Treść opublikowana przez maja22
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
podobno jedna z leszych firm tuningowych w kraju tak pisza na forach
-
F10/F11 paliwo. no additives
masz racjemasz mniejsze ryzyko zatkania filtra czastek stalych - ja polecam lepsze paliwo Shella co wiekszosci ono jest sporwadzane z zachodu - czasami zaleje normalne paliwo na dluga trase bo jak twierdzi Polski Serwis BMW lepsze smarowanie ma auto.
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Panowie nie wierzcie gwarancji BMW AG po chipowaniu czy tzw. boxie AC Schnitezerze - sikora sam sie przyznal iz jesli cos fabrycznego wyskoczy to wyciagaja box i przywracaja fabryczne ustawienia. AC Schnitezerze ceny zaczynaja sie od 9 tys zl za silnik 2.0d i dochodza do 16 tys zl za 535d to tylko jest box jesli zglebicie sie co do gwarancji AC Schnitezerze to jak koledzy pisza wyzej Polakow traktuja jak ludzi z jaskini i odrazu ci powiedza iz to nie ich wina tylko czynnik ludzki:) dlatego zrobic chip na hamowni w dobrej sprawdzonej firmie i wasza bumia bedzie dlugo wam sluzyla no chyba iz trafny model trafil do was :cry:
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
i tak planuje sprzedasz auta )(tylko plany) za 2 lata -rodzina sie powieksza i byc moze zabiore brzydkie 5GT
-
F25 2.0d xdrive i technika jazdy
kolego co jakis czas BMW Polska organizuje imprezy teraz jest cos takiego BMW xDrive Live Tour w 3 miejscach w PL tam mozesz lyknac kilka podstawowych zasad jazdy autem z napedem xdrive. Ja wybieram sie w najblizsza niedziele do Debrznina 24 luty na 10:00 moze i ty sie zainteresujesz? a ktos z forum wybiera sie na to ?
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
tak trace gwarancje dlatego teraz czekam do rocznego przegladu za 2-3 miesiace bedzie a po tym robie chip - moj pakiet do mojego silnika kosztuje ponad 15 tys zl a to tylko przypieta kostka - wole hamownie
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
tak ale ten pack to tylko jest modul jesli sie myle to poraw mnie- jesli to jest hamownia plus dobranie odpowiednich parametrow w sterowniku to masz tzw. indywiduale ustalenia i nie chodzi tylko o zwiekszenie mocy a na tak zwanym spasowaniu parametrow do swojego auta(silnik-naped-skrzynia) podbijam temat czy ktos poleca jakis b.dobry warsztat do tej operacji jestem otwarty na cala polske?!
-
F10 530i M-Performance
ok moze ci przesle zdjecia mojego i wtedy bedziesz wiedzial co i jak robic??? - ja jestem zadowolony--- a jesli ktos ma ciemny kolor jak np. dawids to srebne wsawki pasuja idealnie
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Jaki polecacie warsztat do chipowania naszych F10. Jak juz macie chipa prosze pisac gdzie i jaki silnik chipowaliscie mile widziane wykresy Ja szukam dobrego warsztatu w okolicy trojmiasta dla mojego silnika 535d - Sikora daje za 15 tys zl AC-Schnitzer ale to tylko modul :(
-
świeżo po zakupie F11
witaj i gratuluje wyboru - ja wlasnie zmienilem kola z 17 cali na 18 cali bez ROF i jestem zadowolony - jest lepsze wybieranie nierownosci i tak nie bije na dziurach. wedlug mojej opini duzej roznicy nie ma ale polecam. jak liczysz kase to polecam Continetale jak i na zime i lato jesli chcesz miec dobre opony to warto inwestowac w micheliny
-
X3 F25 w megakolorze
w mojej opini to tylko dodac napis POLICJA - na zdjeciu tak rewelacyjnie nie wyglada
-
X3 (F25) zakup z promocją, automat gratis
wodzik - 100% racji, u brokerow nie wychodzi to tak tanio. Ostatnio znajomy mial problem z autem US x5 tj. zawieszenie - auto na gwarancji i co 10 tys zl nie jego bo nie uznali gwarancji w 100% powod US
-
BMW X3 czy AUDI Q5
felix bardzo ladnie i rzetelnie opisales swoje testy - i 99% przyznaje sie z tymi faktami jakie opisales. Nie wymieniles jednej bardzo waznej cechy tych aut "naped 4x4" - jesli ktos ma droge po tzw. polach i lakach to Audi wygra z napedem quattro jesli uzytkujesz auto wiekszosci po drogach asfalt z warunkami jak teraz snieg to xdrive jest rewelacyjny, co do Mercedesa to nie mam tak duzej praktyki z napedem 4x4
-
bmw 3 GT
Panowie jedyne modele ktore zlodziej nie bedzie zainteresowany to GT jak 3 i 5 :)
-
BMW 328i Sport Line - Szary mineralny
Fajne zdjecia i fajne autko aby dobrze sie sprawowalo pozdrawiam z Gdyni
-
F10 530i M-Performance
rowniez sie przylaczam :cool2: dawaj wiecej fotek i wiecej modyfikacji bede mial przyklad do modyfikacji mojej F-fki
-
Biały kolor lakieru w f25
nie nie mam - opony Nokian i Dunlop
-
Biały kolor lakieru w f25
harp jak masz dobrze zabezpieczony lakier np. woskiem to czy kurz, deszcz czy komary nie sa tak straszne dla BIALEGO:) moje biale auta teraz zima wystarczy iz 1 raz przemyje w tygodniu i wygladaja jak auto z salonu:)
-
Biały kolor lakieru w f25
utrzymanie w zimie koloru bialego zgadzam sie iz jest najgorszy ale latem bialy jest mily w utrzymaniu porownujac do ciemnych lakierow - przejedziesz sie latem kiedy jest sucho i od razu kurz widac na ciemnym:) sam testowalem mialem czarny i bialy :)
-
F25 tylna kanapa 3 foteliki?
Dzis w AS pojawil sie ciekawy artykol dla wszystkich ciekawych zamieszczam scan: http://img534.imageshack.us/img534/1948/ccf2013012800000.jpg moja zona posiada Nissana Qashqaia i miejsca na zamontowanie 3 fotelikow jest ciezko prawie tak samo jak w BMW serii 5 -a w tabeli Nissan slabo a BMW nie da sie - nie wiem jak oni to robili
-
Co wybrać? Navi, audio HiFi Prof czy silnik diesla?
przy wyborze skup sie od 1. silnik 2. automat 3. nav, ksenon 4 Hi-fi , szyby itp. uwazam iz automat to tzw. to najwazniejszy element doposazenia. szyby , audio system czy nawet navi mozesz pozniej zmienic sam i taniej to wyjdzie oprocz navi niz fabryczny dodatek
-
Biały kolor lakieru w f25
sasiad ma bialy x3 w pakiecie m - jest bardzo ladna choc nie wiem czy bez pakietu m bylo by lepiej - sa wstawki czarne a tak to jest cala biala ( m pakiet) ja od 5 lat tylko kupuje biale auta od hondy do BMW a handlowcem nie jestem:)
-
F10 / f11 pozycja P podczas jazdy
tylko tyl
-
BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.
najpiekniejsze BMW jakie w zyciu widzzialem - nie moge sie juz doczekac - ciekawe czy fotele beda w opcji komfort
-
Co wybrać 328i ( 245 KM ) czy 320d ( 184 KM )
no 325d bedzie idealnym silnikiem do tego modelu moc/osigi/cena/spalanie ciekawe czy bedzie w xd