Witam, Niestety nie znalazlem odpowiedzi dotyczacej funkcji komfort. Ostanio stalem sie posiadaczem bmw e87 120d. Wczesniejszy wlasciciel poinformowal mnie ze funkcja komfort jest dostepna ale zostala wylaczona poniewaz mu przeszkadzala. Na klamkach widac czujniki wiec podejrzewam ze naprawde jest ale zastanawiam sie czy jest jakis prosty sposob na wlaczenie tej funkcji? czy niestety trzeba sie udac na wizyte do mechanika? Dodam jeszcze ze auto to anglik.