Skocz do zawartości

podłokietnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
banalne pytanie, ale czy w e39 na prawdę nie otwiera się podłokietnik? nie ma w nim żadnego schowka? próbowałem juz na wszystkie sposoby.
Opublikowano

U mnie się nie otwiera, mam telefon.

Siedziałem w innej e39 z 2000 roku i tam nie było telefonu ale za to podłokietnik się otwierał. Podejrzewam że to zależało od tego co sobie pierwszy własciciel zażyczył.

Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
U mnie telefonu brak i się nie otwiera
Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Opublikowano
No ja mam 2001 rok i też jest wbudowany uchwyt na telefon i podłokietnik się nie otwiera, to może faktycznie zależeć od 1 właściciela, który wybrał sobie taką a nie inną opcję
Opublikowano
miałem E-39 bez telefonu podłokietnik otwierał się
Opublikowano
  • Autor
a jak sie otwierał to w jaki sposób?
Opublikowano

Miejsce na którym trzymasz łokieć, trzeba by pociągnąc do góry i do tyłu.

 

pomijając oczywiscie ten mały schowek koło popielniczki, taki z jakby roletą na nim :P

Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
Opublikowano
  • Autor
ok, w takim razie u mnie sie nie otwiera:( szkoda, dzięki za odp.
Opublikowano
u mnie również otwiera się.pozdr.
BMW = Będziesz Musiał Wyprzedzać :-)
Opublikowano
u mnie tez sie otwiera - fakt ze nie wchodzi tam nic wiecej jak np paczka fajek i okulary no ale sie otwiera :)

 

u mnie tez sie otwiera (nie mam telefonu). schowek pod nim nie moze byc wiekszy, bo zaraz ponizej idzie kanal z nawiewu na tyl.

Facet z próchnicą grał w kości i... wypadły mu cztery szóstki.
Opublikowano
  • Autor

no zazdroszcze wam, a jednocześnie mi przykro że BMW nie robiło tego w standardzie, mój brat ma w passacie otwierany.

Ale żeby nie słuchac tekstów typu kup se passata to wam powiem że nawet za nówke nowego bym sie nie zmienił;)

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
schowek u mnie sie nie otwiera - mam telefon, wydaje mi sie, ze wlasnie w schowku pod telefonem jest instalcja od niego, nie ma wobec tego nawet wolnej przestrzeni w wersji w tel.

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Opublikowano
  • Autor

wiesz co nie wiem czy aż tyle miejsca potrzebuje tel, no ale tylko tak mi sie wydaje. bo ja mam tel ale w formie ze na blue swoja komórke podłączam

no tak czy tak wydaje mi sie ze mozna tam było zrobić schowek :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.