Treść opublikowana przez kdpiast
-
Problem z obrotami na biegu jałowym
teraz jest moczony krokowiec i przepustnica jest to czyszczenia jak na razie co jeszcze w nim robie to koncowka drazka ogulnie mialem porobic w nim zawieszenie a z tymi obrotami to tak nagle wyszlo k..... zawsze czlowiekowi pod gorke pod wiatr a z wiatrem to tylko piach
-
Filtr powietrza K&N, warto?
nie warto zmienia sie tylo dzwiek silnika i nic wiecej szkoda kasy lepiej kup w aso orginal za tam 20 zl
-
Problem z obrotami na biegu jałowym
najpierw trzymały się tak 1100 potem coś się stało i zaczęły falować a silnik zaczął nie równo pracować następny objaw trudność z odpaleniem ale na lekkim gazie odpalił i dojechałem do mechanika jak tylko będę wiedział co sie stało to dam znać mam tylko nadzieje ze nic poważnego
-
Problem z obrotami na biegu jałowym
mam nadzieje ze to tylko ten ped.... silniczek krokowy
-
Problem z obrotami na biegu jałowym
nic nie grzebałem przy przepustnicy kurde juz nie mam pomysłów liczę na was !!!!!!!
-
Problem z obrotami na biegu jałowym
pomocy ludzie bo bialej gorączki dostaje nie mam LPG nie lubie jak coś boli moją BETKĘ
-
Problem z obrotami na biegu jałowym
mam problem z obrotami na biegu jałowym najpierw się zrobiły za wysokie 1100 czasem wyższe a teraz mam za małe na pewno mam już do wymiany swiece i kable poszłysię........ co może być jeszcze względem tych obrotów wyższych czyżby krokowy dał d..... PS Szukałem podobnego ale nie znalazłem takich objawów.
-
jaka przyczyna
kurcze 3-4 milimetrów po 1600km to teraz dolej i znowu pojeździj z 500km i sprawdz bo takie gdybanie ze odrazu remont to sobie odpuść bo lepiej chyba najpierw wszystko sprawdzić za grosze a potem ładować kase nie
-
Wyciek oleju spod spodu e36 m43 180 tyś przebieg
rób sam to tylko micha a uszczelka to pewnie groszowe sprawy
-
ładna czy nie 320is
to prawda zgadzam sie z tobą ze cena nie gra roli w tym przypadku bo za 10lat ta byczka w takim stanie jak jest a myśle ze jest stan ok bedzie kosztować znacznie więcej
-
ładna czy nie 320is
małe porównanie Descrizione M3 320is Codice motore (4 cilindri in linea) S14 B23 S14 B20 Cilindrata totale 2302 1990 Alesaggio x corsa 93,4 x 84,0 93,4 x 72,6 Coppia massima 240 a 4750 giri 210 a 4900 giri Potenza massima CV 200 192 Compressione 10,5:1 10,8:1 Velocitŕ massima 234 227 accelerazione da 0 a 100 Km/ora 6,9 7,3 Un chilometro con partenza da fermo 27,9 28,2
-
ładna czy nie 320is
jeszcze co do silnika to jest ten sam co w M3 tylko pojemność inna ze względu na rynek włoski
-
ładna czy nie 320is
co do kupna to sie zastanawiam ale mam mieszane uczucia bo też napaliłem sie na nówkę 320
-
ładna czy nie 320is
co do silnika to 1990cc 141 kW / 192 BHP 6900 RPM V-max 7300 RPM 210 Nm @ 4900 RPM 0-100 km/h 7.3 s 232 km/h a tu dokładniej niestety po germańsku :) Motor wassergekühlter, vorne längs eingebauter 4 Zylinder, mit 5fach gelagerter Kurbelwelle, zwei obenliegende Nockenwellen (Kettenantrieb), vier Ventile pro Zylinder über Tassenstößel betätigt. Thermostatisch gesteuerter Kühlerventilator. Elektronische Kraftstoffeinspritzung (Bosch ML-Motronic). 