Treść opublikowana przez maja22
-
zakup X1 2.0xd
na uzywany dostalem kilka procent kosztowal 144 tys na 140tys - to sa narzucone kwoty przez bmw co do glosnikow zgadzam sie ale ja zainstaluje calkiem inny system
-
Który silnik wybrać 18d czy 20d?
Panie i Panowie wczoraj oczymalem oferte na tak zwane select premium czyli uzywane z malym przebiegiem 4-5tys.km kwota 144tys.zl za 18xd poniewaz jest to moje 2 bmw to 140tys.zl za uzywane teraz przy tej smaej komfiguracji bez skor poniewaz uwazam sportowe siedzenia sa lepsze z pol skora cena z rabatem 150tys.zl brutto co do wnioskow sami ocencie - ja kupuje nowy ale 2.0xd
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
przy zakladaniu mialem okazje jedzic 550xd kombi, osiagi jakie tylko zrobilem to 0-100km/h wychodziło 5-5.5sek co do moich odczuc to 550xd ma fajny dzwiek taki bass co fajnie daje oddczuc przy przyspieszeniu a co do osiagow to powiem tyle jeden facet w salonie BMW zastanawial sie nad kupnem 550xd najpierw testowal 550xd pozniej dalem mu swoja kierownice z modulem AC- jego odczucia ( zadna moja reklama)iz nie ma zadnych roznic oprocz dzwieku - czy zamowil 535xd+AC tego nie wiem ale jak wysiadal to - panie ale mi pan zrobil problem ....
-
zakup X1 2.0xd
Panowie jutro prawdopodobnie zrobie zakup wersji x1 2.0xd nowy za cene 161tys.zl brutto z rabatem lub 1.8xd za 151 tys . zl brutto z rabatem kolor bialy wyposazenie: automat, sportowe fotele+ pol skora, kierownica sportowa, hak holowniczy, radio profesional, zestaw glosnomowiacy, czarny tzw. dach srodkowy, serwotronic oraz polski pakiet plus ( 14tys zl) czy cos jeszcze warto dodac? czy to dobra cena czy mozna cos jeszcze uzyskac? zastanawiam sie nad silnikiem 1.8d (ewentualny chip po gwarancji) lub 2.0d auto dla zony nie zalezy mi na osiagach bo to auto dla :) zony:) ja ma w swojej 360 KM wiec mi starczy dostalem tez w tym wyposazeniu X3 2.0d za cene 180tys. zl co wy na to czy x1 2.0d czy x3 2.0d?
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Panowie ze wzgledu na problemy fachowego chip tuningu przez tzw. hamownie zdecydowalem sie na zakup modulu AC- schnitzera kozt 12 tys. zl jestem juz po zainstalowaniu i jak: po pierwsze czuc znaczaca roznice w zakresie 3000-5000 obr./min po drugie auto odpycha sie w całym zakresie od 1500-5000obr./min- rownomiernie po trzecie auto stalo sie bardzo nerwowe na dodanie gazu pomiary 2 osoby na pokladzie 19-20sek 0-200km/h(poprzednio 21-22sek.) najwieksze odczucie jest jednak przy przyspieszeniu od 60-120km/h teraz czekam na hamownie ile pokaze tak naprawde ile jest KM i Nm
-
BMW F10 528i
:cool2: panowie dziwie sie iz przy serii 5 wyznacznikiem jest spalanie - jak to sie czyta ciagle to juz gardlem wychodzi. Kiedys uzykownik BMW pisal o osiagach i komforcie teraz 99% to o spalaniu czy to jakis kompleks. Jesi komus pali 6 litrow to niech to ma u siebie wystarczy..... thestructor ty ciagle na kazdym poscie to tylko ile pali i ciagle wlepiasz a moja 520 robi tyle - sorry mogles kupic skode i bylo by jeszcze mniej ( masz piekny samochod ale przestan juz pisac o spalaniu ) 528i jesli spali 13-15 to co?!
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
... no i po swietach ciekawie piszecie tylko szkoda iz w takim tonie - znowu moj temat bedzie zamkniety :mad2:
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Problem z glowy kup dywaniki gumowe na zime a material na lato i oczywiscie orginal. Taki pakiet bedziesz mial na jakies 4 lata.
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
witam potwierdzam iz tunerzy nie chca sie babrac tak to okreslaja aut f10 po 2011 roku byc moze to co kolega pisze iz jest to utrudnione. ciekawe jak to jest w boxie
-
BMW F10 528i
Rowniez potwierdzam iz to bardzo dobry silnik przy wyborze serii 3 jak i 5 Co do osiagow tez sa bardzo dobre ale jest zawsze cos - jak testowalem auto 528i sam super odczucia ale jak byly na pokladzie 4 osoby to silnik strasznie sie meczyl bylo widac i z pojemnosc 2.0 silnika wychodzi brak pojemnosci - w silniku 3.0d przy 4 osobach silnik o wiele lepiej sie sprawowal .
-
BMW F10 528i
:cool2: a kto pisal iz 28i nie pasuje do serii 5? ja rowniez bralem pod uwage 528xi tylko nie mialem okazji testowa w budzie 5 czekamy na lepsze zdjecia
-
BMW F10 528i
Ladna sztuka oby sluzyla jak najdluzej aa no i aby nie miales pytan na forum >>opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (F10,F11)<< :cool2:
-
opony letnie RFT
mam osobiscie Dunlopa takiego jak opisujesz tylko nie runflat - tak sa cichutkie ale na mokrym zachowuja sie okropnie zle. Zona ma Continentale 18 i tu jest super czyna mokrym czy na suchym. Co do halasu toczenia to ciezko powiedziec bo zona ma Suv-a ale cicho nie jest.
