Treść opublikowana przez pacyk
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
to jest styling 124. podejdą, przód będzie wystawał trochę - 225/40 tył 255/35
-
amortyzatory
tak to są B4, bilsteiny będą ok - to dobre i sprawdzone amortyzatory. jezeli masz serie bierzesz zwykłe B4, jeżeli mpakietowy zawias to B4 sport.
-
E90 felgi ET
żadne 255/35 na przód. 235/40 będzie dobre, ewentualnie 225/40 - 8,5cala na przód? jakie ET tej felgi? 245/40 to do M3.
-
Temperatura silnika e90 320i
tak to normalne
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
tomek to są styling 32 18'' przód et20 tył et22 - jak coś to są na sprzedaż z nowymi oponami w dobrej kasie ;) marks, napisałem ci pw
-
E90 318i 2.0 N46
nie wiem jak carbon do mojej czarnej przypasuje :| http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=1718&page=2 możeby zamówić polakierowane :mrgreen:
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
te z linka nie beda pasowały. powiedz jaka jest szerokość tych twoich felg z e36 i jakie ET - wszystko powinno być z tyłu felgi wybite.
-
E90 felgi ET
http://www.bmw-syndikat.de/bmwsyndikatforum/topic220699_ET_Felgen_Styling_97_M_3er_BMW_-_E46.html
-
E90 318i 2.0 N46
to daj znać, zamówimy razem i podzielimy przesyłkę na pół :cool2:
-
E90 318i 2.0 N46
tylko skąd te splittery wziąć :mad2: :|
-
E90 318i 2.0 N46
może jakieś zbiorowe zamówienie na te lampy? idealne są :mrgreen:
-
E90 felgi ET
dla mnie te felgi szału nie robią, co innego jakby były w 19'. Ciekawsze są styling 220
-
E90 felgi ET
po pierwsze w tej specyfikacji to podróby, jak już ci napisał olo po drugie ET47 nie wejdzie ci do przodu, trzeba 10mm dystans.
-
E90 felgi ET
kamiloo98, nie widzę zdjęcia o jakie felgi ci chodzi, ale zakładam że o styling 135. W specyfikacji od E60 tylne z ET43 wrzucasz na przód + 5mm dystans ewentualnie, przednie z ET20 wrzucasz na tył bez dystansu - opony 4x 225/40/18. od e46 do każdej felgi 20mm dystans - za wysokie ET mają - opony możesz dać 225/40 przód 255/35 tył. moje felgi z oponami są na sprzedaż, napisałem ci PW. pozdro
-
E90 318i 2.0 N46
tak, nie da sie w jednym kawałku zrobić - u mnie są cztery na każdej lampie :D :D tyle że tak to dociąłem że kogokolwiek nie spytam czy coś widzi dziwnego w tych lampach to nie może dojść o co chodzi, oczywiście z 15cm widać łączenia ale normalnie jest to niewidoczne i pasuje prawie identycznie pod kolor ori klosza. Prawie jak siostra mojej z przodu, tyle że ja bez blachy śmigam :mrgreen:
-
E90 318i 2.0 N46
akurat wczoraj zrobiłem identycznie, tylko naszą słynną taśmą z leclerca i nawet bez zdejmowania lamp z auta. Tyle że troche się namęczyłem żeby dopasować te małe kawałeczki zgodnie z tym łukiem który idzie od dolnej części lampy (zapewne wiesz o co chodzi) :mrgreen: teraz to już polift pełną gębą :mrgreen: powiem ci że taśma ma bardziej zbliżony odcień do folii, a może to kwestia zdjęcia :wink:
-
E90 felgi ET
paypal, przód na 225/40 - najlepiej 10mm - max 15mm, wyjdzie ET20, strone wcześniej masz zdjęcia jak to wygląda ale to już absolutnie na styk z nadkolem. na tyle z oponą 255/35 - myślę że 15mm będzie ok też ja mam z tyłu 9J ET22 na 235/40 i jest jeszcze 5mm zapasu, także 8,5J na 255 z docelowym ET23 powinno być ok.
-
bmw e90 ile obnizyc??????????
amsat, zejdź na ziemię. Co do klasy premium to na innym forum ktoś nieźle wyśmiany został za to określenie. Dla mnie oklejanie lamp i inne delikatne mody to poprawianie fabryki, ciekawe dlaczego zdecydowali się na takie lampy w polifcie :?: Nie każdy ma dwie lewe ręce i jeździ autem takim jak wyszło z fabryki :duh: A z tym że "e90 samo w sobie jest klasykiem" to mocno przesadziłeś :mad2:
-
Zakup sprężyn obniżających - BMW E90
ja do 18'' zamówiłem prokity, szkoda było mi reszty auta na sportlajny. Na dniach wmontuje to coś tam napisze. Poniżej linki do aut ze sportlajnami: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=75528 http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=75861
-
E90 felgi ET
na 99% tak, nawet user Bad_Boy z naszego forum ma je na swojej E90, odezwij sie do niego :cool2:
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Bad_Boy a co się stało z twoimi CH? sprzedane czy leżą gdzieś w garażu ?
-
18felgi i seryjny zawias w e91
dystanse conajmniej 15mm / odpuść te felgi, nie dość że złe ET to jeszcze 800pln za sztukę. Za 3000 to masz już dedykowane do E90 18'' z odpowiednim ET a jak dobrze trafisz to i z oponami, bez żadnych kombinacji z dystansami, które też swoje kosztują :cool2:
-
BBS CH czy BBS CH-R które wybrać???
CH 18x8 18x10 - jak dla mnie to za mało do tej budy, lepiej 19'. a kolega pare postów wyżej to chyba 17' założył :P http://img703.imageshack.us/img703/4380/img7003n.jpg http://img814.imageshack.us/img814/2503/img7005x.jpg
-
Wycieraczki źle parkują - podnoszą się o 1-2cm do góry
też miałem ten problem...przez 2 dni :mrgreen: Faktycznie wycieraczki odbijały kilka cm wyżej, ale zanim zdążyłem się tym zająć, wszystko wróciło do normy - magia :D
-
DSC a DTC
Kolego te systemy są zawsze aktywne po uruchomieniu samochodu a Ty kiedy nacisnąłeś przycisk DTC wyłączyłeś je częściowo, jeśli byś przytrzymał przycisk kilka sekund to byś wyłączył całkowicie. kliknięcie DTC uruchamia je, ograniczając DSC - dlatego też komputer wyświetla DTC activated