Treść opublikowana przez hcszwejk73
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Witam, mam felgi z E60 ET24, długość śrub z E90 jest ta sama nie będą za krótkie?
-
e91 177km czy warto?
Ja mam tylko E90. Trzeci rok leje paliwo i śmigam. Przebieg aktualny 150 tys. Pozdrawiam
-
silnik diesla na benzynowy
Witam !!! Kolega ma do wymiany silnik diesla N47. Czy można zamiast niego zamontować benzynowy?
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
Miałem nadzieję, że dają mi wszystko nowe, ale ponoć diagnoza wskazała, że łańcuchy są ok. Zobaczymy, dostałem ustną gwarancje na 2 lata na napinacz, mam nadzieję, że pojeździ samochodzik jakiś czas bez awarii tego nieszczęsnego rozrządu. Tak prywatnie, to uważam, że ta akcja serwisowa to wielka lipa i mam tylko nadzieję że wymienili mi ten napinacz chociaż.
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
Niepokojących odgłosów nie miałem, profilaktycznie pojechałem na akcje serwisową, dostałem listowne powiadomienie o rzekomej akcji. Na razie nie widzę różnicy samochód jeździ tak samo i dźwięk ten sam. Koszty= 0
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
Byłem dziś w Katowicach, ponoć łańcuch ok, wymienili napinacz. Czas wymiany i diagnozy 3h. Rok 2008.02, przebieg 134 tys prawdziwy. A tak nawiasem po czym poznam, że faktycznie wymienili napinacz?
-
[E9x] N47 wymiana łańcucha (gdzie i za ile można zrobić)
Jak przyjdzie pora to jest możliwość zamiany silnika z 320d N47 na 320i np. ???
-
Eonon navi - Musicie to zobaczyć i ocenić... dobre to jest?
Ja mam coś takiego http://www.erisin.com/erisin-es1090b-62-hd-bmw-car-stereos-3g-wifi-navi_p337.html i wychodzi ok 1330zł już z przesyłką do Polski i opłatami celnymi . Oczywiście że nuta bardzo dobrze gra i te podbicie basów superrrr sprawa i jeszcze tyle bajerów. Gdyby nie forum to bym nawet nie wiedział że takie radio istnieje :cool2: Jak tylko przeczytałem parę postów że coś takiego istnieje postanowiłem zaryzykować! i OPŁACAŁO się , no może nie do końca bo jak już chyba pisałem kiedyś to radio co kupiłem zakupiłem na alledrogo.pl :duh: od naszego rodaka za 2100zł , potem dopiero odkryłem firmę Erisin made in China i tam koszt tego samego radia z dostawą do Polski to właśnie ok 1330zł :cry2: . Poza tym wszystko OK Pasuje wszystko nie trzeba nic rzeźbić?
-
Łańcuch rozrządu N47
Po ile macie lat koledzy, jak mogę zapytać wstawiając przerywnik w tej wielkiej dyskusji?
-
Duże drgania na biegu jałowym
Ja też tak mam, ale jak ruszam pod wzniesienie i to obojętnie czy przed siebie czy wstecz.
-
Eonon navi - Musicie to zobaczyć i ocenić... dobre to jest?
No jak ma to tak odstawać to nie kupie. Dla mnie to rzeźba.
-
Eonon navi - Musicie to zobaczyć i ocenić... dobre to jest?
Jak wyglada zakup ?? Trzeba cos wplacic zarejestrowac sie?
-
Eonon navi - Musicie to zobaczyć i ocenić... dobre to jest?
To jest przycisk do wyłączenia S.Stopu
-
Eonon navi - Musicie to zobaczyć i ocenić... dobre to jest?
Ja mam pod panelem klimatyzacji, przyciski z StartStopu co z nimi? Przy ewentualnym zakupie, trzeba się zarejestrować na tej stronce? Jak to wygląda?
-
Chwilowy brak mocy
Luty 2008 , do tej pory nic auto myka jak trzeba. Tylko teraz ta plecionka.
-
Chwilowy brak mocy
170 zł na z robotą. Auto odstawiłem na około 2-3h.
-
Chwilowy brak mocy
Witam!!!! Tak wymieniłem jest ok auto nie furczy i z turbina tez ok, moc jest jak była. Winna była pęknięta i dziurawa plecionka, tak myśle bo po wymianie mam spokój.
-
pytanie odnośnie wymiany rozrządu N47.
Myślałem, że te silniki nie mają z rozrządem problemu.
-
pytanie odnośnie wymiany rozrządu N47.
Zamiana n47 na silnik diesla, sześciocylindrowy 330d jest bardzo kosztowna i problematyczna? Chodzi mi taka myśl po głowie jak będę miał problem z rozrządem, ktoś z kolegów już przerabiał taką zamianę?
-
Chwilowy brak mocy
Byłem dziś u gości od tłumików mam dziurawy łącznik elastyczny (plecionka). W sobotę wymieniam, zobaczymy co będzie z mocą.
-
Chwilowy brak mocy
Podłączyłem zobacz wyżej, 3 błędy wyskoczyły :?
-
Chwilowy brak mocy
Rozmawiałem dziś z mechanikiem i stwierdził, że nieszczelność układu wydechowego np katalizatora może mieć wpływ na prace silnika czy turbiny. Miał ktoś taki przypadek?
-
Chwilowy brak mocy
Nie wiem, zobaczę na razie jest dobrze musze zaobserwować. Muszę sprawdzić przewody od turbo, może tam jest jakaś nieszczelność. Może ma ktoś fotkę abym mógł to dobrze zlokalizować. Nie jestem mechanikiem, ale kusi mnie to samemu posprawdzać za nim będę musiał go oddać pod "noże chirurga" :( Sprawdzałem i doszedłem do wniosku, że basowy i syczący odgłos wydobywa się gdzieś w okolicach plecionki, katalizatora... muszę na kanał gdzieś pojechać i to zobaczyć. Jest możliwe, że dziura, nieszczelność może być przyczyną tych objawów z mocą?
-
Chwilowy brak mocy
dziś rano jechałem z pracy to samo, auto tak się zbiera jak by miało 70 ps i basowo brzmi. Jadę dziś na komputer Byłem u mechanika wyskoczyły 3 błędy: (4D03) Czujnik ciśnienia spalin, (480A) Układ Filtra Cząstek Spalin, (4CD0) Nastawnik ciśnienia ładowania. Skasowaliśmy błędy i jak na razie ok, ale jak długo??????? :?:
-
Chwilowy brak mocy
Falowanie mocy nie bylo tak jak by pracowal na 3 swiecach, ale juz jest ok nie wiem wlasnie co to bylo moze zanieczyszczenie :roll: