Skocz do zawartości

hcszwejk73

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hcszwejk73

  1. Ja mam manualna klimatyzacje ta chyba jest automatyczna. Mam inne pokretla takie zwykle.
  2. Witam zamierzam sie dobrac do pokretel z regulacji nadmuchu i kierunku.Mam manualna klimatyzacje. Pytanie jak sie wyjmuje te pokretla?
  3. Powiem wam, ze mnie tez czasami obroty faluja, ale tylko rano w garazu jak jest zimny, potem przejade dosłownie moze kilometr i jest ok. DZisiaj rano nie bylo tego problemu wiec narazie sie tym nie przejmuje i nie bede grzebal.
  4. Ja kupiłem Toyo Proxes T1-R 225/40R18 92 Y na przód oraz Toyo Proxes T1-R 255/35R18 94 Y na tyl. Zakladam je na wiosne, zobaczymy jak sie beda sprawdzały w BMW,miałem kiedyć Adi A3 tylko 17 i byłem bardzo zadowolony zarówno na sychej jak i mokrej nawierzchni sprawdzały sie dobrze.
  5. CZy pokretla z klimatronika do manualnej beda pasowaly?
  6. Sory, ze jestem taki upierdliwy, ale ostatnie pytanie czy jak bym zalozyl ten panel z klimatronika zamiast tego starego to klima odpali i bedzie dzialc recznie?
  7. Szukam z okolic Wodzisławia Śl, Rybnika
  8. Dzieki musze poszukac kogos w moich stronach.
  9. To kolega dex55 co wyminiles tylko panel? Mnie chodzi tylko aby dzialala klimatyzacja chociaz manualnie tylko pytanie, czy panelem klimatronika bedzie pasowal.
  10. Droga taka nagrzewnica i duzo z tym roboty?
  11. Witam mam takie pytanie, kolega ma na zbyciu panel klimatyzacji automatycznej z E90, ja mam klimatyzacje manualna czy jest mozliwosc wymiany samego panelu na ta z klimatronica? Chodzi mi tylko o sam panel nie przerobka calej klimatyzacji na auto? Ten z manuala fatalnie sie prezentuje.
  12. witam na ramce na szybce (szybka na tylnich drzwiach) mam pęcherzyk jakby rdza, czy ktos mial taki problem??? czy mozna to wymienic czy pomalowac?
  13. ok po zimie cos z tym, zrobie dzieki wielkie koledzy !!!
  14. Witam mam na szybie czlowej dosyc duzo drobnych odpryskow, czasami to przeszkadza, czy jest jakis sposob usuniecia tych odpryskow, oprucz wymiany szyby?? Przebieg 92 tys/km nie zaszybko, ma ktos rowniez taki problemik? Przebieg sprawdzony w ASO, auto kupione w ASO jako uzywane oczywiscie.
  15. Dzieki kolego dziqsek faktycznie jest tego troche. Pozdrawiam
  16. Witam !! Zamierzam sie do kupna lamp xenonowych, mogą koledzy polecic cos z tego tematu? (link , sklepy itp)
  17. ja mam przebieg 91tkm chyba nie musze sie obawiac (N47 ) :roll:
  18. Jak do teraz klima chłodzi i jest ok zobaczymy czy to sie powtórzy.
  19. samochod mam dopiero miesiac, wlaczam jak jest goraco, tak to mialem wylaczone
  20. Witam !!! Dzis mialem taki przypadek z klimatyzacją, wsiadam do samochodu odpalam silnik wlaczam klime (manual) i tu zonk nie dziala. Ruszylem, przejechalem 20m probuje jeszce raz wlaczyc i zaczla dzialac. Czy to normalne???
  21. Ok juz mi wszystko działa dzieki chlopaki
  22. Wszystko działa, jest średnia prędkość, zasięg km na paliwie które posiadam, itp tylko nie mam jak przewijam strzałeczkami w dół czy góre średniego spalania.Zauważyłem też , że nie pokazuje sugerwania na jaki mam wrzucić bieg.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.