Treść opublikowana przez maja22
-
F10 / f11 pozycja P podczas jazdy
jak wcisniesz P nic sie nie dzieje - nie testowalem ale 2 razy sie zdarzyło wcisną - wiec spokojnie mozesz probować wciskac nie powinno nic sie dziac
-
535i chip tuning, zawieszenie
no pewnie iz odjedza - ale jak porownuje 530d / 535d i 535i to jakos to slabo wychodzi nie wspomne o Audi 3.0 TFSI
-
F30 listwy wewnętrzne - demontaż
Panowie te czarne na wysoki polysk listwy sa strasznie podatne na zarysowania - za rok bedziesz wymienial bo widac kazda ryske na czarnym za kazdym przetarciu.
-
535i chip tuning, zawieszenie
Zgadzam sie z kolegami to co jest na papierze nie jest odczuwalne w rzeczywistosci, czekamy na 420KM(450NM) podobmno ma byc juz ok.
-
F10 530i M-Performance
Panowie monogramus nie pojechal po bandzie bo sprzedaz nowego auta z tym silnikiem ma teraz oznaczenie 530i - tak mi powiedzieli ostatnio w salonie BMW
-
x1 1.8d xdrive 143 km
daj znac jak twoje porownanie q3 vs x1. rowniez przymiezam sie nad x1 z silnikiem 1.8xd
-
X3 28i - pierwsze wrażenia i kilometry...
ciekawe wyniki dwoch rywali ( wiem iz to gazeta ale daje jakis poglad ) http://www.auto-motor-und-sport.de/vergleichstest/audi-q5-2-0-tfsi-und-bmw-x3-28i-drehmoment-bullen-auf-augenhoehe-5819161.html?show=3
-
F10 Hi-Fi Proffesional
a ile takie cudo w twojej opinii jest warte w polskich ZL??
-
F25 tylna kanapa 3 foteliki?
maxi cosi ma max 46 cm szerokosci i jest regulowana - min. jest 42 cm wiec jak twoje - mysle iz dam rad zapiac w x3
-
F25 tylna kanapa 3 foteliki?
Panowie ja polecam w dobrej cenie i sa b.waskie foteliki maxi-cosi xp http://www.maxicosi.pl/pl-pl/produkty/foteliki-samochodowe/fotelik-samochodowy/rodi-xp/opis.aspx ja mierzylem w bmw x1 2 takie foteliki plus 1 Romer King 9-18kg i tak jak kolega ma na zdjeciu wyzej wyglada identycznie o ilosc miejsca - dlatego przy x3 bedzie spokojnie z obsluga 3 takich fotelikow:)
-
Silnik 4.0D i jego moc...
daj znac na forum f10/11
-
Silnik 4.0D i jego moc...
:cool2: ty wiesz tez tak mialem raz z Honda Accord 2.4 jechalem ciagle z tylu z bezpieczna odlegloscia. Przy swiatlach facet spojrzal mi w oczy z duza kpina ... ale jak ruszylismy z pod swiatej to mu usmiech spadl -- mnie nie interesowalo jak mu twarz sie zmienila tylko spokojnie pedzilem dalej ....... pozory czasami myla
-
F10 530i M-Performance
dery czy mozesz umiescic zdjecia swojego autka? gdzie zrobiles AC Schnitzera? Jaka Cena wyszla? Jakie masz przyrosty mocy i monentu ?
-
328i xDrive
wozik pierwsza klasa bezpiecznej jazdy
-
F25 tylna kanapa 3 foteliki?
mi chodzi aby auto mialo dobra automatyczna skrzynie biegow, duzy przeswit, 4x4 dlatego ford odpada
-
F25 tylna kanapa 3 foteliki?
habzimierz dzieki za fotki. no moje foteliki sa wezsze i chyba w x3 spokojnie dam rade. na pewno nie jest to wygodne ale da sie. W mojej serii5 udalo sie z trudem to zrobic w salonie x1 da sile tez udalo sie ale jest niekomfortowo. moja zona ma suwa nissana i chce kupic cos co ma mozlwosc montazu 3 fotelikow chce suwa i najlepiej bmw ale nie x5 bo dla mojej zony jest poprostu za duzy - zawsze chcialem miec w garazu x3:) .
- F25 tylna kanapa 3 foteliki?
-
F25 tylna kanapa 3 foteliki?
dla mnie wazne nie jest czy sa 3 isofixy czy wogole mozna zmiescic a jak ktos juz ma X3 to lepiej zmienic fotelik niz auto jesli nie ma 3 x isofix:)
-
F25 tylna kanapa 3 foteliki?
ja w x1 przymierzalem foteliki 2 sztuki maxi cosa xp sa one dosc waskie oraz romera 2 do9kg. wszystko weszlo na ciasno bylo trudno zapiac
-
Silnik 4.0D i jego moc...
Panowie a gdzie zrobiliscie chipa jaki adres? Ostatnio scigalem sie na A1 z X5 4.0d i spokojnie moglem sobie ich ogladac w lusterku jak sie oddalaja. Na bramkach koncowych A1 - mlodzi chlopacy pytali sie czy mam 3 turbiny a ja ze tylko 2:) oni zdziwienie i mowia: bo maja taki sam silnik a do tego chipa i nie mogli mnie wogole dogonic:) Jestem w poszukiwaniu dobrego chip-warstatu do mojego silnika
-
F25 tylna kanapa 3 foteliki?
Panowie czy w X3 f25 mozna zamontowac 3 foteliki dzieciece na tylnej kanapie? W X1 zrobilem to ale z b.duzym problemem :) ciekawy jestem jak wyglada to w x3 wiem iz wiekszy samochod ale czy ktos probowal? rodzina mi sie powieksza :D cos musze zrobic z autem zony bo jest maly:)
-
F10 530i M-Performance
monogramus - od jakiegos czasu pojawil sie w sprzedazy ponownie twoj silnik 530i kosztuje 221 300- zl :) widnieje na www co do naklejek koszt w ASO 531zl
-
F10 tuner TV MPEG4
BMW_NAVI_GARAGE - opisana twoja druga wersja ile kosztuje u was? Auto bez systemu seryjnego TV
-
F10 530i M-Performance
:) a mozecie podac gdzie mozna kupic - jakos nie moge znalesc na internecie
-
Chiptuning 525xd
bardzo fajnie opisujesz i jak piszesz iz udalo ci sie az tak duzo uzyskac mocy z tak malego silnika 2.0- czy zrobiles samym chipem? Pamietaj iz duzy przyrost mocy wiaze sie z trwaloscia silnika narazie masz ok ale pozniej mozna sie :shock: to jak z ludzmi tzw. koksy maja duze nie naturalne przyrosty miesni jest wszystko ok ale w wieku 40- 50 lat sa klopoty z sercem nerki watroba itd. out....