niestety tak jest że nikt przy odsprzedazy tego nie docenia...przerabialem to u siebie nie dawno i auto zostało ze mną, jak się przejrzy rynek to widać i złomu się kręci w około i dopiero człowiek docenia co mu w garażu parkuję.... :mrgreen: Pozdrawiam
-
e46 330i Wydech modyfikacje
Końcową sekcję możesz modyfikować najlepiej coś dedykowanego albo jakiś custom ale to w firmie która ma o tym pojęcie nie u "Józka w garażu" pierwsza sekcja może być modyfikowana ale puszka musi zostać...jak ja usuniesz będziesz miał pogorszenie osiągów i będzie w cholerę za głośno, przerabiałam temat u siebie także znam to z autopsji Chcesz więcej szczegółów to napisz do mnie bo tu mógłby powstać mały referat..... Pozdro
-
BMW e90 320d / LCI
Świetna robota.... :cool2: :cool2:
-
Rozrzad - naprawa
Niestety cała prawda....Bmw skończyło się na przełomie lat 90tych i 00 lat, teraz to BMW produkuje straszne badziewie ...
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Tylko tak Ci bajeruje , w życiu nie zamieni się na inne auto za dużo serca i kasy władował w swoje auto zresztą jak Ty :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Zgadzam się Mariusz, ma niezły gust :wink: :cool2: Marek felgi zmieniłem przed wyjazdem no i do tego nowe opony GoodYear Assymetric 3 ale się nie chwaliłem bo zmieniło się tylko tyle że nie ma znaczka M a jest napis BMW Performance ale najlepsze jeszcze nadejdzie :wink: :cool2: Mario już nie nadążam za Twoimi modami.... :shock:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz kiedy zmieniłeś felgi....??
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Szkoda by mi było sprzedawać tak zadbany i dopuszczony egzemplarz.....
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
:cool2: :cool2: .....kibicuje i czekam na efekty Pozdro
-
Rozrzad - naprawa
Wrzuć zdjęcia....chętnie zobaczę, jeśli to nie problem dla Ciebie oczywiście...
-
tuner bm54 mozliwa naprawa - modyfikacja ?
Po pierwsze kolego nie napisałem nic złego i nikogo nie obraziłem Po drugie Ty natomiast korzystales z usług innych firm i masz porównanie ....ja z kilku korzystałem pomogli tylko Ci ostatni... Po trzecie nie jestem pracownikiem i nikogo nie reklamuje,czlowieku jestem za stary żeby bawić się w takie pierdoły na forum...ale co tam Ty wiesz lepiej :duh: ale można Ci wybaczyć widząc ile masz postów na forum...swoją drogą ladnie zaczynasz przygodę od zaczepki...i pisanie bezsensownych bzdur ,chłopie pomyśl zanim coś napiszesz..... :mad2: Ps mi działa tuner 3lata i na razie odpukać wszystko ok więcej nie będę dyskutować na ten temat...chcesz naprawiać ....ok rób gdzie chcesz twoja wola i prawo... Pozdr
-
E92 335d - 390 KM / 753 NM - Sprzedaz
Piękne koła..... :cool2:
-
BMW E93 330D - Sprawy mechaniczne zamknięte! Zaczynamy zimę
5 tys na ori częściach....
-
Sprężyny HR czy BMW M-P ???
Dokładnie jak kolega pisze Eibach....ale tylko sportline Pro kit trochę za mało obniży...na ale każdy lubi co innego :wink:
-
Sprężyny HR czy BMW M-P ???
:D , autko będzie stało ciut wyżej... Ale to tylko 5 mm albo aż, czasem się właśnie rozbija o te parę milimetrów Trochę potestowalem zawieszen i H&R robi naprawdę fajne sprężyny
-
Kostka elektryczna e91
Panowie poszukuję takiej wtyczki elektrycznej w Aso nie można kupić https://m.aliexpress.com/s/item/32800839938.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.3da95ef6ueOi87#autostay Ma ktoś....chętnie kupię
-
Gorące reflektory LED
Niemam takiego auta żeby porównać ale chyba to faktycznie dziwne żeby aż tak się nagrzewaly Sprawdziłeś wieczorem czy w dzien......bo jak w dzień to podejrzewam że temperatura i słońce zrobiły swoje...
-
Czy ktoś posiada numer klienta inter cars
Też mam numer....ale oni nic na paragon Ci nie sprzedają tylko fv
-
Sprężyny HR czy BMW M-P ???
Zależy czego oczekujesz....H&R lepsze obniżenie i wygląd ,M P trochę większa koza ale tylko minimalnie, na komforcie nie odczujesz praktycznie różnicy pomiędzy tymi kompletami Ja bym brał to pierwsze :cool2:
-
e91 320d M-Pak by Fazi
Dwa litry też daje radę :cool2:
-
e91 320d M-Pak by Fazi
Piękna furka....turas wygląda świetnie :cool2: :cool2:
-
tuner bm54 mozliwa naprawa - modyfikacja ?
Tak to ta firma :cool2:
-
tuner bm54 mozliwa naprawa - modyfikacja ?
Tylko v garaż .... Na resztę szkoda czasu i pieniędzy