Treść opublikowana przez Dedi1234
-
Oklejenie auta -rdza
Oklejenie calego auta bedzie w jakis maly sposob chronic przed rdza?
-
Podrapana kierownica / przyciski
Czy ktos w Białymstoku ogarnąłby to? edit: jak wyglada ta taśma?
-
Podrapana kierownica / przyciski
http://zapodaj.net/4b74d336ce497.jpg.html Tak jak na zdjeciu mam problem z "osłona kierownicy" zeszla mi cala powłoka i jest teraz na połysk . Skoro zrobilo sie cos takiego chce zakupic multifunkcje ile moze to kosztowac czego szukac oraz jaki koszt zaprogramowania tego wszystkiego. Znalazlem cos takiego http://allegro.pl/multifunkcja-kierownicy-bmw-e90-e91-e92-e93-e60-61-i5067550966.html mam szukac w tym kierunku czy w innym aby bylo jak najtaniej Pozdrawiam edit: jeszcze cos takiego http://allegro.pl/bmw-3-1-e90-91-sport-e87-sterowanie-multifunkcja-i5724533508.html
-
Bierze olej Kopci na niebiesko
no tak ale ktos musi Ci to zrobic kto sie na tym zna !
-
Wyciek olej bmw e90 320i
Witam Teraz gdy uporałem sie z uszczelniaczami zauwazylem ze "cieknie" z mojej suczki , otoz tak jak na zdjeciach widac mam ogniska kałuży. wszystko bylo zafaflunione olejem wiec zostalo wymyte i teraz widac gdzie olej sie zbiera.. . Uszczelka pod oslona filtra oleju byla wymieniana i najwidoczniej dalej to nie jest powod tego wycieku . Jakies propozyje? chodzi o te centrum zaznaczone na czerwono http://zapodaj.net/4fbe699ec5450.jpg.html http://zapodaj.net/7b6235ac3f472.jpg.html http://zapodaj.net/51157afc03911.jpg.html http://zapodaj.net/918c9ed3c5fd3.jpg.html http://zapodaj.net/125ced1e7e182.jpg.html
-
Sprawdzenie stanu temperatury silnika
Witam posiadam bmw e90 320i 2005 rok , jak moge sprawdzic aktalna temperature silnika?
-
Bierze olej Kopci na niebiesko
Czytales moj temat? mialem identycznie to samo co ty
-
BMW e90 2.0i 2005rok / dymienie?
Odma jest wporzadku dzis mechanika pytalem , mowil ze patrzal na nia i bylo ok , przebieg 142 tys. km sprowadzona z Niemiec prywatnie wiec mozliwe ze oryginalny przebieg w srode wstawiam prywatnie do mechanika do domu ktory robil mi w warsztacie calego przejedzie od gory do dolu z uszczelkami bo olej tak jak pisalem cieknie gdzies pod obudowa filtra oleju
-
BMW e90 2.0i 2005rok / dymienie?
w takim razie trzeba bedzie jeszcze odme zobaczyc na fest wszystkie uszczelki wymienic i zobaczymy dymic nie dymi mi juz na niebiesko jak wczesniej gdy bral olej
-
BMW e90 2.0i 2005rok / dymienie?
chodzi o to? http://bmwcentrum.pl/img/products/20/22/1_max.jpg jak tak to juz bylo to wymieniane
-
BMW e90 2.0i 2005rok / dymienie?
Zauwazylem jeszcze wyciek oleju pod pokrywa oslony filtra oleju , wymieniali tam uszczelke bo widzialem to na wlasne oczy ale cos tam nizej jeszcze chlapie olejem bo dzis wycieralem do sucha a po jezdzie znowu jest tam nachlapane olejem ale dymic nie dymi na zadnym biegu bo nie widze za soba dymu jak to bylo wczesniej i nie smierdzi spalonym olejem tylko jakas wilgocia
-
BMW e90 2.0i 2005rok / dymienie?
