Treść opublikowana przez hassassyn
-
e91 320d Poznań WBAVU31030KY46795
hassassyn odpowiedział(a) na kapalek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOk, skoro Ty lepiej wiesz co napisałem, to zostawiam tę kwestię. Odniosę się do tego co Ty napisałeś. Uważasz, że monitor 64 bitowy uniemożliwia zobaczenia czegokolwiek? Jest to system wyświetlania kolorów - zarówno jak 32-bitowy - stosowany w profesjonalnych monitorach; tzw. TrueColor z dodatkowym kanałem przezroczystości! Więc o co Ci chodzi? Masz pojęcie o czym piszesz, czy nie?
-
e91 320d Poznań WBAVU31030KY46795
hassassyn odpowiedział(a) na kapalek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNic nie poprawiłem. Mam 32 bitowy schemat kolorów monitora - ponawiam! TrueColor RGBA (RGB+Alfa) - jeżeli coś Ci to mówi. Chyba masz marne pojęcie o czym piszesz.
-
e91 320d Poznań WBAVU31030KY46795
hassassyn odpowiedział(a) na kapalek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż64 bitowy system operacyjny, Kolor 32bit (60Hz). Źle trafiłeś :norty:
-
320D e90 WBAVC31040VG21631
hassassyn odpowiedział(a) na Xandi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdzie na Dolnym Śląsku stoi to auto? Jakby znajomy dom, ale może mi się tylko wydaje. Jeżeli chodzi o drzwi, to może po prostu tak światło padać, po zdjęciach (jest ich za mało) ciężko coś stwierdzić.
-
E 90 320 (WBAVC31000PY52205)
hassassyn odpowiedział(a) na Matt13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażuczepiłeś się tego rozrządu jak rzep psiego ogona... boli cie to, że najeżdżam non stop na N47 bo nie rozumiem? Tak, bardzo :cry2: :cry2: :cry2: Proszę nie rób mi tego i nie najeżdżaj już na N47, nie wiem jak długo to jeszcze wytrzymam :norty: Pozdrawiam.
-
e91 320d Poznań WBAVU31030KY46795
hassassyn odpowiedział(a) na kapalek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo lakierze widać. 6-letnie auto z przebiegiem ponad 200k musi mieć jakieś odpryski na zderzaku, masce, a tu idealna czerń... chyba zależy to od matrycy monitora :wink: ja u siebie widzę na zderzaku delikatne odpryski ;) ale jak na taki przebieg to coś ich za mało ;) Mam monitor 16-9 64 bitowy system i nie widzę żadnych odprysków :shock: Więc może to zależy także od oka, skoro Ty widzisz :mrgreen:
-
N47 wymiana płynu chłodnicy
Na stronie Castrola podają, że wchodzi 7.5-7.9l, ale ile w bloku zostaje to nie wiem :|
-
problem z filtrem dpf
Właśnie dlatego jest w ukrytym menu, żeby Kowalski nie wiedział i nie kombinował jak to Kowalski ma w zwyczaju :norty:
-
Chyba oszustwo na allegro pomocy
1. Obrażając mnie nic nie osiągniesz. Rozumiem jednak, że anonimowe "kozakowanie" sprawia Ci przyjemność, więc nie będę jej odbierał. Każdy musi się jakoś spełniać. 2. Pokazałem niejednokrotnie jakim jesteś dyletantem i analfabetą, więc gdybyś miał choć trochę rozumu w głowie, to zamilkłbyś zamiast wypisywać jakieś idiotyczne posty o wsi. 3. Pisałem już, ale powtórzę - nie pochlebiaj sobie nigdzie za Tobą nie chodzę, ale jak widzę debilizm, to zawsze reaguję, a ten w Twoim wykonaniu jest nieprawdopodobny.
