Treść opublikowana przez hassassyn
-
Łańcuch rozrządu N47
O to właśnie chodzi :cool2:
-
Łańcuch rozrządu N47
Ja też nie, ale bez takiego wykształcenia jestem w stanie stwierdzić, że coś z tą traumą jest na rzeczy... tylko, że u Ciebie. W każdym temacie kłócisz się z ludźmi i próbujesz za wszelką cenę im udowodnić swoje racje (nie ja pierwszy to piszę). No ale już wiadomo dlaczego. Nie ma jak dowartościować się na forum - anonimowo.
-
Łańcuch rozrządu N47
Jak tego nie rozumiesz to ja Ci nie pomogę zrozumieć.
-
Łańcuch rozrządu N47
No i niech mi ktoś teraz powie, że BMW tego nie spierd....o. Jak pisałem w innym wątku, że spierd....o, to kolega, który nawet nie ma tego silnika upierał się, że nie jest spierd..... :duh:
-
[e90] Jaki olej?
Ja dzisiaj oddałem auto na serwis olejowy :D Od nowości miał lanego EDGE 0w30 LL04 i przy nim też zostałem. Myślałem nad Mobile 1 i Millersem (w tym wątku są przez kolegów chwalone), ale mechanik powiedział, że Castrol. Filtry oczywiście wszystkie MANN (powietrza i klimatyzacji sam już wymieniłem) :cool2:
-
Łańcuch rozrządu N47
Masz auto od nowości? Jaki przebieg był przed wymianą łańcucha?
-
Piaskowanie lusterek Wroclaw
:mrgreen: :mrgreen:
-
E91, w dolocie powietrza do turbo zbiera się olej??
Kolego, to ze odma w silniku n47 (bo chyba o tym mowisz) jest bezobslugowa, to nie znaczy, ze nie moze sie uszkodzic i jej sie wtedy nie wymienia. Wymienia sie,tylko nie sam wklad, tak jak w starszych silnikach, ale cala odme.
-
sposób kupna BMW 320d
co to za strona ? bo albo jestem ślepy i nie widze linku albo gadacie o jakiejś stronie o której pojęcia nie macie?! Kolego czytaj uwaznie! Nie pisze o zadnej tajemmiczej stronie, tylko o wspolpracy z firma Automeritum, o ktorej wspominal kolega amsat i dwoch kolegow przed nim. Nie mieszaj pojec. :duh:
-
malowanie kratek i grila
Wrecz przeciwnie. Wewnetrzne listwy w piano black wygladaja rewelacjnie!
-
Felgi 20" w BMW E91.. E90 E92 E93
Też tak uważa. Mam 17 ROF i jestem zadowolony, ale większych bym nie wsadził, a że w grę wchodzi tylko ROF, to o 18 nawet nie myślę.
-
wyrwana stacyjka xdrive
.... i pamiętaj kolego, nie dawaj byle komu jeździć Twoją bunią :nienie: :P :twisted:
-
Prosze o reupload instrukcji e90
Na stronce BMW podajesz VIN i mailem przyślą Ci instrukcję obsługi do Twojego auta. Albo podaj mail, to Ci prześlę.
-
Re: Zestaw naprawczy/ mobility set/ Reparation kit do opon
Trzy zeszły po bólach metodą nożną ( kopanie ) Jedno musiałem zbić młotkiem (długo, z czuciem, przez deskę) Bałem się o felgę ale nic się nie stało. No właśnie ja też się boję metody młotkowej... dlatego zawsze najpierw nogą w oponę kopię a wpierw psikam odrdzewiaczem na piastę przez otwór centrujący, na szczęście to pomagało :) Też miałem kiedyś takie problemy. Smar miedziowy na piastę (może być też na śruby) przed założeniem kół rozwiązuje sprawę. :cool2:
-
Parujące reflektory
Myślę, że to zależy od podejścia danego dealera. Poprzedni właściciel mojego auta jakbym podliczył po wydrukach, to myślę, że na gwarancji zrobił naprawy na podobną kwotę. Ale on miał dobry układ z dealerem i robił byle pierdółkę.
-
sposób kupna BMW 320d
Ja też miałem z nimi kontakt. Tak jak kolega wyżej nawet wpłaciłem zaliczkę, ale nie udało się wylicytować auta po ustalonej cenie.
-
Felgi 20" w BMW E91.. E90 E92 E93
Kolego, nie chodzi o wywody ROF czy nie ROF i co lepsze w ogóle. Kolega pyta o 20 i komfort, więc myślę, że jeżeli ktoś jeździł na 19 ROF i jest to non komfort, to jest jakaś wskazówka dla kolegi jak będzie na 20 nie ROF, bo myślę, że podobnie.
-
Dywaniki gumowe na zime do e9x
Ja kupiłem Petex na Allegro niecały rok temu i rzeczywiście wydają się trochę cienkie. Na razie jednak nie widać po nich żadnego ślady zużycia, a i dopasowane są tak jak piszesz bardzo dobrze. Nawet jak się wytrą, to cena 90 zł na komplet to rekompensuje.
-
Jak przyśpiesza twoje E9x? - kalkulator przyśpieszenia
A słyszałem, że mają zacząć :D
-
e90 klimatyzacja
Ja w zasadzie przy takiej pogodzie jak dzisiaj (-4 st.) w zasadzie nie ogrzewam auta nawiewem - jedna, dwie kreski na szyby 18 st. Podgrzewane fotele robią dobrą robotę :twisted:
-
chip tuning - wykres
Od razu ci powiem ze koszt to ok dychy bo są tez wymieniane rożne podzespoły. FMIC wiatrak, konwerter itp. No właśnie widzę, bo na stronce jestem.
-
chip tuning - wykres
Aha...to nie wiedziałem. Jutro spytam.
-
chip tuning - wykres
Skąd masz te dane?
-
chip tuning - wykres
Déjà vu :roll: No proszę, czy wszędzie musi być m47 vs n47?
-
Felgi 20" w BMW E91.. E90 E92 E93
Ja natomiast jeżdżę w lato na 17 ROF i uważam (do tego zawieszenie m-technik), że jest dość twardo. Nie wiem, czy 18 ROF bym wytrzymał :wink: