Witam, Niestety moje turbo padlo :cry: Tak poprostu bez zadnych objaw ze cos sie zbliza wczoraj na autostradzie poddalo sie... Teraz slychac tylko metaliczny grzechot z turbo w zakresie pracy i turbina nie pompuje nic. Mam pytanie, czy ktos z forumowiczow wymianial samodzielnie turbosprezarke w "jedynce"? Chcialbym sie poradzic czy to ciezki temat, itd.? Moze jest dostepny jakis opis wymiany? Pozdr