Treść opublikowana przez hcszwejk73
-
Chwilowy brak mocy
Falowanie mocy nie bylo tak jak by pracowal na 3 swiecach, ale juz jest ok nie wiem wlasnie co to bylo moze zanieczyszczenie :roll:
-
Chwilowy brak mocy
Witam !!! Przebieg 113 tyś/km N47 177. Dziś jechałem z rodziną z zakupów nagle zauważyłem, że auto się nie zbiera i ma dziwny odgłos(basowy), tak ja by coś z środkowym tłumikiem, pierwsza myśl jaka mi wpadła do głowy to turbina. Przyjechaliśmy do domu i po 30 -40 min postanowiłem jeszcze raz zrobić test pojechałem kawałek. Samochód zbiera się jak powinien. Wszystko wróciło do normy. Co to mogło być? Dodam jeszcze, że zawsze mam wyłączony Start Stop dziś zapomniałem i na skrzyżowaniu po wciśnięciu sprzęgła zgasł, ale odruchowo za szybko wcisnąłem z powrotem i silnik zaraz znowu się włączył, nie wiem czy to miało jakiś wpływ?
-
E9X Silniki diesla - różnice i zestawienie awaryjności
Zgadzam się z kolega, ja jestem posiadaczem N47 177 i jestem bardzo zadowolony.
-
E92 320d SPRZEDAM!! Taka sytuacja M3 st.14
Przyjemny szum, DPF jest nieruszany?
-
E92 320d SPRZEDAM!! Taka sytuacja M3 st.14
Prosimy o dźwięk :D
-
Podwójna rura wydechowa
A jaki dźwięk w 320D ?
-
Wielki problem z klimatyzacją
Polecam warsztat w Katowicach http://mobilklimat.pl/ :lol:
-
E92 Szarpie przy ruszaniu pomocy
Nie panikuj też tak miałem poczekaj same się unormuje. :) :) Docisk???? Sam jesteś dociskiem :mad2: 3000 przelatane i docisk nie pisz takich głupot kolego michalez
-
E9X i inne - Wasze przebiegi w silnikach diesla 2.0 M47/N47
N47 2008 (177 KM) przebieg przy za kupie 80 tys, teraz 110 tys km na razie zero problemów. Serwisowany w ASO Dania.
-
E9X Silniki diesla - różnice i zestawienie awaryjności
Dlatego ja nie korzystam z tego systemu.
-
e90 klima zmiana manualna na climatronic
A te kratki z tyłu też jest możliwość wymienić?
-
test silnika N47 po 120 tys. km
Tak klimatyzacja chłodziła cały czas.
-
test silnika N47 po 120 tys. km
Ja właśnie wróciłem z Włoch spalanie 5,4 w tym Alpy więc z i pod górkę. W sumie zrobiłem 5400 km. Samochodzik sprawował się na 6+
-
Łańcuch rozrządu N47
Też nie komentuje, tylko czytam.
-
Łańcuch rozrządu N47
Jaki koszt takiego zabiegu?
-
Łańcuch rozrządu N47
Za tydzień jedziemy do Włoch 1800 km , chyba się nie zerwie. 103 tys. km na zegarku.
-
Łańcuch rozrządu N47
02.2008 , też mam A
-
Przez tylnią kanapę
Dzięki ci kolego jutro zabieram się do roboty. Bardzo ci dziękuje. Pozdrawiam
-
Przez tylnią kanapę
Koledzy muszę przeprowadzić kabelek przez tylnią kanapę do bagażnika, a nie mam dzielonej. Poradźcie z której strony ewentualnie znajdę jakąś lukę?
-
Silniki Diesla
Zgadzam się z przedmówcą ja też mam rok, 103 tyś na liczniku i na razie ok. Mnie akurat na zimnym ciszej chodzi, miękko, jak się rozgrzeje do trochę szura. Nie wiem, już myślałem czy to nie wina oleju.
-
[e90] Jaki olej?
Kolega z Rybnika ja z Wodzisławia, masz mechanika co się zna dobrze na BMkach?
-
Szarpanie na pierwszym biegu tylko na zimnym.
Przecież ten zawór jest chyba do płynnego ruszania, to po co go wywalać? Chyba, że mamy go zepsuty.
-
Szarpanie na pierwszym biegu tylko na zimnym.
Też tak mam, ale czasami.
-
olej silnikowy
Dzięki Wiktor92 czyli generalnie nic się nie stanie jak przejdę z 5w30 na 0w40
-
olej silnikowy
Wiem czytałem, szukałem, ale można zmienić 5w30 na 0w40? Nie ma konkretnych odpowiedzi.