Treść opublikowana przez cn_igi
-
Zawor upustowy
nie pamiętam gdzie to czytałem bo bym Ci podesłał dość kompleksową wypowiedź na ten temat :? hmm... ale fakt faktem z tego co było napisane wynikało że nie ma to żadnego wpływu na turbo
-
lusterko prawe m3 e46
to poszukaj na allegro bo na forum nie sądze aby ktoś chciał się pozbywać części od ///M
- Zawor upustowy
-
1.6l czy wyciac katalizator? - wazne
a po czym stwierdziłeś że nie działa Ci kat ???
-
Wygłuszenie boczków
poszukaj może czegoś na forach o car audio , tam używają tych mat wygłuszających także udzielą Ci profesjonalnej odpowiedzi na ten temat
-
Prosze o opinie 318 tds compact
miałem compacta z 1995r co prawda nie diesla ale mogę powiedzieć o tym aucie tyle że z zawieszeniem nie miałem żadnych problemów a autko wbrew pozorom wcale nie jest takie małe W środku też jest przyzwoicie jeśli chodzi o wielkość
-
POTRZEBNA PILNIE MISKA OLEJOWA DO 320 rok88
allegro.pl ebay.de
- Dyfuzor
-
odnowa felg pic
odnowic rant tzn?? Miales juz polerowany?? Jesli tak to zacznij od papieru 1500 potem 2000 potem 2500 i na koniec pasta automax w granatowej tubce :) tak rant mam polerowany a nie wiesz moze jak się maluje felgi ???(bo rancik sobie chce obklejić a felgi umalowac)
-
316 (16l/100km)
nawet na miasto 16l to jest zdecydowanie za dużo może sonda jest walnięta , podepnij pod kompa auto (i zmień tytuł tematu bo jest "16l/10km" ) :twisted:
-
odnowa felg pic
mam ten sam problem, z tym że je chce odnowić 17'' ale odpowiedzi nie mogę od nikogo uzyskać ( chce odnowić polerowany rant, potem zmatowić resztę felgi i to co zmatowiłem umalować na taki kolor jaki był , a rant oczywiście pozostawić polerowany )
-
Sprawdzenie bezwypadkowości auta - mozliwe ?
zgadzam się w 100%
-
Co sądzicie o tch felgach?
niestety link który podałeś nie działa :?
-
Mycie Czyszczenie Konserwacja Polerowanie :)
tak podpinając się pod temat odpicowywania aut na wiosnę , nie wiecie jak się maluje felgi ??? Tzn. jak zrobić to tak we własnym zakresie aby to wyglądało
-
Sprawdzenie bezwypadkowości auta - mozliwe ?
w to nie uwierzę, nie zlepią Ci jednej maszyny z 4 innych w ten sposób by było to nie do poznania
-
Katalizatory, co, jak, za ile, czemu i dla czego?
Tyle co zanieczyszczenia dostaje się do środowiska ze względu na brak kata to jest kropla w morzu (co nie zmienia faktu że jestem zwolennikiem orginału i zdecydowanie proponuje pozostawienie kata na swoim miejscu jeśli nie rozsypał się do końca)
-
Coś mnie podkusiło i teraz mam za swoje - złe paliwo TDS
Ale to wlałeś ropę od gościa z Tira czy zakupiłeś opał ??? (znajomy toyote z 2002r chciał uczyc jazdy na opala , niestety nie nauczyła się tylko wyzionęła ducha)
-
kolektor od 325 do 328
coś o tym czytałem ale chyba to nie polega na wymianie samego kolektora
-
podłokietnik
miałem E-39 bez telefonu podłokietnik otwierał się
-
Ratujcie!!! Moja panna chce miec 2,5 litra pod czapka.
jeśli czuje się na siłach ogarnąc auto , dlaczego jej tego bronic (ale o lataniu bokami to niech zapomni na jakiś czas ) :twisted:
-
Licznik - model ?
nie doczytales :? a niedawno bylo wlasnie o licznikach pozostaje Ci tylko sprzedac tego i szukac od 4cylindrowki
-
Eolej e39
polsyntetyk najbezpieczniej jest zalac a jaki przebieg masz w aucie???
-
Pomoc w odczytaniu przebiegu
servis musi rozebrac silniczek i po zuzyciu czesci okresli przebieg i to tez nie z dokladnoscia bo powiedzą ci jeszcze coś takiego: "przebieg jest taki i taki albo moze byc duzo mniejszy taki jak Panu się wyswietla tylko poprzedni wlasciciel jeździl na bardzo słabym oleju" wiem ze tak mogą powiedziec bo tak powiedzieli znajomemu (jesli auto nie bylo servisowane to przebiegu nie jest w stanie ustalic nawet servis)
-
CO MYSLICIE O CZARNEJ MASCE W ZIELONYM BMW? - zdjecia
jak dla mnie lipa zarowno pierwszy pomysl jak i ta E-36 330
-
Jaką bunią do ślubu
850