Skocz do zawartości

hcszwejk73

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hcszwejk73

  1. hcszwejk73 opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    Za 2 tygodnie jadę do Włoch 1800 km, postanowiłem wymienić olej przed trasą. Obecnie mam Castrola 5w30. Jaki polecacie tym razem ? Myślałem o 0w40.
  2. Specjalnie dla ciebie kolego. Nagralem jak pracuje zminy silnik zaraz po uruchomieniu i wyjechaniu rano z garazu. Tak jak pisalem 1500 km zrobione na nowych bebechach. Zaznaczam, ze poprzedni film/ szurajacy lancuch jest nakrecony ok rok wstecz, gdy autem dalo sie jeszcze jezdzic. O tamtego czasu przejechalem jakies 15kkm. Po zmienie nieporownywalnie ciszej, u srodku auta i przy zamknietej masce to juz prawie pustynia :D . http://www.youtube.com/watch?v=_UlV0thE54g Dziękuje serdecznie faktycznie różnica jest kolosalna. Dzięki jeszcze raz i bezawaryjnego użytkowania życzę. Pozdrawiam
  3. A ja mam pytanie czy ktoś z szanownych forumowiczów ma nagrany dźwięk po wymianie nieszczęsnego łańcucha? Chodzi mi o porównanie, tego wyżej szurającego.
  4. Jak widzisz oleje też mają dużo wspólnego z łańcuchem rozrządu :D
  5. Też Castrol tylko 0-W40
  6. Teraz mam właśnie Castrol, ale chyba spróbuje Motula wlać
  7. Witam mam pytanie, czy olej silnikowy ma wpływ na szuranie łańcucha rozrządu, wymieniłem olej i jest wyraźnie słyszalne szeleszczenie. Przed wymianą było Cicho. Dodam, że jak silnik jest zimny też jest ciszej po kilku kilometrach już szeleszczy. Olej jaki teraz wlali to 5W-30
  8. No to pięknie. I dzięki.
  9. To Ameryki nie odkryłeś tylko tam też nie ma.
  10. Witam szukam filmiku z nagraniem dźwięku pracy diesla f30 ma może ktoś? Ciekawi mnie słyszalność łańcuszka rozrządu.
  11. Kolego Sci wyłącz klimtyzacje to dzwięk ustąpi. Też tak mam jak jeżdze na klimatyzacji. To klima na 100%
  12. Nie na sprzedaż pisze co mam.
  13. Ja mam z E46 "16" tylko z przodu dystans 10mm . Tył pasi.
  14. hcszwejk73 odpowiedział(a) na hcszwejk73 temat w E90, E91, E92, E93
    Dzięki . :P
  15. hcszwejk73 odpowiedział(a) na hcszwejk73 temat w E90, E91, E92, E93
    a w polsce nie ma szans?
  16. hcszwejk73 opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    Witam, wiem, że był już temat lamp firmy depo ale doradźcie gdzie można kupić fajne reflektory z ringami i soczewką tej firmy, oprócz allegro?
  17. Mnie sie podoba jak świszczy, tyle że u mnie tylko klekot słychać :lol:
  18. Co myślicie ? http://moto.onet.pl/1678058,1,start-stop-sila-ekologii-watpliwe,artykul.html?node=23
  19. Sprawdź sobie na dole nad pedałami jest taka guma (uszczelniacz wału kierownicy). Mnie wypadła. Było słychać silnik a przede wszystkim rozrząd, teraz po założeniu jak makiem zasiał.
  20. Masz może sie przyda http://rozmiar-opon.bmw-tech.pl/
  21. Tak, takie były jak kupowałem w salonie.
  22. Ja mam z przodu 225/40 felga 8 cali, tył 255/35 8,5 cala R18
  23. Pytanie kolega zadał troche :lol:
  24. Nie cofaj się do tyłu, bierz N47 to nowsza konstrukcja lżejsza mniej pali i jest dynamiczna. Popsuć się może każdy silnik. Poczytaj sobie inne fora zachodnie też piszą, że N47 na plus w stosunku M47. Idź z duchem postępu. Takie moje zdanie, a inni może uważają inaczej to trudno.
  25. Rozmawiałem z wachowcem mysze odkręcić pod kierownica i pedałami osłone, tam jest jakaś guma czy coś, prawdopodobnie ona jest przyczyną tego dzwieku. Zobaczymy.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.