Treść opublikowana przez Dedi1234
-
BMW E60 520i WBANA31020B021307
Dedi1234 odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażw mor** powinno sie walic takich ludzi
-
330i black black black! WBAEV52070AW72808
Dedi1234 odpowiedział(a) na KuKi_gix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażraz mialem auto w ktore włożyłem druga połowe ceny auta , tu "jakby to samo widze" :P
-
BMW E60 520i WBANA31020B021307
Dedi1234 odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOstro :o , a pisze ze orygianly przebieg ma
-
BMW E60 520i WBANA31020B021307
Dedi1234 odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażskad pewnosc ze musi miec wiecej km?
-
BMW E60 520i WBANA31020B021307
Dedi1234 odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjechac 8 godz w jedna strone aby popatrzec ?
-
BMW E60 520i WBANA31020B021307
Dedi1234 odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażniestety mam sporo km do tego auta wiec jak jechac to wiadomo ze brac a przez telefon i tak wszystkiego sie nie dowiem..
-
BMW E60 520i WBANA31020B021307
Dedi1234 odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażco o tym myslec? :P
-
BMW E60 520i WBANA31020B021307
Dedi1234 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie udało mi sie rozkodowac Vinu , co sądzicie o tym aucie? http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-sprowadzony-100-oryginalny-przebieg-bezwypadkowy-okazja-polecam-ID6y4Mi1.html edit: nie wiem czy dobrze rozkodowalem Vehicle information ======================================== VIN: WBANA31020B021307 Type code: NA31 Model: 520I (EUR) E-F-R series: E60 Series: 5 Type: LIM Steering: LL Doors: 4 Engine: M54 Displacement: 2.20 Power: 125 (170 hp) Drive: HECK Transmission: MECH Paint code: 317 - ORIENTBLAU METALLIC Upholstery code: ABAT - STOFF EDWARD/ANT Prod.date: 2004-04-20 S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES S2RA BMW alloy wheel, trapezoid style 134 S8SA Navigation access request,country-spec. S8SB Telematics access request,country-spec. S8SC Telematics access request,country-spec. S8SP Control unit CO2 S216 HYDRO STEERING-SERVOTRONIC S320 Deleted, model lettering S403 Glass roof, electrical S423 Floor mats, velours S428 Warning triangle and first aid kit S431 Interior rear-view mirror with auto dip S441 Smoker package S465 Through-loading system S494 Seat heating driver/passenger S502 Headlight cleaning system S508 Park Distance Control (PDC) S522 Xenon Light S524 Adaptive Headlights S534 Automatic air conditioning S540 Cruise control S548 Kilometre speedo S606 Navigation system Business S644 Preparation f mobile phone w Bluetooth S698 Area-Code 2 for DVD S785 White direction indicator lights L801 NATIONAL VERSION GERMANY S851 Language version German S863 Dealer List Europe S879 Operating instructions German S915 Omission of outer-skin preservation S969 Navi DVD to be requested at shipping
-
E60 545 WBANB31080B080584
Dedi1234 odpowiedział(a) na apex11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkolor auta jak i wnetrze wyjebi*** w kosmos chcialbym miec takiego ;d
-
BMW e90 318i tłumik badz koncowka
jakby 318i ;p
-
BMW e90 318i tłumik badz koncowka
Jaki polecacie tłumik badz koncowke aby miec jakis fajny dzwiek wydechu? Mam filmik na youtube w ktorym bardzo podba mi sie dzwiek lecz -nie wiem czy wolno tu wstawiac linki
-
Jaki silnik do e90?
ccc? ;p masz racje dzieki ;)
-
Jaki silnik do e90?
tak wiem o tym , ale jestem ciekaw czy powiedzmy za 2 lata bedzie dalej ten model przedliftowy latwy do sprzedania
-
Jaki silnik do e90?
Jestem ciekaw czy pozniej przy sprzedazy bede mogl miec problemy , poniewaz z tego co czytam kazdy woli wersje po liftowa
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
nie wiem moze kwestia gustu na tym zdjeciu co wyslalem akurat mi sie podoba :cool2:
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
http://dudesphotography.smugmug.com/Cars/Andrews-e90-on-Linea-Corse/i-29vFRFV/0/L/IMG_1819_20_21Enhancer-L.jpg i przed liftowe ladnie wyglada ;p
-
Jaki silnik do e90?
Zapewne bede musial wstawic jakies ladne żarowki gdy znajde swoje e90 z idrive bo polaczenie xenonow z komputerem pokladowym jest bardzo rzadkie jak przegladam niemieckie strony. W swojej e46 wczesniej wkladalem H7 niebieskie niby z homologacją i wygladalo nawet ladnie wiec zapewne zrobie tak i w e90
-
Jaki silnik do e90?
Dlatego bardziej lece w tym kierunku aby bylo te kolorowe pudełko po srodku hehe , chociaz jest bardzo ciezko to znalesc w dobrym aucie
-
Jaki silnik do e90?
Znaczy nawigacja tak jak piszesz wlasnie ze jest malo przydatna to racja odpalam smartfona z navi i lece , lecz bardziej moze chodzi mi o to ze sa tam chyba jakies fajne funkcje ktore sa przydatne no i ladnie wyglada w srodku wszystko ;)
-
Jaki silnik do e90?
Dzieki Luki za ten m pakiet hehe ale ja szukam auta w benzynce :) Bede szukal tylko i wylacznie w niemczech auta 318 badz 320i najbardziej wlasnie zalezy mi chociaz juz na tej nawigacji po srodku , xenonow juz moze nie byc chociaz nie wiem co jest lepsze :) Multilab a silnik N46 w tym momencie ma jakies znaczenie? nie znam sie na modelach silnikow wiec bylbym wdzieczny za jakies male info pzdr
-
Jaki silnik do e90?
Nad 320 tez się zastanswiam jeżeli możecie również mi opiszcie ten model auta. Kwota jaka chce przeznaczyć to max 35 tys. M
-
Jaki silnik do e90?
rocznik 2006 - 2007 poniewaz jak narazie na takiego tylko mnie stac. Szukam auta za granica z lepszym wyposazeniem takim jak ten ekran po srodku ( nawigacja) i zebym mial chociaz te xenony ale ciezko jest cos takiego znalesc..
-
Jaki silnik do e90?
Jakie są opinie na temat bmw e90 318i ? Znajduje sie w niej chyba 130 km czy jest to wystarczajaca moc do poruszania sie po miescie jak i w trasy? Nie zalezy mi na katowaniu auta itp
-
BMW E61 525d WBAPX51090C140095
Dedi1234 odpowiedział(a) na Parti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażi jaka wyszla sytuacja? jestem bardzo ciekaw jak mozna tak "przerobic" auto :wink:
-
Optyczny lekki tuning bmw e60
zalozenie m pakietu bedzie zapewne bardzo kosztowne , chce juz kupic zwykle e 60 w bardzo dobrym stanie.