Skocz do zawartości

maja22

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maja22

  1. jak wcisniesz P nic sie nie dzieje - nie testowalem ale 2 razy sie zdarzyło wcisną - wiec spokojnie mozesz probować wciskac nie powinno nic sie dziac
  2. no pewnie iz odjedza - ale jak porownuje 530d / 535d i 535i to jakos to slabo wychodzi nie wspomne o Audi 3.0 TFSI
  3. Panowie te czarne na wysoki polysk listwy sa strasznie podatne na zarysowania - za rok bedziesz wymienial bo widac kazda ryske na czarnym za kazdym przetarciu.
  4. Zgadzam sie z kolegami to co jest na papierze nie jest odczuwalne w rzeczywistosci, czekamy na 420KM(450NM) podobmno ma byc juz ok.
  5. Panowie monogramus nie pojechal po bandzie bo sprzedaz nowego auta z tym silnikiem ma teraz oznaczenie 530i - tak mi powiedzieli ostatnio w salonie BMW
  6. maja22 odpowiedział(a) na whd temat w X1 (E84)
    daj znac jak twoje porownanie q3 vs x1. rowniez przymiezam sie nad x1 z silnikiem 1.8xd
  7. ciekawe wyniki dwoch rywali ( wiem iz to gazeta ale daje jakis poglad ) http://www.auto-motor-und-sport.de/vergleichstest/audi-q5-2-0-tfsi-und-bmw-x3-28i-drehmoment-bullen-auf-augenhoehe-5819161.html?show=3
  8. maja22 odpowiedział(a) na bumie5 temat w F10, F11
    a ile takie cudo w twojej opinii jest warte w polskich ZL??
  9. maja22 odpowiedział(a) na maja22 temat w X3 (F25)
    maxi cosi ma max 46 cm szerokosci i jest regulowana - min. jest 42 cm wiec jak twoje - mysle iz dam rad zapiac w x3
  10. maja22 odpowiedział(a) na maja22 temat w X3 (F25)
    Panowie ja polecam w dobrej cenie i sa b.waskie foteliki maxi-cosi xp http://www.maxicosi.pl/pl-pl/produkty/foteliki-samochodowe/fotelik-samochodowy/rodi-xp/opis.aspx ja mierzylem w bmw x1 2 takie foteliki plus 1 Romer King 9-18kg i tak jak kolega ma na zdjeciu wyzej wyglada identycznie o ilosc miejsca - dlatego przy x3 bedzie spokojnie z obsluga 3 takich fotelikow:)
  11. maja22 odpowiedział(a) na tomsiu1972 temat w X5 (E70)
    daj znac na forum f10/11
  12. maja22 odpowiedział(a) na tomsiu1972 temat w X5 (E70)
    :cool2: ty wiesz tez tak mialem raz z Honda Accord 2.4 jechalem ciagle z tylu z bezpieczna odlegloscia. Przy swiatlach facet spojrzal mi w oczy z duza kpina ... ale jak ruszylismy z pod swiatej to mu usmiech spadl -- mnie nie interesowalo jak mu twarz sie zmienila tylko spokojnie pedzilem dalej ....... pozory czasami myla
  13. dery czy mozesz umiescic zdjecia swojego autka? gdzie zrobiles AC Schnitzera? Jaka Cena wyszla? Jakie masz przyrosty mocy i monentu ?
  14. maja22 odpowiedział(a) na Mariusz328 temat w F30, F31, F34, F80
    wozik pierwsza klasa bezpiecznej jazdy
  15. maja22 odpowiedział(a) na maja22 temat w X3 (F25)
    mi chodzi aby auto mialo dobra automatyczna skrzynie biegow, duzy przeswit, 4x4 dlatego ford odpada
  16. maja22 odpowiedział(a) na maja22 temat w X3 (F25)
    habzimierz dzieki za fotki. no moje foteliki sa wezsze i chyba w x3 spokojnie dam rade. na pewno nie jest to wygodne ale da sie. W mojej serii5 udalo sie z trudem to zrobic w salonie x1 da sile tez udalo sie ale jest niekomfortowo. moja zona ma suwa nissana i chce kupic cos co ma mozlwosc montazu 3 fotelikow chce suwa i najlepiej bmw ale nie x5 bo dla mojej zony jest poprostu za duzy - zawsze chcialem miec w garazu x3:) .
  17. maja22 odpowiedział(a) na maja22 temat w X3 (F25)
    thx
  18. maja22 odpowiedział(a) na maja22 temat w X3 (F25)
    dla mnie wazne nie jest czy sa 3 isofixy czy wogole mozna zmiescic a jak ktos juz ma X3 to lepiej zmienic fotelik niz auto jesli nie ma 3 x isofix:)
  19. maja22 odpowiedział(a) na maja22 temat w X3 (F25)
    ja w x1 przymierzalem foteliki 2 sztuki maxi cosa xp sa one dosc waskie oraz romera 2 do9kg. wszystko weszlo na ciasno bylo trudno zapiac
  20. maja22 odpowiedział(a) na tomsiu1972 temat w X5 (E70)
    Panowie a gdzie zrobiliscie chipa jaki adres? Ostatnio scigalem sie na A1 z X5 4.0d i spokojnie moglem sobie ich ogladac w lusterku jak sie oddalaja. Na bramkach koncowych A1 - mlodzi chlopacy pytali sie czy mam 3 turbiny a ja ze tylko 2:) oni zdziwienie i mowia: bo maja taki sam silnik a do tego chipa i nie mogli mnie wogole dogonic:) Jestem w poszukiwaniu dobrego chip-warstatu do mojego silnika
  21. maja22 opublikował(a) temat w X3 (F25)
    Panowie czy w X3 f25 mozna zamontowac 3 foteliki dzieciece na tylnej kanapie? W X1 zrobilem to ale z b.duzym problemem :) ciekawy jestem jak wyglada to w x3 wiem iz wiekszy samochod ale czy ktos probowal? rodzina mi sie powieksza :D cos musze zrobic z autem zony bo jest maly:)
  22. monogramus - od jakiegos czasu pojawil sie w sprzedazy ponownie twoj silnik 530i kosztuje 221 300- zl :) widnieje na www co do naklejek koszt w ASO 531zl
  23. maja22 odpowiedział(a) na JackH temat w F10, F11
    BMW_NAVI_GARAGE - opisana twoja druga wersja ile kosztuje u was? Auto bez systemu seryjnego TV
  24. :) a mozecie podac gdzie mozna kupic - jakos nie moge znalesc na internecie
  25. maja22 odpowiedział(a) na batrek55 temat w F10, F11
    bardzo fajnie opisujesz i jak piszesz iz udalo ci sie az tak duzo uzyskac mocy z tak malego silnika 2.0- czy zrobiles samym chipem? Pamietaj iz duzy przyrost mocy wiaze sie z trwaloscia silnika narazie masz ok ale pozniej mozna sie :shock: to jak z ludzmi tzw. koksy maja duze nie naturalne przyrosty miesni jest wszystko ok ale w wieku 40- 50 lat sa klopoty z sercem nerki watroba itd. out....

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.