Skocz do zawartości

hcszwejk73

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hcszwejk73

  1. Falowanie mocy nie bylo tak jak by pracowal na 3 swiecach, ale juz jest ok nie wiem wlasnie co to bylo moze zanieczyszczenie :roll:
  2. Witam !!! Przebieg 113 tyś/km N47 177. Dziś jechałem z rodziną z zakupów nagle zauważyłem, że auto się nie zbiera i ma dziwny odgłos(basowy), tak ja by coś z środkowym tłumikiem, pierwsza myśl jaka mi wpadła do głowy to turbina. Przyjechaliśmy do domu i po 30 -40 min postanowiłem jeszcze raz zrobić test pojechałem kawałek. Samochód zbiera się jak powinien. Wszystko wróciło do normy. Co to mogło być? Dodam jeszcze, że zawsze mam wyłączony Start Stop dziś zapomniałem i na skrzyżowaniu po wciśnięciu sprzęgła zgasł, ale odruchowo za szybko wcisnąłem z powrotem i silnik zaraz znowu się włączył, nie wiem czy to miało jakiś wpływ?
  3. Zgadzam się z kolega, ja jestem posiadaczem N47 177 i jestem bardzo zadowolony.
  4. Przyjemny szum, DPF jest nieruszany?
  5. A jaki dźwięk w 320D ?
  6. Polecam warsztat w Katowicach http://mobilklimat.pl/ :lol:
  7. Nie panikuj też tak miałem poczekaj same się unormuje. :) :) Docisk???? Sam jesteś dociskiem :mad2: 3000 przelatane i docisk nie pisz takich głupot kolego michalez
  8. N47 2008 (177 KM) przebieg przy za kupie 80 tys, teraz 110 tys km na razie zero problemów. Serwisowany w ASO Dania.
  9. Dlatego ja nie korzystam z tego systemu.
  10. A te kratki z tyłu też jest możliwość wymienić?
  11. Tak klimatyzacja chłodziła cały czas.
  12. Ja właśnie wróciłem z Włoch spalanie 5,4 w tym Alpy więc z i pod górkę. W sumie zrobiłem 5400 km. Samochodzik sprawował się na 6+
  13. Też nie komentuje, tylko czytam.
  14. Jaki koszt takiego zabiegu?
  15. Za tydzień jedziemy do Włoch 1800 km , chyba się nie zerwie. 103 tys. km na zegarku.
  16. 02.2008 , też mam A
  17. Dzięki ci kolego jutro zabieram się do roboty. Bardzo ci dziękuje. Pozdrawiam
  18. Koledzy muszę przeprowadzić kabelek przez tylnią kanapę do bagażnika, a nie mam dzielonej. Poradźcie z której strony ewentualnie znajdę jakąś lukę?
  19. hcszwejk73 odpowiedział(a) na chyrzy temat w E90, E91, E92, E93
    Zgadzam się z przedmówcą ja też mam rok, 103 tyś na liczniku i na razie ok. Mnie akurat na zimnym ciszej chodzi, miękko, jak się rozgrzeje do trochę szura. Nie wiem, już myślałem czy to nie wina oleju.
  20. Kolega z Rybnika ja z Wodzisławia, masz mechanika co się zna dobrze na BMkach?
  21. Przecież ten zawór jest chyba do płynnego ruszania, to po co go wywalać? Chyba, że mamy go zepsuty.
  22. Też tak mam, ale czasami.
  23. Dzięki Wiktor92 czyli generalnie nic się nie stanie jak przejdę z 5w30 na 0w40
  24. Wiem czytałem, szukałem, ale można zmienić 5w30 na 0w40? Nie ma konkretnych odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.