Treść opublikowana przez Dedi1234
-
Przeplywomierz bmw e90 320i
ta? , ostro a przeplywomierz gdzie lezy?
-
Przeplywomierz bmw e90 320i
Odpialem przeplywomierz , wiec auto powinno wskoczyc w tryb awaryjny czy cos? bo nic sie nie dzieje zechowuje sie tak samo jak z podlaczonym , czyli faluja lekko obroty , na zimnym silniku lekko poszarpuje z rana , wiecej pali itp
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
czyli wszystko jasne cewki sa winne
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
Zaczne od cewek teraz , moze ktoras sie jeb** i komp nic nie pokazuje
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
Czy ktos wymienial cewki wogole ?
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
i jak sprawa u was z tym?
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
Masakra kazdy ma z nas to samo .... , u mnie rowniez wycieka spod tej uszczelki misy olejowej ale narazie to daruje sobie , kasa pochlonela mnie i tak na wymiane uszczelniaczy i uszczelek z " gory"
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
Jak tam , dzialacie cos w tym kierunku?
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
Przy wymianie uszczelniaczy tez byly czyszczone elektrozawory bo lalo sie z nich , jednak to nic nie pomoglo bylo tak jak jest , czyli muli
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
To wszystko jest zwiazane ze sprzegłem...
-
BMW e90 122km sedan WBAVC11010FG58845
Dedi1234 odpowiedział(a) na veak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażłańcuchy w nich pękaja
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
Nie mam inpy u siebie , ale slyszac po dzwieku widac ze sie dlawi jak moj...
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
Na uruchomionym silniku jest idealnie , tylko po wylaczeniu i poczekaniu np. pol pol godziny jest twardy jak decha . Czytalem tu w drugium temacie tez o tym twardym pedale to pisali o nieszczelnosciach itp. Mi sie wydaje poprostu ze w naszych bmw e90 320i wszystkie uszczelki parcieja i przez to tyle powodow jest jak gasniecie , falujace obroty twarde pedaly.. Wymieniane juz byly u mnie uszczelniacze trzonkow zaworów , uszczelka przy filtrze oleju i gdzies tam jeszcze bo lal sie olej... , jeszcze mi cieknie pod misa olejowa ale juz tego nie bede robil bo znowu poplyne na 700 zl . Narazie chce zrobic cos z tym ze gasnie mi i jest straszny mul wogole nie czuje tych 150 koni
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
Twardy pedal hamulca po pol godzinnym postoju , zauwazylem to po weekendowym wypadzie do innego miasta. Mamy gdzies nie szczelnosc panowie chyba , bo moje auto strasznie muli ciezko mi nawet sie rozpedzic do 150.... ,
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
Niestety nie :/
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
Tu poprostu chodzi o jeden powod jakis , bo mamy to wszyscy w swoich e90 320i wiec nie bedzie to milion czesci do wymiany , tylko jedna rzecz az ktos wkonu trafi w to...
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
U mnie tez nie odczuwam na rozgrzanym abym mial te 150 koni... , musimy cos wkoncu z tym zrobic !
-
[E90 320i] Dławi się na zimnym silniku
Ma ktos filmik jak dobrac sie do tej przepustnicy ?
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
Dokladnie hashin tak samo u mnie po uruchomieniu silnika i po doslownie kilku chwilach gasl
-
[E90 320i] Dławi się na zimnym silniku
nie zawsze ale przydlawia sie na chwile na luzie
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
Mam to samo co wy , najpierw auto zaczelo mi dymic na niebieskio , wiadomo uszczelniacze.... Wymienilem je , nastepnie auto oczyiwscie mi gaslo przy dojezdzie do jakiegos skrzyzowania badz swiatel zawsze to sie zdarzalo przy wcisnieciu sprzegla nie wiem jak u was. Opisujcie swoje sytuacje abysmy mogli wszystko wytkluczyc. Wymienilem rowniez swiece ale i to nic nie pomoglo . Cewki sa dobre wiec nie bede ich wymienial i wy tez ich nie wymieniajcie bo to nie w tym lezy problem. Dzis sprawdzalem przeplywomierz a zwlaszcza ten czujnik przy filtrze powietrza , myslalem ze bedzie caly czarny ale jest czysciutki tak samo jak filt powietrza przy przejechaniu 10k od ostatniej wymienay jego. Irytuje mnie to gasniecie jak i brak tej mocy w aucie... , lancuch jest w stanie idealnym u mnie poniewaz wszystko bylo rozbierane przy wymianie uszczelniaczy wiec nie sluchajcie mechanikow ze lancuch jest luzny czy cos w tym stylu...
-
[E90 320i] Dławi się na zimnym silniku
Udalo sie objaw znalesc? Mam to samo....
-
"zaślpeki " od listew ozdobnych do bmw e90
Dziekuje za informacje zostaly juz zakupione ;) Teraz mam problem z panelem glownym gdzie znajduje sie przycisk start stop chodzi mi o te zaczepy 5 , 7 , 6 ,9
-
"zaślpeki " od listew ozdobnych do bmw e90
Witam Czy wie ktos moze jak sie nazywaja plastikowe białe kwadratowe nie wiem jak to nazwac "zalepki" ? , w ktore sie wklada bolce od listew ozdobnych w środku auta. Szukam tego wszedzie i nie wiem jak to okreslic.. Auto stoi caly czas na sloncu i poprostu z jednej strony od pasazera kierowcy listwa sama zaczela odpadac a te zaslepki skruszyly sie.. Prosze o pomoc w znalezieniu na alledrogo czy cos
-
e61 520D WBAPX31090CX41897 W-wa
Dedi1234 odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażokazja? :o