-
320d a male przebiegi
Od końcówki 2007 roku, czyli do silnika N47, montowane są seryjnie automatyczne żaluzje, które otwierają się dopiero jak osiągnie się określoną temperaturę. Inaczej są zamknięte i blokują dopływ powietrza przez nerki. Nie w każdym przypadku. Ja w e87 żaluzji nie mam :( Ale w Serii 3 to chyba standard.
-
320d a male przebiegi
W e90 są przed chłodnicą, zaraz za nerkami.
-
zamiana zderzaka z Mpakietu na m3
Z tego co się orientuję, to nie będzie pasował. Do wymiany są jeszcze inne elementy. Ale niech się wypowiedzą Ci co już temat przerabiali.
-
320d a male przebiegi
Od końcówki 2007 roku, czyli do silnika N47, montowane są seryjnie automatyczne żaluzje, które otwierają się dopiero jak osiągnie się określoną temperaturę. Inaczej są zamknięte i blokują dopływ powietrza przez nerki.
-
320d a male przebiegi
No ale przecież samochód nie jest raz na zawsze, prawda? Dzisiaj mam diesla, jutro benzynę...
-
320d a male przebiegi
Wiadomo, różnie w życiu bywa i pewne kwestie ulegają zmianom. Ja - w przeciwieństwie do kolegi wyżej - na Twoim miejscu rozglądałbym się jednak za benzyną.
-
Chyba oszustwo na allegro pomocy
Nie, no nie czaję gościa. :mad2: :mad2: :mad2: W innym temacie rzucał się do mnie jak pchła, kiedy napisałem że bzdury wypisuje - cytaty poniżej ,a teraz sam kupuje jakieś szroty z Allegro i jeszcze wali w gacie po zakupie. No co za gość :duh:
-
dziwny kierunkowskaz;)
Jak jest zbyt zimno i potrzeba do zapłonu świec, to po wciśnięciu przycisku start zapala się ikona świec i auto odpala z małym opóźnieniem. Także nie musisz się martwić. U mnie występuje taka sytuacja tylko w naprawdę mroźne dni, no ale auto garażowane.
-
320d a male przebiegi
@Qwyspiarz.wolin Ogarnij trochę swoją wypowiedź, bo nie bardzo wiadomo o co Ci chodzi...
-
320d a male przebiegi
bo trudno udowodnic ze dana awaria wynika konkretnie z tego ze auto jezdzi caly czas na zimno. A poza tym, mało kto mając 2 litrowego diesla, jeździ tylko 4 km dziennie.
-
E 90 320 (WBAVC31000PY52205)
hassassyn odpowiedział(a) na Matt13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDaj spokój PPGG. To onetowy spec, który był przy wymianie rozrządu w N47, więc jego doświadczenia nie sposób podważyć. :norty:
-
e91 320d Poznań WBAVU31030KY46795
hassassyn odpowiedział(a) na kapalek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo lakierze widać. 6-letnie auto z przebiegiem ponad 200k musi mieć jakieś odpryski na zderzaku, masce, a tu idealna czerń...
-
320d a male przebiegi
Pokonywanie takich krótkich odcinków jest szkodliwe nie tylko dla diesla, ale dla każdego auta. Jeździ się na zimnym silniku, co powoduje, że smarowanie nie jest wystarczające.
-
BMW 320i awaryjność eksploatacja
Dlatego wylicza się spalanie z dystrybutora i jeżeli są odstępstwa w BC, to się je koryguje i wtedy jest dokładny jak z dystrybutora.
-
BMW 320i awaryjność eksploatacja
Jeżeli zaniża, to trzeba sobie go skalibrować. U mnie nie zaniża, pokazuje idealnie z dystrybutorem.
-
Ochraniacz na fotel przed dzieckiem
No właśnie nie bardzo. Nie ma żadnego zdjęcia jak to wygląda od frontu, a może wyglądać źle. Fotel sportowy ma głęboko oparcie i te gumki będą naciągnięte na wysokości boczków :| Chyba, że zamontuje się tylko u góry, no ale dołem będzie wtedy zwisać...