4 Zyl. DOHC (S14/B20) Hubraum 1990 ccm Bohrung * Hub 93,4 mm * 72,6 mm Ventile 4 pro Zylinder Leistung 192 PS @ 6900 Drehmoment 210 nm @ 4900 Motorsteuerung Motronic DME M1.3 Einspritzdruck 2,3 - 2,7 bar Verdichtung 10,8 : 1 max. Drehzahl 7.250 Upm mittlere Kolbengeschwindigkeit bei Nenndrehzahl 21,5 m/s Ölinhalt Motor 5 l Kühlsystem 9 l Lichtmaschine 1260 W Fahrwerte 0-100 km/h 7,5 s 0-200 km/h 39,8 s 80-120 km/h (5. Gang) 11,3 s 1 km stehender Start 28,1 s Vmax 231 km/h Bremsweg aus 100km/h bei kalter Bremse 42,4 m Bremsweg aus 100km/h mit warmer Bremse 44,9 m sonstige Daten CO Gehalt / Standgas 1.0 % (+/- 0.5 %) HC (ppm) / Standgas <600 Ansaugung Unterdruck 300 mBar +/- 50 mBar max. Unterschied zw. Zylindern 5 mBar Leerlauf 880 +/-50 Upm Öldruck / Standgas 0.5 bis2.0 bar Öltemperatur 80 – 120 °C Lüfter elektrisch 2-stufig Karosserie, Maße und Gewichte Gewicht 1.280 kg Länge * Breite * Höhe 4325 x 1645 x 1380 mm Radstand 2570 mm cw Wert 0,34 Stirnfläche 1,86 m^2 Luftwiderstandsindex = cw Wert * Stirnfläche 0,6324 Sitztiefe vorne / hinten 505 / 470 mm Tankinhalt 55l Gewichtsverteilung vorne / hinten 52,1/47,9 % Fahrwerk Einzelradaufhängung vorn und hinten, vorn mit Querlenkern, McPherson-Federbeinen, hinten mit Schräglenkern, Schraubenfedern, Stabilisator vorn und hinten, Zahnstangenlenkung mit Servounterstützung, Lenkübersetzung 19,6:1, 3 Lenkradumdrehungen, Hydraulische Zweikreisbremse mit Bremskraftverstärker, innenbelüftete Scheibenbremsen vorn, Scheibenbremsen hinten, Antiblockiersystem (Bosch), Feststellbremse auf die Hinterräder wirkend, Felgengröße 6,5 J x 14 Getriebe Hinterradantrieb, Fünfgang-sport-getriebe, hydraulisch betätigte Kupplung. 1. Gang 3,72 2. Gang 2,40 3. Gang 1,77 4. Gang 1,26 5. Gang 1,00 Retourgang 4,23 Differential 3,46 mit 25 % Sperre
-
Nierówna praca silnika po odebraniu od mechanika
wracaj do niego coś s....... jak było ok przed tak samo powinien wyjechać po
-
330d problem przy tankowaniu
a może odpowietrznik się zapchał czy coś ?
-
330d problem przy tankowaniu
ale już wkładałem płytko i głęboko :mrgreen: i dalej jest k..... tak samo
-
ładna czy nie 320is
co o niej myślicie http://moto.allegro.pl/item262004501_bmw_320is_wloskie_m3_e30_193km_silnik_s14.html
-
podswietlenie w kluczyku e36
co do kluczyka mam takie pytanko czy mogę w niego przenieść pilota zdalenego sterowania zamkiem czy to wogole się zmieści w nim
-
330d problem przy tankowaniu
mam taki problem przy tankowaniu jak chce zatankować jak normalny człowiek to wywala mi paliwo na ziemie muzę bardzo powoli lać paliwo bo inaczej wylewa co to może być to się dotyczy samiochodu który chcę kupić i niebardzo wiem co to może być
-
musze kupić kilka czesci - pytanie jakie ?
kup Bilsteiny ja sam wymieniałem rok temu wszystkie tylko zaznacz ze to mają być do danego modelu i podaj dokładnie rocznik wymień parami co do tarcz to sprawdź w ASO bo jak dzwoniłem kiedyś to za sztukę chcieli 155zł więdz prawie tyle samo co zamiennik klocki to już zamienniki polecam bo w aso chceili 300zł
-
musze kupić kilka czesci - pytanie jakie ?
cena paska podana prze zemnie to cena w ASO wiadomo że wolał bym kupi za 50 zł a reszte na paliwko i piwko :D :mrgreen: :mrgreen:
-
musze kupić kilka czesci - pytanie jakie ?
co do amorka to sie raczej parami wymienia a nie jeden pasek w ASO kosztuje około 170zł uszczelka to groszowe sprawy więc nie oszczędzaj na niej świece podobno jak najtańsze do LPG
-
nie zapala bydle
nie podpalaj na sucho tz bez piwka :D a tak na powagę warsztacik cię czeka sprawdzałeś czy masz na wszystkich kalbach wysokiego napięcie
-
Problem z kierunkowskazem
to samo miałem i zarowe wymieniłem i jest ok a co do przekażnika to chyba lepiej od żarówy zacząć troszke taniej i łatwiej niż sobie komplikować :)