Skocz do zawartości

maja22

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maja22

  1. maja22 odpowiedział(a) na thestructor temat w F10, F11
    mgla i 230KM/h - no to ladnie - szyba ci tylko zostala? ok mozna zrobic polerowanie tylko uwazaj bo wtedy uszkodzisz powloke ochronna szyby 1.szlifierka i filc - najtansze ale mozesz nie miec efektu 2. mozesz uzyc Duragloss Nu-Glass #755 : http://www.waxparadise.pl/produkt,Duragloss-Nu-Glass--755,6387.html 3. skorzystac z firm fachowych dokladnie dowiesz sie na stronie : http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=209 http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=10805
  2. maja22 odpowiedział(a) na Minio_78 temat w F07
    widzialem ostatnio To opisywane GT i na zywo Gdansku wyglada strasznie jak mozna cos takiego zrobic :mad2: - prawdopodobnie jest to folia naklejana na caly samochod ale wyglada strasznie krotko jak g..no w lesie
  3. maja22 odpowiedział(a) na maja22 temat w X1 (E84)
    pomaranczowy kolor to nie dla ciebie to tylko dla kobiety widac iz to linia xLine
  4. w ciagu 2 lat mialem w rekach20 nowych BMW w tym jakieś 7 sztuk serii 5 ze salonu - jak test to na maxa:) trzeba było sprawdzic to i tamto no nie:) :norty:
  5. :) wiesz jesli bedzie tak dalej to za 3 lata kupie cos w stylu M4 - az tak dopieszczonego auta nie mam jak ty monogramusi-e
  6. wiem iz 18cali to minimum dla serii 5 - tak jak pisalem wyzej mam 2 komplety opon i szkoda ich sprzedawac za symboliczna 1zl-ke bo to sa nowe opony cos musze zrobic wiec na 3 sezony kupie cos co zostanie na zime Kolor mojej 5 jest bialy ( mam duzo "fortepianowych" czarnych wstawek jak zderzaki, wydech-koncowki, oznaczenia , ramki drzwi, kierunkowskazy itp.) dlatego biore kolor czarny ewentualnie czarno-srebne felgi. monogramus super fotki THX
  7. maja22 odpowiedział(a) na MoldCAD temat w F10, F11
    Kuba ja ma teraz Continetale nowe moze 1 tydzien i powiem tyle jak kolega pisze wszystko super ale sa glosne. Porownujac do moich Dunlop Sport to roznica jest duza ale przy hamowaniu ( ta sama droga ) roznica jest duza na plus Contiego. Jeszcze jedno W BMW E39 3 lata temu jedzilem na goodyear-ach kupione dwa razy jedne made in asia - koszmar od razu wymienione zostale na produkcje EU.
  8. odswiezam temat - jest juz wiosna i duzo osob chce zmienic opony i felgi. Na innym poscie opisalem co chce zrobic wiec krotko. Mam dwa komplety opon letnich Dunlop( roczne ) i nowe Continentale 245/45/18 cali - chce kupic nowe felgi do nich. Zastanawialem sie nad 19 cali ale co zrobic z oponami( minimum aby ladnie wygladalo auto serii5 to 18 cali).Dlatego zdecydowalem iz kupie na 3-4 lata 18 cali nowe felgi i mam pytania : Co sadzicie o marce MAK? to moje propozycje ( bialy kolor auta ) : 1) http://www.alusy.pl/fw,7,443,18,14,30.00/felgi-aluminiowe-mak-nitro-ice-titan.html 2) http://www.alusy.pl/fw,7,792,18,14,30.00/felgi-aluminiowe-mak-munchen-mat-black.html 3) http://www.alusy.pl/fw,7,96,18,14,30.00/felgi-aluminiowe-mak-rapide-matt-black.html 4) http://www.alusy.pl/fw,7,791,18,14,30.00/felgi-aluminiowe-mak-munchen-gun-metallic-mirror-face.html Ciagle chodza mi tez po glowie AEZ ( ale ktos pisze iz sa miekie na PL ) 1) http://www.alusy.pl/fw,7,382,18,14,30.00/felgi-aluminiowe-aez-sydney-black.html 2) http://www.alusy.pl/fw,7,378,18,14,30.00/felgi-aluminiowe-aez-antigua-black.html jesli ktos ma jakies inne propozycje czekam ( dodam iz nie kupuje orginalnych felg BMW poniewaz to sa felgi na 3-4 sezony ewentualnie pojda na zimowe kola)
  9. Rowniez podpisuje sie pod tym 100%- tylko pamietac trzeba iz nie kazdego stac na nowe auto i tu uklon w strone BMW iz mozna cos prawie nowego kupic z 30% rabaem
  10. maja22 odpowiedział(a) na maja22 temat w X1 (E84)
    a czy felgi 8J/17 cali beda pasowac? orginalne sa 7,5J/17
  11. juz dawno mialem wybrane AEZ Sydnej lub Antigua ze wzgledu na moja wiedze pytam sie was co i jak lepiej ... a co sadzicie o MAK?
