Skocz do zawartości

pawelkrak

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelkrak

  1. pawelkrak odpowiedział(a) na NEZZA temat w E39
    jak wiesz zapewne albo i nie sam silnik to nie wszystko. M5 poza silnikiem to inna konstrukcja calego samochodu. zawieszenie , kable , podwozie , uklad wydechowy i napedowy , hamulce i czort wie co jeszcze :twisted: .. nie wiem czy nie lepiej sprzedac i kupic w niemczech prawdziwej M5 niz bawic sie w swapa :nienie:
  2. pawelkrak opublikował(a) temat w E39
    Nosze sie z zamiarem zamontowania sobie (poprawienie bledu BMW) elektrycznych szyb z tylu. Prosze mi podac , co musze posiadac oprocz mechanizmu i jaka moze byc jego cena. mam nadzieje ze wiazki kabli sa do podlaczenia przycisku z tylu oraz silnika szyb ?? czy raczej sie to nie oplaca :idea:
  3. a mnie sie wydaje ze za te pieniadze to mzoesz miec max wypas E39 z ostatniej daty produkcji .. i to najlpeiej przyporowadzic z germancow. co by nie bylo.. e39 juz na rynku jest jakis czas a tym bardziej najswiezsze modele sa godne uwagi .. ja bym bral osobiscie E39 :modlitwa:
  4. @kaczy tu masz link do strony . maja tam czesci itp. zadzwon tez do goscia i dopytaj sie o szczegoly http://republika.pl/xenony_warszawa/
  5. krótka piłka - :modlitwa: poezja :modlitwa:
  6. pawelkrak odpowiedział(a) na tecku temat w E30
    jak nagle gasnie i kreci a nie chce odpalic to prawdopoodbnie pasek strzelil. nie krec juz wiecej bo mozesz zrobic BIGOS w silniku. laweta i warsztat .. :roll:
  7. bez przesady , jak bys moze zmienil na 225 to owszem , odczul bys spalanie ale przy 205 raczej nie odczujesz, zreszta trudno to tak tez oceniac , zrob 100KM teraz na tych oponach na tej samej trasie i pozniej zrob 100KM na nowych oponach na tej samej trasie . wowczas bedziesz wiedzial w miare dokladnie ile i jaka jest roznica
  8. pawelkrak odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Sprzęt audio i video
    u mnie niestety jakis "helmut" popusl magnetofon i niemam okazji sluchania poprzez kasete. natomiast w drugim aucie sprawdzilem i dziala naprawde swietnie. ja pozostaje w mojej buni przy patencie z transmiterem FM. naprawde jest swietny . Małe podsumowanie dla kasety : + dla kasety za brak zakłócen - za kabelek ktory sie pląta i niezbyt to estetycznie wyglada ;) dla transmitera FM : + za praktycznosc - mogą sie zdazyc nieraz zaklocenia ale kwestia ustawienia jakosc dzwieku moim zdaniem jest i tu i tu taka sama . a to wszystko testowalem na MP4 player z allegro za 159 zeta
  9. mnie sie te podobaja bo sa orginalne i przyciagaja wzrok innych ludkow na drodze :mrgreen: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img213.imageshack.us/img213/4787/img0005ga5.jpg
  10. bixenon to nic innego jak wymiana soczewki zwyklej h1,h7,d2s na soczewke BIXENON D2S. Kabelek z zasilania swiatel dlugich podpinasz pod siliniczek bixenona i juz masz wszystko co chcesz. do tego typowa instalacja do xenona czyli przetwornica i palnik D2S. Mozesz to wykonac sam , koszt tylko materiałow (soczewka x 2 , przetwornice x 2 , palniki D2S x 2) tylko troche dlubania przy tym jest.
  11. pawelkrak odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Sprzęt audio i video
    ja juz jestem po testowaniu transmitera FM . Ogolnie - dzwiek MP3 z playera jest o niebo lepszy niz z radia .W koncu na tych beznadziejnych glosnikach jakie ma E39 w koncu mam soprany i basy. nieraz sa zaklocenia fali , ale jak odpowiednio poloze nadajnik z playerem to jest bajka. nic nie szumi tylko czysta i przyjemna muzyka Paula Oakenfolda. Jutro robie test z urzadzenia na kasete i rowniez napisze opinie :dance:
  12. Koledzy mam dylemat , wieczorem jak patrze na ten przycisk to pali sie tylko jeden symbol , ten od zamykania sa tam jeszcze dwa ale martwe elementy (czyt. nie palą sie ). czy zarowka sie spalila ?? czy tylko przycisk podswietla 1 pozycje ?
  13. czyli majac COSMOSCHWARZ mam tez M ?? sadzac po tym lakierze ?? choc zaznaczam ze reszta auta niema nic wspolnego z M :|
  14. otoz podziele sie swoimi spostrzezeniami . mnie rowniez po zmiane kol zaczelo latac , dzwonic jak by kulki ale to bylo w przednim kole. czestym powodem tego są obrywajce sie elemetny oslony tarczy hamulcowej. moj mechanik po rozkreceniu kola wyciagnal kawalki oslony i reszte odcial szlifierką i teraz mam spokoj. co do tylu moze to byc to tak na 90% , bo za dlugie sruby wykluczam choc jak by zabardzo byly przekrecone to by scielo je lub cos sie urwalo , ja rowniez po zalozeniu za dlugich srub do felg nie mogelm kola przekrecic wiec musialem kupic takie jak farbyka nakazala ;) wiec moja rada , sciag kola i zacisk hamulca i bedzie koniecznie sciagniecie tylnej tarczy aby dostac sie do oslony tarcz.
  15. pawelkrak odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Sprzęt audio i video
    jak nieraz wlaczylem kasete to o 100% lepiej gra dobra muza w radio na FM niz z super nagranej kasety. Dlatego zdecydowalem sie na transmiter FM aby uniknac kabli itp. transmiter i playera sobie zapodam do schowka i mam to co lubie sluchac ;)
  16. pawelkrak odpowiedział(a) na efendi temat w E39
    w innym jezyku ale masz dokladnie rozpisane co i jak - powodzenia w grzebaniu ;) http://www.ideaphile.com/bmw/540-obc.html :mrgreen:
  17. pawelkrak odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Sprzęt audio i video
    równiez sobie taki zestaw zamowilem - szkoda kasy na CD wiec za 200 pln bede mial wypasiony mp4 player + nadajnik. o jakosci muzyki poinformuje i zrobie fotki ;) pozdr.
  18. pawelkrak odpowiedział(a) na Mirek374 temat w E32
    zarowki D1S mozna jeszcze kupic , kiedys sie spotkalem z owa oferta na allegro .. oprawka gniazda D1S i D2S jest taka sama , kwestia samego zasilania palnikow. napewno sam juz jakos do tego dojdziesz majac urzedzenie w reku. kwestia tego co taniej ci wyjdzie a na przyszlosc to moze jednak zainwestowac jednak w zestaw HID i miec tak jak UE przykazala , unikniesz klopotu na kolejne pare lat ;)
  19. pawelkrak odpowiedział(a) na vanos_2 temat w E36
    diagnoza komputerowa wyjasni ci twoje i nasze domysly. moze sonde zmienil , moze ona byla uszkodzona .. ogolnie mozna wiele myslec na ten temat. ja rowniez 1sze slysze ze ktos cos robil na odwrót niz ma byc. to jak by czlowiekowi odciac jedną noge bo na dwie to dziwnie chodzil za szybko , teraz z jedna nogą bedzie chodzil w sam raz :duh:
  20. mnie sie wydaje ze VISCO jak sie motor nagrzeje w korku mu wyje (chuczy) i z tad przerazenie .. na poczatku, bo pozniej to sama radosc :twisted:
  21. pawelkrak odpowiedział(a) na ghostfaceone temat w E39
    czepiaja sie chlopaki bo zobacz co napisales w tytule :dance: E39 1.8TDS :duh:
  22. hmm prawy blotnik tylni dziwnie wyglada . byla prana tylko jak ?? radio z CD ? ja tam widze na kasety , komputera te znie widac .... ja bym sie nad nia zastanowil .. szkoda kasy utopic lub pozniej nie wiadomo ile dolozyc .. :naughty:
  23. pawelkrak odpowiedział(a) na TurboDiesel530d temat w E39
    MACARTHUR , jedna przetwornica na 1 lampe ! , jak chcesz miec przeciwmgielne na xenonach i mijania na xenonach to 2 takie zestawy musisz kupic. daj mejla na pw to ci pokaze jak ja mam zamontowane w silniku do mijania
  24. nie zapominajmy ,ze po SCHUMIm zostało jeszcze przynajmniej 2 świetnych kierowców F1 którzy zostali i bedą zbierać laury. dla Roberta dobrze sie stało bo rowniez bedzie mial szanse na wyzsze pozycje a co do gestu to jest OK :modlitwa:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.