Treść opublikowana przez ALFISTA
-
e90 325i WBAVB11000KT57460
ALFISTA odpowiedział(a) na ferlinek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdyby nie za mały budżet to kto wie..., oglądałem to auto, jak masz odpowiednią sumę i dopuszczasz mocniejszy silnik, to wrócisz autem do domu, to prawdziwa cerówa (a nie tam igła). Ja wybrałem starszą siostrę :lol: i jestem megazadowolony.
-
Jak sie juz chwalicie to pokaze moja malutka:D
Mam podobnie w środku tylko kiera po słusznej stronie :lol:.
-
320 d - USB zamiast zmieniarki
Ja tam chciałbym móc posłuchać czegokolwiek zamiast radiowych reklam, albo tego co mi wciskają. W każdym z folderów poumieszczałbym inny gatunek muzy i zależnie od nastroju, i potrzeb odpalał :lol: .
-
320 d - USB zamiast zmieniarki
Zielo jesteś nieoceniony, dzięki :lol: , czekam z radością na informacje. pozdrawiam
-
320 d - USB zamiast zmieniarki
Odgrzewam temat. :wink: Czy ktoś montował u siebie takie urządzenie? http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-sd-xcarlink-mini-morris-bmw-i2782015983.html Jakie są wymiary tego gadżetu i gdzie go trzymacie, czy wykonywaliście otwór w tylnej ścianie schowka?
-
Bmw e46 2.0i słaby przy ruszaniu
A czy ruszanie bez dodania gazu nie jest szkodliwe dla sprzęgła?
-
(E60) BMW 530d WBANR71020CR09033
ALFISTA odpowiedział(a) na woytek011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZwykły przegląd przedzakupowy na stacji diagnostycznej to koszt 50 zł.
-
E60 535i Jawor WBANW13558CZ79880
ALFISTA odpowiedział(a) na yarik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOdwiedzam czasem autokomisy i z tego co widzę ruch tam naprawdę niewielki, dziwię się jak ten interes się kręci bo auta stoją miesiącami, latem na zimówkach, zimą na letnich. Zdjęcia w ogłoszeniach też często wprawiają w zadumę jaką to porę roku obecnie mamy.
- Antyradar
-
fotele w Bielsku Białej
Trzeba trafić w gusta kupca, mnie np. żadna z przedstawionych do e90 u Skanledera nie rzuca na kolana by, miał dopłacać dwa koła. poza tym tak jak ktoś wspomniał przy skórze brak ogrzewania/schładzania może mieć znaczenie.
-
e46 330d oglądał ktoś? WBAED91060FM76681
ALFISTA odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo właśnie i warto po dzwonie, już po remoncie pociągnąć gwoździem i obfotografować wydarzenie. Niejeden pewnie wpadł już na to wcześniej.
-
Antyradar
Odpisze Ci ,że po to by sprawniej wykonywać manewr wyprzedzania. :duh: Niedługo jak odpalą ten system bramek to już się w ogóle nie da pojeździć.
-
Bmw e90 330xd by Kosmiczny1989 - Się zaczęło str.7 ;-]
Kiera wyszła po zbóju, teraz wypadałoby okleić folią te zdrapki i będzie git. :lol:
-
Jakie polecacie ubezpieczenie
ALFISTA odpowiedział(a) na drpop3 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneCo on/ona miała 15 lat jak zrobił/a prawko?
-
Jaki silnik do e90?
Masz może jakies foto?
-
E36 Czy warto inwestować / Auto kultowe
Auto kultowe? Trzeba sobie odpowiedzieć kiedy, jaka perspektywa? Pewnie 10 albo nawet 15 lat, czy będziesz miał oprócz tego drugie auto (parkingowe przygody)? Jest wiele czynników, w krótkiej perspektywie możesz nie odzyskać kasiory.
-
E90 z Wrocławia uwaga WBAVC31070KU44460
ALFISTA odpowiedział(a) na krzys139 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoważnie było aż tak drogo? Pewnie ściągana z Niemiec?
-
Bmw e90 330xd by Kosmiczny1989 - Się zaczęło str.7 ;-]
A na zdjęciu kiera wygląda idealnie.
-
Bmw e90 330xd by Kosmiczny1989 - Się zaczęło str.7 ;-]
Piękne autko, środek wymuskany, fotele..., a jak dieselek daje radę po 180-o konnej etylinowej lekkiej ibizie? Elastyczność pewnie lepsza?
-
BMW e46 316i Gryfino WBAAY31040KP02546
ALFISTA odpowiedział(a) na Maciek323 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWnętrze ze zdjęć wygląda na super zadbane.
-
BMW 525 E60 Żory, Śląsk WBANJ51000B419482
ALFISTA odpowiedział(a) na follet temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to byś nie poznał ceny, a co do reszty to się zgadzam.
-
oświetlenie stóp
Czasem pasażerka może mieć ochotę zrobić sobie pedicure.
-
E92 335i xD VIN: WBAWC71080E061847
ALFISTA odpowiedział(a) na BeMisz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKrzysztofie dobrze wiedzieć, że trudnisz się sprowadzaniem aut, a właściwie to nie sprowadzanie, jeżeli kupujesz je tam. Nie każdy może znaleźć czas by jeździć po Niemcowni osobiście.
-
Bmw e91 330d środek karbon
Ładny mały :lol: przeszło 50 kucy i 60 niutów. Teraz to musi jeździć... można pozazdrościć. :lol:
-
NURBURGRING 2012
Jak ma taką bestię na ogonie, a pastuch goni ostatkiem sił, to nic dziwnego. :lol: