Treść opublikowana przez gnombris
-
COmpact falujace obroty
Witam,pamietam jak w mojej falowaly ,i to bylo podcisnienie ,sprawdz czy wszystkie sa cale.
-
e90 klimatyzacja słabo dmucha wentylator
Witam,kolega moze miec racje wyjmij filtr i zobacz co sie dzialo.
-
wzrost spalania po wymianie filtra powietrza
nie zakladaj pokrywy od obudowy filtra powietrza ,ja tak mam to wtedy slychac
-
wzrost spalania po wymianie filtra powietrza
Witam ,nie wydaje mi sie zeby bylo lepiej ,kolega zmienil filtr ,auto zaczelo wydobywac piekny dzwiek i nie zdajac sobie sprawy zaczol krecic wyżej, ja też mam K&N tylko w 2.5 roznicy nie ma, 12l jak bylo tak jest :D
-
Co to za kable?
Witam ,te kable sa do zmieniarki CD
-
Jaki silnik do e90?
Witam ,ja mam 2.5 tez nie jest zly ,nawet idzie 7,2s do 100 a spalanie w miescie to 12l, nie kupuj żadnego 1,8 bo to trzeba pchac i bedziesz zalowal
-
[e90] Gdzie jest filtr powietrza?
Witam ,mozesz ja odkrecic i sciagnac,tylko pozniej jak zalozysz spowrotem upewnij sie ze ja dokreciles dobrze zeby nie lapalo lewego powietsza.
-
E90 Ogolny przeglad + co należało by wymienic/jaki filtr.
Juz sie robi kolego, teraz mam z kim pogadac bo tu same dizle do oklola :mrgreen: http://www.ebay.co.uk/itm/E-2022-K-N-Performance-Air-Filter-BMW-E90-3-Series-323i-325i-330i-E87-130i-/370564566589?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Car+Make%3ABMW%7CPlat_Gen%3AE90&
-
E90 Ogolny przeglad + co należało by wymienic/jaki filtr.
Witam ,ja zalozylem do swojej sportowy wklad K&N, mozna dostac za 45 fuli to u ciebie moze jakies 50 euro ale dzwiek duzo ladniejszy polecam :mrgreen:
-
Skrzypiące wnętrze
Witam ,umnie skrzypia te plastki w kolo radia, uszczelka tez sie czasem odezwie a i w zime cos z tylu samochodu sie odzywalo tak jak pod tylna szyba tyle ze ja mam na 18" to myslalem ,ze tak ma byc :mrgreen:
-
e92 335i, Porada...
miejmy nadzieje, ze go nikt wczesniej nie przegrzal bo w tym UK to same .......
-
Olej do N54 335i
Witam,ja tez zmienilem Castrola na MIllersa ,ale jeszcze nie wiem co i jak bo zalalem go w sobote,gosc mi go polecil w sklepie mowil, ze millers bardzo dobry, tanszy o 15fuli i piec litrow , uzywa go w swojej 330d i leja go do samochodow ktorymi jerzdza na rajdach,( bo maja naprawde swój tim ,to wiem) a za castrola to sie placi za ladny karnisterek,ale jak mowisz nie chodzi tak o kase jak o jakosc dlatego bylem troche sceptyczny,zobaczymy? Ale jak chcesz zaszalec to moze ten castrol 0w60 dedykowany do M .
-
E90 320d Co to za przewód
Witam, po konsystencji brudu poznaje ze to sie poci waz wspomagania
-
piszczy pasek przy starcie
Ja bym zaczol od paska a nie napinacza,jak popsikales pasek WD40 i przestalo to cos znaczy,czemu kazdy wymienia caly silnik zanim zacznie od najprostszych rzeczy,mi mowili ze mam pope climy do wymiany "fachowcy" wylo piszczalo trudno bylo to opisac wymienilem pasek i jest OK :cool2:
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
tylko mi sie wydaje, ze one sa za dlugie i nie wejda :roll:
-
Eibach Pro-kit vs seria
Zgadza sie,jak nie wyciagal amorow, jezeli kat nachylenia kola nie byl zmieniony nic nie trzeba ustawiac!Ale ci co sie nie znaja niech sobie traca pieniadze,tylko innych juz mogli by nie wprowadzac w blad.
- Auto do oceny
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Witam ja mam ledy u siebie ,roznica jest ogromna na plus, samochod wyglada rewelacyjnie po przycisnieciu pilota w nocy, warto zainwestowac,to duzo nie kosztuje od 20 do 25 FULI ZA KOMPLET http://www.ebay.co.uk/itm/BMW-3-Series-E90-INTERIOR-LED-Car-Light-Bulbs-KIT-WHITE-/310332141145?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item48413cae59#ht_2321wt_1185
-
Naprawianie opony
To powiedz mu niech nie butuje na dziurawych zakretach :D
-
Problem z nadmuchem...
Wtam, ja bym zaczol od tego bo caly silnik to pewnie duzo wieksze koszta.
-
Naprawianie opony
Ja nie widze problemu ,jezeli nie rożni sie zbyt wielkoscia bierznika i cena bedzie odpowiednio mniejsza, ja jezdzilem 1,5 roku na tym spreju i nic .
-
Problem z centralnym zamkiem w E90
Witam ,panowie a nie taniej naprawic te szyby ,sa preparaty do laczenia tych nitek jak sie przerwie.Ale jak chcecie to je bijcie,sam bym chcial komus bmke po okladac mlotkiem :lol:
-
[E90] Montaż zestawu Alpine - gdzie jest wiązka przy progu?
Wlasnie tak.
-
[E90] Montaż zestawu Alpine - gdzie jest wiązka przy progu?
Tak, mozesz bez problemu.
-
[E90] Montaż zestawu Alpine - gdzie jest wiązka przy progu?
Witam ,to ta wiazka ,w niej musisz znalesc kable idace do glosnikow i sie podpiac, ten koles wszystko dobrze to opisal .przetlumacz to sobie .