Treść opublikowana przez marko0424
-
GrandeCzewa E61 525d 2005 + MPakiet + Shadow + Chiptuning
Super furka , w m pakiecie e61 to zupełnie inne autko :cool2:
-
BMW E93 330D - Sprawy mechaniczne zamknięte! Zaczynamy zimę
Coś musiało być nie tak... mało prawdopodobne żeby nowy rozrzad padł po 10 tyś.....ale znając życie w serwisie nie raz potrafią skopać nie jedną robotę więc tu pewnie tkwił problem
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
Tyle kasy za auto wszystko oki ale te skóry wypierdziane że szok ....chyba gościa trochę poniosło z ceną ...może na rynek niemiecki to nie dużo ale u nas to zupełnie inna gadka
-
BMW E93 330D - Sprawy mechaniczne zamknięte! Zaczynamy zimę
No spoko ,może fakt moja wina źle zrozumiałem.... już posypuje głowę popiołem :wink: peace koledzy :cool2:, sorry za ot w galerii
-
BMW E93 330D - Sprawy mechaniczne zamknięte! Zaczynamy zimę
oli222 nie do Ciebie pisałem tylko do kolegi kkamo84 :wink:
-
BMW E93 330D - Sprawy mechaniczne zamknięte! Zaczynamy zimę
Ja bym jednak poczekał :cool2: Kolega widzę nie w temacie....właściciel już dawno auto ogarnął,poczytaj parę postów wyżej... :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz też jestem zawiedziony i zaskoczony że tak dopieszczone autko nie wskoczyło na pudło :shock: :shock: ?? Bardzo dziwne o co biega ....czyżby koledzy z szanownego jury nie siedzieli w temacie.... :roll:
-
BMW E93 330D - Sprawy mechaniczne zamknięte! Zaczynamy zimę
A to fakt... :norty:
-
BMW E93 330D - Sprawy mechaniczne zamknięte! Zaczynamy zimę
Adaś napisałem średnio za samą robocizne, nie mówię o profi robocie jaka jest wykonywana u Ciebie na warsztacie i jestem świadomy ile trzeba zapłacić za konkret obsługę :wink: wziąłem pod uwagę przeciętne warsztaty bo jednak masa ludzi z tego forum szuka taniej obsługi , ja jednak wolę profi podejście i dlatego byłem u Ciebie :cool2:
-
BMW E93 330D - Sprawy mechaniczne zamknięte! Zaczynamy zimę
Ceny są różne i się wahają ale jest to średnio ok 1.5 tyś
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Mam lusterka w tym kolorze...
-
Combox media bmw e90
To wątek ze USA już go jakiś czas temu przesledzilem dość dokładnie...
-
Dostep Komfort
Musisz aktywować/zakodować tą funkcję ....
-
Combox media bmw e90
Zapakować da radę tylko co dalej..... To ten sam który chcę założyc do mojego auta ,ale żadnej pomocy z forum nie dostałem Z tego co wyszukałem to trzeba kupić przejsciowke do combox telematic plus przejścia kabli facra ,zakodowac,wykupic kod fsc, i to chyba tyle... Ale pierwszy problem jaki napotkałem to combox bo to część kodowana i trzeba podać Vin, używki nie chcę bo często sprzedają padniete i koszt połowy nowego (eBay)na allegro są po 300 zł ale od sprzedawcy który ma całą masę negatywów po drodze pewnie wyjdą jeszcze jakieś jaja ale to wyjdzie w praniu.... sam już nie wiem, poczytałem chyba że sto postów na zagranicznych forach....
-
LSZ.C34 update to LSZ.C36
Mam C34 Ogarniesz kierunek autostradowy ???
-
330D LCI N57D30A Łańcuch rozrządu wymieniać czy nie ?
Tak M57 ceny poszły priv
-
Combox media bmw e90
Paweł masz jakiś schemat żeby mi podesłać....a nie trzeba kodować ? I Co z kodem fsc... Ta rozpiska z kostki to ta w tym poście wyżej ? I czy będzie właściwa do mojego modułu czy piny są takie same do każdego modułu .....??
-
330D LCI N57D30A Łańcuch rozrządu wymieniać czy nie ?
Dokładnie jak kolega piszę, jak ktoś chce jeździć autem bez strachu to lepiej wymienić ,ja jestem świeżo po wymianie , dwa dni roboty od rano do wieczora ....ale warto teraz jeżdżę spokojnie i nie myślę kiedy pie......ie Mało jest opisanych takich sytuacji bo nie każdy się chwali ....ai coraz więcej jest takich wpisów na forum tym i innych ...czyli cos jest na rzeczy i sprawa się tyczy zarówno N57 jaki i M57 Oczywiście rozrząd tylko ori żadne Febi czy inny zamiennik....
-
Combox media bmw e90
Edit .....nikt nic nie pomoże :?
-
Combox media bmw e90
Mam moduł w bagażniku za oparciem kanapy , zrobię zdjęcie później i wrzucę ... Edith taki mam... Proszę o info co i jak , coś tam poszperałem i chyba trzeba: - combox telematic - przejściówkę - kod FSC - no i kodowanie - okablowanie nowe - chyba że jest do tego jakiś retrofit.... ale proszę o potwierdzenie co i jak kogoś kto przerabiał temat albo zna się na tym i może pomóc w instalacji tego...
-
Combox media bmw e90
Dziękuję za odp. Paweł co to TCU ? Bo jestem zielony w tej materii, dasz radę wysłać jakiś schemat albo rozpiskę gdzie co przepiac....trzeba kodowac ?
-
Dylemat - wymieniony silnik
Nie wiem czy wiesz, ale porządne BMW skonczyło się 20 lat temu, teraz robią coraz gorsze gó..o niestety.....będzie już tylko gorzej...zapomnij o dlugowiecznych bezawaryjnych przebiegach...niestety wszystkie nowsze serie to już totalna porażka...78 000 i awaria silnika :duh: :duh: toż to passeratti jest mniej awaryjne to tylko potwierdza obecną jakość...
-
[E87] 120d Sport - wymiana turbosprezarki
Robiłem wymianę osobiście, jak będziesz potrzebować pomocy pisz ,chętnie pomogę...
-
Combox media bmw e90
Witam koledzy Odgrzeje kotleta,prawdopodobnie padł mi moduł Bluetooth i idąc za ciosem chciałabym zmienić na combox telematic, widzę że temat był już przerabiany Prośba i pytanie co potrzebuje jakie numery części i jak dużo z tym roboty,przyblizony koszt....lub kto to ogarnia Auto z 2007r CIC dolożony z kodami zakupionym w ASO zrobione ze tak powiem "po Bożemu" jak fabryka żadnej rzeźby...proszę o info co i jak bo w temacie elektroniki jestem słaby 84 10 9 257 161 ten numer modułu będzie Oki?
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Piękna...... :twisted: