Witam. Mam problem z klimatyzacją w mojej e90 a mianowicie przy pełnym nadmuchu lub wciśniętym klawiszu max słychać ze wentylator chodzi na pełnych obrotach ale czuć ze jakaś przegroda blokuje wydmuch tego powietrza jednak co ok 15 sek coś w środku się otwiera na 2-3 sekundy i wtedy dmucha tak jak być powinno po czym znowu się zamyka i nie dmucha i tak cały czas pomóżcie
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.