-
Nowy M3
ok to jeszcze czekania jest troche - nic zrobie w swojej Chip i poczekam z 2 lata
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Chip w kraju F10 oprocz 2.0d jest duzym problemem - wiekszosc firm nie robi na dzien dzisiejszy chipa lub moga sie podjac ale to koszt okolo 3 -4 tys. zl powod ( trudne dojscie do programu ) najlepsza oferte otrzymalem w V-techu cena 2500zl nie maja zadnego doswiadczenia z moim silnikiem. Mam znajomego niemca ktory znalazl mi firme http://www.roogio.com ale cena to min. 1000EURO oraz kalkulujac wyjazd plus koszty przejazdu to wychodzi ponad 2 tys. Euro AC Schnicera w D?e daje 2999 euro w DE a w kraju dostalem cene z rabatem na 13000zl ( w tym tzw. gwarancja producenta i motaz:) ) Alpina tylko i wylacznie robi auta f 10 przy zamowieniu nowego modelu i ceny startuja od 74.000Euro to na tyle
-
528i xdrive opinie
a z twoich wypowiedzi na forum ciagle piszesz o spalaniu jako to jest wyznacznik przy zakupie BMW serii 5 - nikt nikogo nie zmusza do zakupu serii 5 sa inne auta - pamietaj auto kupione grubo powyzej 200 tyz zl nie jest wyznacznikiem zakupu iz ma palic 4 litry. Dziwie sie iz ciagle to podkreslasz na forum moze zmien auto na inne i bedzie bardziej zadowolony
-
528i xdrive opinie
Panowie jedzilem wszystkimi serii f10 modelami oprocz M5 - byly to testy, zjazdy i auta wypozyczone. nie bede zachwalal to co mam ale 535d jest zlotym srodkiem. 550i swietnie brzmi i ma super osiagi 535i gdyby mial zamiast 306 ---> 330KM i 450NM był by na moim podworku. a tak nie jest 530d mialem wrazenie iz jest to samo jak 535i ale to moje odczucia i moge sie mylic. 528i tak jak opisywalem cena/osiagi/prestiz - daje 9 w skali 10
-
Nowy M3
Witam Panowie kiedy bedzie dostepny M3 u nas na rynku? Zastanawiam sie nad zmiana z mojej 5 na M3
-
528i xdrive opinie
Kriss to co zamowione 528i? :) - jedzilem takim autem i jest :D powiem u mnie BMW serii 5 zaczyna sie od 218KM i to nie wazne czy 4 czy 8 cylindrow 528i lub xi jest bardzo dobrym wyborem pomiedzy cena/osiagi/prestiz Nie wiem co i kto porownuje Forda z BMW - masz na uwadze osiagi to czemu z top tabeli mondeo porownaj z M5 a z drugiej strony kogo bolalo wydac ponad 200tys. zl na auto to niech kupi sobie takie ZAJEBISTE Mondeo:) i wtedy nie bedzie mial tego dylematu :mad2:
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
V-Techa box omijaj szerokim lukiem - czasami dasz box i nic nie zyskujesz. Kiedys opisywali na forum iz wpinali boxy i nie czuli roznicy jeden podjechal na hamownie i okazalo sie iz zmienilo sie jakies o jakies 2%:) od fabrycznych parametrow.
-
czy trudno sprzedać nowe F25?
x3 rocznik 2013 ja sam wybieram wersje i wyposazenie Nurek daj znac jak tam spalanie bedzie po 1000km - raczej tez zdecyduje sie na taki sam model volvo jak ty tylko czekam na lifta bo podobno ma byc skrzynia automatyczna taka jak w BMW
-
czy trudno sprzedać nowe F25?
ja wczoraj dostalem w BMW za X3 2.0d z wyposazeniem za 70tys. zl kwote 200tys zl wiec jak kolega chce sprzedac swoj to niech zejdzie z ceny i da 170 tys. zl ( wiem boli ale inaczej sie nie da) co do volvo to ladny samochodzik z dobrym wyposazeniem i jeszcze lepsza cena a poza tym reszte przemawia za X3
-
czy trudno sprzedać nowe F25?
Panowie jest tzw. kryzys i to widac i czuc Sam chce kupic auto i zastanawiam sie nad x3 2.0d vs Volvo XC 60 163KM i jak to wyglada teraz w salonie w BMW daja 8% rabatu plus automat gratis przy mojej konfiguracji wychodzi 189tys zl nowy ze salonu Volvo daje rabat w wysokosci prawie 20% i cena jest po rabacie z dobrym wyposazeniem 147tyz zl -( automat, 4x4, nawigacja i inne dodatki) tak wiec jest korzystny czas na kupno auta z salonu ale ten kto sprzedaje to szkoda opisywac - tk jak ty wystawiles cene za uzywany to masz 5 % szansy ze ktos to kupi
-
F10/F11 LCI - Facelifting
a powiedz od strony handlowca po co cos zmieniac jak sie podoba i dobrze sprzedaje - uwazam iz wady mechaniczne ktore wypisujecie na forum wiekszosc bedzie zlikwidowana po lifcie
-
X3 28i a 35i
kolego tam masz paliwo po 60 gr za litr wiec sie nie zastanawiaj i kupuj R6