Treść opublikowana przez ALFISTA
-
320d problem z akumulatorem
Czasem potrafi alarm pociągnąć prąd zwłaszcza jak dokładany , nie fabryczny.
-
320 D jakie macie przebiegi
Na ile to wiadomo, pytanie powinno brzmieć "o ile..."
-
E46 318ti N42 Compact ogromny pobór oleju
Do tej pory myślałem, że pobór oleju to tylko domena silników z rodziny M54, ale widzę, że i mniejsze lubią sobie żłopnąć. A sprawdzałeś kompresję w cylindrach?
-
E46 Grzanie szyby
No tak właśnie jest, odpala automatycznie przy uruchomieniu silnika i tylko tylna.
-
E46 Grzanie szyby
Właśnie się dziwię, że szyba ani oszroniona, ani zaparowana, a widzę po zapalonym włączniku że grzeje. Można to jakoś przestawić by się nie włączała za każdym uruchomieniem silnika? Mam na myśli szybę tylną.
-
Antyradar
No właśnie o tym pisałem, za jakiś czas okaże się że te 11km/h to znowu przykrótka kołdra, a forsę z budżetu ciągną ciągle nowi. Teraz czytam, że projekt dopłat 7tys. zł do nowych aut składa w tym tygodniu w sejmie i rządowi lobby dilerów samochodowych. Prędzej czy później dojdzie do przekrętów z tymi mandatami.
-
Pomorskie
Tak czy siak to miejscowości słabo skomunikowane, a więc kłopot z odjazdem i dojazdem po autko, chyba że temat jest do ogarnięcia na poczekaniu.
-
Antyradar
Kiedy ludzie zmądrzeją i przestaną łamać przepisy, zainwestowane środki na cywilne auta, bramki, fotoradary przestaną się zwracać. Wtedy może dochodzić do aktów preparowania wykroczeń. Jak udowodnić że jechałem tą drogą, ale prędkość była odpowiednia? To niemożliwe i tego należy się obawiać, gdy system bramek zacznie przysyłać materiały, że jechałem z taką to a taką prędkością. Przecież pieniędzy w budżecie będzie ciągle za mało. Poborcy podatkowi zaczną być naciskani by ściągać więcej i więcej oj będzie się działo.
-
e46 320d Bagnet Oleju błedne wskazania
Instrukcja mówi o 5-o minutowym odczekaniu. Przecież to nie kisiel i zdąży obcieknąć.
-
Spalanie 330Ci - Pytanie do posiadaczy tego modelu
To bardzo mało. Na 500km wystarczy Ci bak paliwa jakieś 300 PLN.
-
Spalanie 330Ci - Pytanie do posiadaczy tego modelu
A ile będziesz robił w miesiącu kilometrów?
-
E60 WBANC71010B153492
ALFISTA odpowiedział(a) na sapek1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdjął 100 tys. i nie odbiega od rzeczywistości... :duh: .
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
ALFISTA odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoduszki nie odpaliły czyli kwalifikuje się jako bezwypadkowy. :wink:
-
BMW 330xd (E46) - "my car.my love.my passion."
Pełen profesjonalizm. Wyobrażam sobie ile to roboty, montaż kamer, filmowanie z innego pojazdu, wybór scenerii, że też się Tobie chciało...podziwiam.Toż to kilka dni roboty. A końcowa scena z bagietkami rozwałka. :lol: SUPER!!! pozdrawiam
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
ALFISTA odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo 100 tys. przebiegu zachowała taką dziewiczą powłokę na pasie przednim, masce? Gdzie się kulała, na hamowni?
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
ALFISTA odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŚmierdzi lakiernią przez monitor. :D
-
E46 Spalanie wg komputera vs rzeczywiste liczone z baku
edit.
-
E46 Spalanie wg komputera vs rzeczywiste liczone z baku
Nie wiem o czym piszecie, dwa razy sprawdzałem i dwa razy wyszło to samo z kompa i z dystrybutora.
-
Waga i rozmiary felg w E9x i nie tylko.
Przy doświadczeniu z felgami/oponami kluczowe znaczenie będzie miała siła i kierunek wiatru zwłaszcza w dobijaniu do 200km/h . Trudno wprowadzić warunki by były one const. Różnice będą w wielkości dziesiętnych części sekundy.
-
BMW 550 AUTO HOUSE Gdańsk Oliwa WBANW53588CT49875
ALFISTA odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo nie wiem czy taki pryszcz, przy odsprzedaży autka może być nie wesoło.
-
e90 325i WBAVB11000KT57460
ALFISTA odpowiedział(a) na ferlinek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie tak, a część uznałaby za naganiacza. :lol: Jednak prawda jest taka, że jeżeli ktoś ma konkretną kwotę i przyjeżdża po auto do Ciebie to je kupi. To jest tylko kwestia decyzji czy jestem w stanie za spokój i zdrową maszynkę dać więcej kasy niż przeciętna z Allegro czy Otomoto. Zresztą wystarczy wejść na niemieckie strony i porównać ceny. Wielokrotnie było tu to poruszane. Kiedy człowiek trochę pojeździ i poogląda tych okazji to łuski zaczynają opadać z oczu i zaczyna mu być szkoda czasu i pieniędzy. A transakcja i opieka wzorowa :lol: , autko przez 10 dni przejechało 1500km nic nie puka, nic nie stuka :mrgreen: , tylko lać paliwko i jeździć.
-
Ile pali twoja bemka
Słabsza 11l gazu/100km i 0l oleju. Mocniejsza 8,5l benzyny/100km i 1l oleju/1500km.
-
Bmw e46 330i VIN WBAEV51070KM66187 opinie
ALFISTA odpowiedział(a) na marcinm82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa mam 5-o biegową. Fotel kierowcy wygląda na przemęczony jak na taki przebieg.
-
Bmw e46 99r wkład lusterka jaki?
Wkłady lusterek podgrzewanych mają to do siebie, że co jakiś czas potrzebują podmiany. Chciałbym się doradzić, wklejam dwa linki do ogłoszeń z wkładami lusterek: http://allegro.pl/bmw-3-e46-lusterko-wklad-lusterka-asfer-nieb-nowy-i2756978230.html http://allegro.pl/bmw-e46-e39-wklad-lusterka-asf-podgrzewany-i2760023993.html W pierwszym ogłoszeniu i prawy i lewy wkład są asferyczne, w drugim prawy jest sferyczny. Korzysta z was ktoś z takiego rozwiązania? Czy w czymś to pomaga? W większości przypadków sprzedawane są komplety z obydwoma wkładami asferycznymi. pozdr.
-
BMW 330xd (E46) - "my car.my love.my passion."
Powiem krótko, wspaniały montaż, zuchwała kradzież, zamknięcie budzika, brak pościgu, znajome blachy. Czekam na pełną wersję...no i co będzie jak właścicielka się obudzi :wink: . A autko... napęd na cztery nogi, moc, czego chcieć więcej.