  12. wiem iz w serii 5 18 cali to minimum - twoje felgi monogramus wygladaja super. Jedzilem na 19 cali run on flat i dla mnie sa strasznie twarde. dlatego ide w min. 18 cali czarne ( mam dwa komplety opon letnich ) - dlatego nie kupuje drogich firmowych BMW felg teraz moze za 2 lata kupie AC Schnitzera:) AEZ - myslalem iz to slaba firma ( nie znam sie )
  13. maja22 opublikował(a) temat w X1 (E84)
    Czy rozmiar na zime 8J17cali felg i opony 225/55/17 beda pasowaly do X1 ? Mam pozostalosci po mojej serii5 felgi 8J17 czyone bedą pasowac do x1? zalezy mi bardziej na felgach niz na oponach
  14. zobacz mam takie: http://www.felgi.pl/felga/oz/adrenalina/bmw/seria-5/sedan/f10/535d-xdrive-230kw/18/p%3d65 http://www.felgi.pl/felga/sparco/assetto-gara-matt-black/bmw/seria-5/sedan/f10/535d-xdrive-230kw/18/p%3d65
  15. monogramus czy bede mial problemy jesli zamowie felgi ET34 lub ET35 - felgi 18 cali opona 245/45
  16. maja22 odpowiedział(a) na maja22 temat w X1 (E84)
    :) wiesz juz wybrala miala X3 lub X1 teraz czy skora to ona sama nie moze podjac decyzji
  17. AO - rozmawialem z nimi na temat chip tuningu a nie chip-boxa. Potwierdzam iz nawet 313KM diesel moga zrobic - ale gdy wypytujesz o szczegoly to robi sie wesolo. Dlaczego: 1) Problem ze sterownikiem ominiecia blokady - mozna ale sa problemy :):) 2) Rozpruwaja caly sterownik na stole i badaja jak sie uda to zrobia chip, przez gniazdo diagnostyczne nie da sie ( info z marca 2013rok) 3) Maja zerowe doswiadczenie - pytanie czy juz cos grzebali w tych silnikach w F10 to :) odpowiedz zaczynaja 4) cena to kolo 2400-3000 zl Rozmowe przeprowadzilem jak w centrali Krakow jak i na pomorzu Panowie trzeba czekac moze za rok lub dwa lata beda miec opanowany sterownik w F10
  18. maja22 odpowiedział(a) na FisherFighter temat w F10, F11
    monogramus - sluchaj tez chialem kupic fajne felgi do mojej cena ponad 10tys.zl ale ostatnio widzialem auto bez felg a do tego zniszczone podwozie - koszt naprawy ogromny - dlatego kupie cos dobrego ale nie bedzie rzucac sie w oczy. Sruby any-kradziezowe sa chyba montowane seryjnie jak tak mialem przy zakupie swojej piatki, Czy ty dodatkowe sruby zamontowales niz te co daje fabryka?
  19. maja22 odpowiedział(a) na maja22 temat w X1 (E84)
    Zastanawiam sie nad czerwonymi skorami zamiast materialu z dodatkowymi szwami typu sport line? co o tym sadzicie? Mam skóry dakota w serii 5 i powiem iz jestem rozczrowany - twarde a do tego po 3h jazdy robi sie goraco mam jeszcze 3 dni do zmian w konfiguracji bo pozniej auto wchodzi w produkcje...
  20. No nie wiem czy tak warto PS - ja za X1 20xd otrzymalem ok 15%rabatu - wyposażenie jak na X1 to bogate navigacja.,spor line, ksenony, 18cali .... w PS dawali mi z podobnym wyposazeniem 151tys zl 8 tys.km przebiegu a za nowy 163tys. zl( warte 192tys.zl )
  21. maja22 odpowiedział(a) na maja22 temat w F30, F31, F34, F80
    ASO Sikora przekazal mi informacje iz M3 planowany jest na koniec 2013 roku ( świat ) u nas w kraju polowa 2014 roku - ciekawy jestem czy to nie jest bubel news
  22. no co ty w dobrym warsztacie zaplacisz 120zl max no moze Warszawa troche wiecej - a to co ty podajesz to szok
  23. sprobuj odzywki/pasty do skory ( jasny kolor) to co podalem wyzej zestaw gliptone jest mleczko gdzie powino zlagodzic twoj problem
  24. maja22 odpowiedział(a) na maja22 temat w X1 (E84)
    auto zamowione dokladnie x1 2.0xd bialy - sport line - automatyczna skrzynia - alarm - relingi dachowe - hak holowniczy - zestaw glosnomowiacy z USB - system nawigacyjny business - 18 cali kola - listwy ozdobne czarne - sportowe siedzenia - servotronic - kierownica wielofunkcyjna sportowa M - preformance control - ogrzewanie przednich foteli - podłokietnik przesuwany - pkiet oswietenia dodatkowego - pakiet dodatkowych schowkow - czujniki parkowania przod i tyl - reflektory bi-ksenonowe - automatyczna klimatyzacja - czujnik deszczu - rozszerzona gwarancja do lat 3 to chyba tyle aa dywaniki gumowe planowany odbior koniec maja
  25. za mocno i dlugo tarles powierzchnie - ja zrobilem delikatnie 2 podejscia, robilem GT12 - z przerwa 20minutowa aby skora za mocno nie naciagla wody bo czasami jest odbarwienie

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.