Treść opublikowana przez rafi363
-
BMW 320iA xenony słabo oświetlają drogę
No nie musisz kolego mówić każdy wie ja też takie mam i właśnie kupiłem 2 metalowe odbłyśniki do takich lamp. Takich odbłyśników to nie powinni do dużo gorszych marek zakładać zgadzam się porażka.
-
e46 320d żarniki 2ds
No kupić ori to jest wyczyn :D ja właśnie odesłałem sprzedawcy z allegro ori philipsy ,tzn naprawde wyglądały jak ori ale po 2 miesiącach zaczeły mrrrruuuugać w najmniej spodziewanych momentach a nawet gasnąć. I pytanie teraz gdzie kupić te ori phlipsy i czy się opłaca dać 200 zł za szt jak można kupić ori osramy silverstar lub cool blue za 420-440 zł i napewno będa ładniej świecić jak philipsy.
-
BMW 320iA xenony słabo oświetlają drogę
powodzenia ale czasem ,może się okazać ,że jest tak tylko brudno :) i skasują Cię 500 zł ,powodzenia
-
BMW 320iA xenony słabo oświetlają drogę
że przed liftem nie oznacza ,że masz plastykowy ja napisałem ,że mam lampy zkw po lifcie 2004
-
e46 320d żarniki 2ds
no mi też gaśnie i zapala się co jakiś czas :P chyba właśnie takie kupie.
-
e46 320d żarniki 2ds
W temacie błąd miały być d2s ale każdy się chyba domyśli, przepraszam za błąd.
-
e46 320d żarniki 2ds
Witam wszystkich posiadaczy xenonów w e46 ,podzielcie się uwagami dotyczącymi ww. żarników i oczywiście opiniami jak świecą itd, musze kupić nowy kpl. i chce kupić dobre żarniki stawiam na osram cool blue , silverstar czy może lepiej philipsy ,jak macie namiary na ori żarniki w przystępnych cenach prosiłym na priv.
-
BMW 320iA xenony słabo oświetlają drogę
kolego najpierw sprawdź jakie masz lampy zkw po lifcie wypuszczało na plastykowych odbłyśnikach i się właśnie wypalały, przed liftem nie wiem jak to jest ale wystarczy zajrzeć do środka lamp i zobaczysz z czego jest zrobiony odbłyśnik, a jeżeli parują ci lampy możesz mieć je nieszczelne w wyniku czego brudne soczewki i odbłyśniki.
-
przepływomierz w bmw 320d M47N
no nie będe się kłucił ale jest 7 po nie jednym oglądnięciu minus początkowe opóźnienie , licznikowe korekty wg licznika 120 ,wg gps 115, tak ,że suma sumarum seria wychodzi :) ,a nie jak kolega odrazu 8,5 :)
-
przepływomierz w bmw 320d M47N
nie wiem może z moją m47n jest coś nie tak :P na filmiku widać ,że najpierw włączyłem nagrywanie a następnie dodałem gaz tak ,że utrata jakiejś 0,5 s i na 7 sekundach wybija 120 :) oczywiśćie nie trzymam się tego rygorystycznie bo jest to amatorski pomiar dodam tylko ,że mam skrzynie 6stke ;)
-
przepływomierz w bmw 320d M47N
zmierzyłem jest to jakieś 6,5 s ,nagrałem filmik i tak mniej wiecej wyszło, a wy jakie ,macie czasy?
-
e46 320d problem z xenonem
no nie pozostawiają nam wyjśćia tylko ,że trzeba kraść i oszukiwać legalnie =D tak jak to robiimy w kraju ,którym na to pozwala :x
-
e46 320d problem z xenonem
no to pięknie się okazuje ,że mimo gwarancji pięknych pudełeczek, żarnika wyglądającego jak ori ,porównywałem ze starym mam przepiękną podrube =D , ma ktoś może namiary na pewne w dobrej cenie d2s bo z allegro napewno już nie kupie, okazuje się że jakieś 60% philipsów na allegro to made in china z napisem philips
-
e46 320d problem z xenonem
opakowania oryginalne tylko to co mnie najbardziej zdziwiło to nr seryjny (produkcyjny) taki sam na dwóch opakowaniach.
-
e46 320d problem z xenonem
masy nowe, aku nowy a tu dalej mruga :roll: ,w mniejszej częstotliwości ale mruga ,obstawiam jeszcze ,że kupiłem podruby philipsa bo kosztowały one po 80 zł na allegro ale wyglądały dobrze... , jeszcze spróbuje kupić ori osramy i napisze co i jak...
-
przepływomierz w bmw 320d M47N
no tak zrobie :)
-
przepływomierz w bmw 320d M47N
przesadzam poprostu już mam tego disielka i za każdym razem kiedy czytam posty o jakiś ubytkach mocy zadaje sobie pytanie ,że może to i mnie się tyczy, 1198 jednostek, podczas jazdy na 3500rpm tylko turbo widze ,że o 70 jednostek mniej niż u Ciebie, masz sterowane podciśnienowo czy elektrycznie?
-
przepływomierz w bmw 320d M47N
zapytam jeszcze pomiar robiłeś na postoju czy podczas jazdy?
-
przepływomierz w bmw 320d M47N
noi u mnie w 1 poz przepływki jest mniej wiecej to co u Ciebie i na drugiej max 920-940 ,ale jak zrobić dziurke w tym przepływomierzu z euro 4 jak go wogóle rozebrać =D
-
przepływomierz w bmw 320d M47N
no mam euro4 nie zaniża ,ale max dobija do 900 jednostek.
-
przepływomierz w bmw 320d M47N
panowe czy usprawniał ktoś przepływomierz tzn robił dziurke w tym który jest cały z obudową bo nie mam pojęcia jak go wyciągnąć nie chce niczego uszkodzić...
-
e46 320d problem z xenonem
no i chyba się udało ale za mało przejechałem ,żeby stwierdzić to w 100% ale jutro jade w trase prawie 600 km tak ,że napewno zdam relacje czy to to :)
-
e46 320d problem z xenonem
a u mnie pod maską 14,0-14,1 a przy samym aku tak jakby troszke mniej i skoki jakby masa nie była idealna bo trzeba zaznaczyć ,że śniedz ,brud i inne zanieczyszczenia zmniejszają przepływ prądu, zaraz zabieram się za robote :)
-
Świecąca się kontrolka wtrysku e46 320d m47n
05/2004
-
Świecąca się kontrolka wtrysku e46 320d m47n
chodzi o mnie czy o autora?