Tak wymienilem , czy jest poprawa jeszcze nie wiem dymic dymi ale juz na bialo i nie tak duzo i czuc jakby pare wodna? na wszelki wypadek wyczysci odme jeszczE?
-
BMW e90 2.0i 2005rok / dymienie?
Okazalo sie ze wszystkie uszczelki byly twarde od uszczelniaczy...
-
BMW e90 2.0i 2005rok / dymienie?
Nie rzyga olejem na asfalcie nie bylo zadnych plam od oleju , jedynie to dymi i spala mi olej
-
BMW e90 2.0i 2005rok / dymienie?
ok we środe wymienie i podziele sie tym czy problem znikł czy dalej trzeba szukac.. , mam nadzieje ze nie bedzie to uszczelka pod głowicą albo jakies inne droższe chuj****
-
BMW e90 2.0i 2005rok / dymienie?
na poczatku tematu dodalem linki po wpisaniu Vanos"ow okazalo sie ze jest to co pokazalem na zdjeciach :P
-
BMW e90 2.0i 2005rok / dymienie?
wyżej sa zdjęcia gdzie zauważyłem wycieki , ale te zawory vanosów nie wiem gdzie moga sie znajdowac
-
BMW e90 2.0i 2005rok / dymienie?
do 1 tys sie zmieszcze z robocizna?
-
BMW e90 2.0i 2005rok / dymienie?
Jest gorzej olej znika szybciej , dymienie mam najwieksze na biegu wstecznym i na 1 na wyzszych obrotach nic za mna nie ma . Co zauważyłem obroty minimalnie faluja i.. , powinna wskazowka od obrotw stac miedzy jedna a druga a "wisi" prawie przy obrotach 1 i trzesie lekko budą , skrzynia biegów. Wczesniej zapalil mi sie check engine ale zgasł , teraz zapalil sie 3 dni temu i juz nie gaśnie. Czuć stanowczo olejem , wody nie bierze
-
BMW e90 2.0i 2005rok / dymienie?
pierścienie to raczej nie bo to dymi chyba caly czas a ja to widze tylko czasem na 1 i 2 biegu jak przygazuje
-
Jaki olej do e90 320i 150km
Motul 5w40 ja zalalem do swojego taki
-
BMW e90 2.0i 2005rok / dymienie?
koszt takich napraw ile wynosi
-
BMW e90 2.0i 2005rok / dymienie?
Prosze o odpowiedz
-
bierze olej e90 318i 2005
mam takie same objawy
-
BMW e90 2.0i 2005rok / dymienie?
Mam problem z bmw otoz zaczne moze od poczatku bo moze miec to jakis zwiazek z tym wszystkim Sprowadzilem auto zza granicy mam je miesiac czasu , pierwszym objawem jakim zauważyłem bylo zgaśniecie silnika przy wjezdzie na rondo wciskam sprzegło wrzucam 2 i gaśnie . OK myslalem ze moze dałem za mało gazu i zgasł , Jeżdziłem dalej któregos razu otworzyłem maske i zobaczyłem ze jest "mokro" zdjęcia: http://zapodaj.net/264092b8a3058.jpg.html http://zapodaj.net/5392baca01894.jpg.html http://zapodaj.net/1c287e9a19c62.jpg.html http://zapodaj.net/10009e03208b4.jpg.html i w garazu smierdzi spalonym olejem zajechałem do mechanika powiedział ze najprawdopodobniej oringi sa sparciałe i wymieni je tak samo jak uszczelka pod "osłona filtra oleju" ? czy jakos tak , oringi i uszczelka oryginalna do bmw juz została zakupiona czekam do poniedziałku az odstawie auto Dzis pojechałem w dłuzsza droge do drugiego miasta , zauwazyłem ze auto mi kopci przy dodaniu gazu na błękitny dym przy biegu 1 i 2 na wyzszych biegach jakby nic nie widac. Musialem tez dzis przejechac dluzszy odcinek na 1 biegu aby dojechac do glownej drogi , i gdy wjechalem juz na droge i dodalem gaz to bylo za mna jak za mgłą czego to moze byc powod?