Treść opublikowana przez hcszwejk73
-
olej silnikowy
Za 2 tygodnie jadę do Włoch 1800 km, postanowiłem wymienić olej przed trasą. Obecnie mam Castrola 5w30. Jaki polecacie tym razem ? Myślałem o 0w40.
-
Łańcuch rozrządu N47
Specjalnie dla ciebie kolego. Nagralem jak pracuje zminy silnik zaraz po uruchomieniu i wyjechaniu rano z garazu. Tak jak pisalem 1500 km zrobione na nowych bebechach. Zaznaczam, ze poprzedni film/ szurajacy lancuch jest nakrecony ok rok wstecz, gdy autem dalo sie jeszcze jezdzic. O tamtego czasu przejechalem jakies 15kkm. Po zmienie nieporownywalnie ciszej, u srodku auta i przy zamknietej masce to juz prawie pustynia :D . http://www.youtube.com/watch?v=_UlV0thE54g Dziękuje serdecznie faktycznie różnica jest kolosalna. Dzięki jeszcze raz i bezawaryjnego użytkowania życzę. Pozdrawiam
-
Łańcuch rozrządu N47
A ja mam pytanie czy ktoś z szanownych forumowiczów ma nagrany dźwięk po wymianie nieszczęsnego łańcucha? Chodzi mi o porównanie, tego wyżej szurającego.
-
Łańcuch rozrządu N47
Jak widzisz oleje też mają dużo wspólnego z łańcuchem rozrządu :D
-
Łańcuch rozrządu N47
Też Castrol tylko 0-W40
-
Łańcuch rozrządu N47
Teraz mam właśnie Castrol, ale chyba spróbuje Motula wlać
-
Łańcuch rozrządu N47
Witam mam pytanie, czy olej silnikowy ma wpływ na szuranie łańcucha rozrządu, wymieniłem olej i jest wyraźnie słyszalne szeleszczenie. Przed wymianą było Cicho. Dodam, że jak silnik jest zimny też jest ciszej po kilku kilometrach już szeleszczy. Olej jaki teraz wlali to 5W-30
-
F30 320d łańcuch rozrządu szuranie
No to pięknie. I dzięki.
-
F30 320d łańcuch rozrządu szuranie
To Ameryki nie odkryłeś tylko tam też nie ma.
-
F30 320d łańcuch rozrządu szuranie
Witam szukam filmiku z nagraniem dźwięku pracy diesla f30 ma może ktoś? Ciekawi mnie słyszalność łańcuszka rozrządu.
-
Dziwny odgłos z silnika 318d
Kolego Sci wyłącz klimtyzacje to dzwięk ustąpi. Też tak mam jak jeżdze na klimatyzacji. To klima na 100%
-
E90 Rozmiar koła dojazdowego/dojazdówki
Nie na sprzedaż pisze co mam.
-
E90 Rozmiar koła dojazdowego/dojazdówki
Ja mam z E46 "16" tylko z przodu dystans 10mm . Tył pasi.
-
LAMPY DEPO
Dzięki . :P
-
LAMPY DEPO
a w polsce nie ma szans?
-
LAMPY DEPO
Witam, wiem, że był już temat lamp firmy depo ale doradźcie gdzie można kupić fajne reflektory z ringami i soczewką tej firmy, oprócz allegro?
-
320d glośna turbina
Mnie sie podoba jak świszczy, tyle że u mnie tylko klekot słychać :lol:
-
A jednak nie taki pozytywny "Start-Stop"
Co myślicie ? http://moto.onet.pl/1678058,1,start-stop-sila-ekologii-watpliwe,artykul.html?node=23
-
Brzęczenie w podszybiu E90
Sprawdź sobie na dole nad pedałami jest taka guma (uszczelniacz wału kierownicy). Mnie wypadła. Było słychać silnik a przede wszystkim rozrząd, teraz po założeniu jak makiem zasiał.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Masz może sie przyda http://rozmiar-opon.bmw-tech.pl/
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Tak, takie były jak kupowałem w salonie.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Ja mam z przodu 225/40 felga 8 cali, tył 255/35 8,5 cala R18
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Pytanie kolega zadał troche :lol:
-
Łańcuch rozrządu N47
Nie cofaj się do tyłu, bierz N47 to nowsza konstrukcja lżejsza mniej pali i jest dynamiczna. Popsuć się może każdy silnik. Poczytaj sobie inne fora zachodnie też piszą, że N47 na plus w stosunku M47. Idź z duchem postępu. Takie moje zdanie, a inni może uważają inaczej to trudno.
-
głośniej w środku
Rozmawiałem z wachowcem mysze odkręcić pod kierownica i pedałami osłone, tam jest jakaś guma czy coś, prawdopodobnie ona jest przyczyną tego dzwieku. Zobaczymy.