Treść opublikowana przez hassassyn
-
Bmw e9x m-pakiet a żaluzje chłodnicy ,da się ?
Dobrze wiedzieć. Już myślałem, że będą jakieś problemy z tymi żaluzjami przy zmianie na mpak :)
-
Bmw e9x m-pakiet a żaluzje chłodnicy ,da się ?
Od 2007, z silnikiem n47.
-
Bmw e9x m-pakiet a żaluzje chłodnicy ,da się ?
Przyłączam sie do pytania. Ja jednak mam w preLCI żaluzje. Czy będzie kłopot przy montażu mpakiet?
-
E90 Doposażenie w PDC przód / tył
Montaż planuję na marzec, wiec jak będzie po wszystkim to na pewno dam znać.
-
E90 Doposażenie w PDC przód / tył
:cool2:
-
E90 Doposażenie w PDC przód / tył
Mam navi profesjonal. Zresztą na panelu jest przycisk do wlaczania i wylaczania czujników z przodu, wiec wiadomo kiedy działają. Tyl pika tylko jak sie do tylu jedzie, wiec nie widze problemu.
-
E90 Doposażenie w PDC przód / tył
Od zderzaka sie zaczęło, bo wymieniam na mpakiet. Czujniki robie przy okazji. @Lukas G Przejrze w wolnej chwili te linki. Dzieki.
-
E90 Doposażenie w PDC przód / tył
Poszło PW. Ktoś pomoże?
-
E90 Doposażenie w PDC przód / tył
Tak jak w temacie. Będę doposażał swoje BMW w PDC z przodu. Obecnie mam fabryczne PDC, ale tylko z tyłu. Z tego co się zorientowałem, to kupić muszę czujniki, panel, wiązkę oraz sterownik. Mam w związku z tym pytania. 1. Czy sterownik o numerze 66209225824 jest właściwy? http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=VU51&mospid=50501&btnr=66_0117&hg=66&fg=05 np. http://allegro.pl/sterownik-pdc-bmw-e90-e92-e93-e87-9-225-824-i3812783860.html 2. Nigdzie nie mogę znaleźć numerów tej wiązki przewodów. :oops: Proszę o pomoc. 3. Czy poza kodowaniem (kupiłem już zderzak z otworami pod czujniki) potrzebuję czegoś jeszcze? Z góry dziękuję za pomoc.
-
BMW e91 330d+ LCI M pakiet
Jak spuści jeszcze te 6k na VAT, to będzie 83k. Myślę, że normalna cena za dobre auto.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
O kur.. :shock: Jest super :cool2:
-
jak nowy w środku-duży przebig??
Połowa silników na tym forum ma takie przebiegi... na liczniku oczywiście < 200k.
-
BMW e91 330d+ LCI M pakiet
A ile kosztuje, bo nigdzie nie widzę?
-
jak nowy w środku-duży przebig??
Teraz pasuje...
-
BMW 120D WBAUD91010P374355
hassassyn odpowiedział(a) na tysia1995 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProtestuję!!! Proszę nie powielać stereotypów. Nie każde auto ze Szwajcarii jest po mocnym dzwonie! Moje jest ze Szwajcarii i było tylko lekko puknięte w tył :mrgreen:
-
BMW 325 E90 WBAVB11000KT57460
hassassyn odpowiedział(a) na obione temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiestety wolna amerykanka jaka panuje w naszym kraju na wtórnym rynku powoduje to, że jest mnóstwo ofert złomów, które na pierwszy rzut oka wyglądem przypominają auta. Są w takich, a nie innych cenach i jak ktoś nieznający tej nędznej rzeczywistości napatrzy się na takie ogłoszenia to jest przekonany, że takie są właśnie ceny danego egzemplarza. Niestety nie są :nienie:
-
[E91] zółta ikonka DPF
Kolego jak u Ciebie wygląda kwestia łańcucha rozrządu? Oryginalny, czy był już wymieniany?
-
Nowa gałka e91! opinie
Tak jak kolega napisał. Jeżeli Ty amsat uważasz, że galke zkienia sie dla kogoś, to współczuję. Ja, tak jak pewnie większość, wszyszystkie zmiany robię dla siebie.
-
BMW 530-Nowa Sol WBANJ71005CR13001
hassassyn odpowiedział(a) na dariosss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKupiony u Smorawińskiego, tabliczki od Olszowca, a serwisowany u Fiałkowskiego. :roll:
-
Nowa gałka e91! opinie
Jaka wiocha ? Człowieku co ty w ogóle wymyślasz. Radziłbym ta tego osobnika nie zwracać uwagi.
-
Łańcuch rozrządu N47
Jak chodzi bez zarzutu, to bym nie wymieniał. No ale to Twoje auto i Twoja decyzja :lol:
-
Fajne kurtki BMW
To na Ciebie powinna być dobra, ja mam 185 :roll:
-
Fajne kurtki BMW
Po takim :norty: 14. grudnia zamawiałem.
-
Fajne kurtki BMW
Kurtka doszła w Sylwestra. Jest fajna, dobrze wykonana i nieźle wygląda. Kurtka jest dwustronna. Niestety okazało się, że rozmiar 3XL jest na mnie za mały (szczególnie reklamy są za krótkie) :cry2: . Muszę kupić większą :mad2: Jeżeli ktoś kupił 4XL i jest na niego za duża, to chętnie się zamienię. Jeżeli ktoś jest chętny, to także mogę odsprzedać kurtkę http://allegro.pl/kurtka-meska-bmw-i3850702569.html. Jak coś, to PW. EDIT: Kurtka sprzedana. Większa kupiona.
-
318d 235tys.km
Co do przebiegów aut od handlarzy na poziomie 160k w aucie z 2006 roku to się zgadzam. Jeżeli chodzi natomiast o wycieranie gałki i kierownicy, to nie do końca. Moja kierownica i galka mpakietowe maja 150k przebiegu i kierownica jest jak nowa, a gałka jedak się trochę wytarla.