Skocz do zawartości

hassassyn

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hassassyn

  1. Ok, skoro Ty lepiej wiesz co napisałem, to zostawiam tę kwestię. Odniosę się do tego co Ty napisałeś. Uważasz, że monitor 64 bitowy uniemożliwia zobaczenia czegokolwiek? Jest to system wyświetlania kolorów - zarówno jak 32-bitowy - stosowany w profesjonalnych monitorach; tzw. TrueColor z dodatkowym kanałem przezroczystości! Więc o co Ci chodzi? Masz pojęcie o czym piszesz, czy nie?
  2. Nic nie poprawiłem. Mam 32 bitowy schemat kolorów monitora - ponawiam! TrueColor RGBA (RGB+Alfa) - jeżeli coś Ci to mówi. Chyba masz marne pojęcie o czym piszesz.
  3. 64 bitowy system operacyjny, Kolor 32bit (60Hz). Źle trafiłeś :norty:
  4. Gdzie na Dolnym Śląsku stoi to auto? Jakby znajomy dom, ale może mi się tylko wydaje. Jeżeli chodzi o drzwi, to może po prostu tak światło padać, po zdjęciach (jest ich za mało) ciężko coś stwierdzić.
  5. uczepiłeś się tego rozrządu jak rzep psiego ogona... boli cie to, że najeżdżam non stop na N47 bo nie rozumiem? Tak, bardzo :cry2: :cry2: :cry2: Proszę nie rób mi tego i nie najeżdżaj już na N47, nie wiem jak długo to jeszcze wytrzymam :norty: Pozdrawiam.
  6. Po lakierze widać. 6-letnie auto z przebiegiem ponad 200k musi mieć jakieś odpryski na zderzaku, masce, a tu idealna czerń... chyba zależy to od matrycy monitora :wink: ja u siebie widzę na zderzaku delikatne odpryski ;) ale jak na taki przebieg to coś ich za mało ;) Mam monitor 16-9 64 bitowy system i nie widzę żadnych odprysków :shock: Więc może to zależy także od oka, skoro Ty widzisz :mrgreen:
  7. Na stronie Castrola podają, że wchodzi 7.5-7.9l, ale ile w bloku zostaje to nie wiem :|
  8. Właśnie dlatego jest w ukrytym menu, żeby Kowalski nie wiedział i nie kombinował jak to Kowalski ma w zwyczaju :norty:
  9. 1. Obrażając mnie nic nie osiągniesz. Rozumiem jednak, że anonimowe "kozakowanie" sprawia Ci przyjemność, więc nie będę jej odbierał. Każdy musi się jakoś spełniać. 2. Pokazałem niejednokrotnie jakim jesteś dyletantem i analfabetą, więc gdybyś miał choć trochę rozumu w głowie, to zamilkłbyś zamiast wypisywać jakieś idiotyczne posty o wsi. 3. Pisałem już, ale powtórzę - nie pochlebiaj sobie nigdzie za Tobą nie chodzę, ale jak widzę debilizm, to zawsze reaguję, a ten w Twoim wykonaniu jest nieprawdopodobny.
  10. Od końcówki 2007 roku, czyli do silnika N47, montowane są seryjnie automatyczne żaluzje, które otwierają się dopiero jak osiągnie się określoną temperaturę. Inaczej są zamknięte i blokują dopływ powietrza przez nerki. Nie w każdym przypadku. Ja w e87 żaluzji nie mam :( Ale w Serii 3 to chyba standard.
  11. W e90 są przed chłodnicą, zaraz za nerkami.
  12. Z tego co się orientuję, to nie będzie pasował. Do wymiany są jeszcze inne elementy. Ale niech się wypowiedzą Ci co już temat przerabiali.
  13. Od końcówki 2007 roku, czyli do silnika N47, montowane są seryjnie automatyczne żaluzje, które otwierają się dopiero jak osiągnie się określoną temperaturę. Inaczej są zamknięte i blokują dopływ powietrza przez nerki.
  14. No ale przecież samochód nie jest raz na zawsze, prawda? Dzisiaj mam diesla, jutro benzynę...
  15. Wiadomo, różnie w życiu bywa i pewne kwestie ulegają zmianom. Ja - w przeciwieństwie do kolegi wyżej - na Twoim miejscu rozglądałbym się jednak za benzyną.
  16. Nie, no nie czaję gościa. :mad2: :mad2: :mad2: W innym temacie rzucał się do mnie jak pchła, kiedy napisałem że bzdury wypisuje - cytaty poniżej ,a teraz sam kupuje jakieś szroty z Allegro i jeszcze wali w gacie po zakupie. No co za gość :duh:
  17. Jak jest zbyt zimno i potrzeba do zapłonu świec, to po wciśnięciu przycisku start zapala się ikona świec i auto odpala z małym opóźnieniem. Także nie musisz się martwić. U mnie występuje taka sytuacja tylko w naprawdę mroźne dni, no ale auto garażowane.
  18. @Qwyspiarz.wolin Ogarnij trochę swoją wypowiedź, bo nie bardzo wiadomo o co Ci chodzi...
  19. bo trudno udowodnic ze dana awaria wynika konkretnie z tego ze auto jezdzi caly czas na zimno. A poza tym, mało kto mając 2 litrowego diesla, jeździ tylko 4 km dziennie.
  20. Daj spokój PPGG. To onetowy spec, który był przy wymianie rozrządu w N47, więc jego doświadczenia nie sposób podważyć. :norty:
  21. Po lakierze widać. 6-letnie auto z przebiegiem ponad 200k musi mieć jakieś odpryski na zderzaku, masce, a tu idealna czerń...
  22. Pokonywanie takich krótkich odcinków jest szkodliwe nie tylko dla diesla, ale dla każdego auta. Jeździ się na zimnym silniku, co powoduje, że smarowanie nie jest wystarczające.
  23. Dlatego wylicza się spalanie z dystrybutora i jeżeli są odstępstwa w BC, to się je koryguje i wtedy jest dokładny jak z dystrybutora.
  24. Jeżeli zaniża, to trzeba sobie go skalibrować. U mnie nie zaniża, pokazuje idealnie z dystrybutorem.
  25. No właśnie nie bardzo. Nie ma żadnego zdjęcia jak to wygląda od frontu, a może wyglądać źle. Fotel sportowy ma głęboko oparcie i te gumki będą naciągnięte na wysokości boczków :| Chyba, że zamontuje się tylko u góry, no ale dołem będzie wtedy zwisać...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.