Treść opublikowana przez Dedi1234
-
320d Akumulator?
K3m0T1989 Zaobserwuje to jeszcze , bo zdarzylo mi sie to pierwszy raz ale jak bedzie sie to powtarzac to dostosuje sie do twych metod hehe . A co do akumulatora opisane moje objawy ,moga byc skutkiem poprostu juz "tak jakby" zuzytego aku? Jak tak to najwyzej zaraz podjade do mechanika i mi zmierzy miernikiem
- 320d Akumulator?
-
320d Akumulator?
Bowiem zauwazylem cos dziwnego , otoz gdy auto postoi powiedzmy z 5 godz. odpala po 1 sek. czasem 2 , ale wczoraj gdy siedzialem w aucie i po 2godz. chcialem odpalic auto krecilem go prawie 4 sek. , racja wlaczalem na jakis czas zaplon zeby troche ciepla wlecialo do srodka , ale czy to moglo byc tego przyczyna? Swiecie zarowe i akumulator wymienialem rok temu , lecz gdy pompa wtryskowa mi siadla odstawilem auto do mechanika u ktorego stalo bite 3 tygodnie przez co akumulator poprosotu sie rozladowywal , czy moglo by byc to "tez" przyczyna akumulatora? Dodam jeszcze ze dzisiaj gdy auto postalo 3 godz., odpalilem je i gdy po przejechaniu 50 metrow wlaczylem kierunek , zaczal mi przez 10 sek. szybciej mrygac niz tak jak powinien a potem wszystko wrocilo do normy. Prosze o odpowiedzi
-
VIN - prośba o rozkodowanie
ok dzieki
-
VIN - prośba o rozkodowanie
S279A LT/ALY WHEELS STAR SPOKE 45 Obr. BMW, st. le. nie zd. do j. po uszk. co to znaczy?
-
VIN - prośba o rozkodowanie
ahh pomylilem x z k ;f WBAAL710X0KE44784
-
320d czerwona kontrolka po zgaszeniu
mam to samo , ale to rzadko sie zdarza . Mrygnie mi akumulator i olej na 1 setna setnej sekundy :D
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Prosze o rozkodowanie tego numeru VIN WBAAL710X0XE44784
-
320D Zaślepka halogenowa
Gdzie musialbym sie z takim czyms zgłosic , elektryk zabawil by sie z tym? No i mniej wiecej jceel jakie byly by tego koszty
-
320D Zaślepka halogenowa
Gdzie musialbym sie z takim czyms zgłosic , elektryk zabawil by sie z tym? No i mniej wiecej jceel jakie byly by tego koszty
-
316ti Kontrolka AIR BAG
Poprosotu za mocno usiadłes na mate i Ci czujnik jebnał , w swojej zlutowalem diode pod mata i teraz wszystko jest ok.
-
320D Zaślepka halogenowa
Chodzi o to ze halogeny mam juz wbudowane w swoj zderzak , tylko nie sa one podlaczone. Kupilem auto najwyrazniej bite , bo ten model nie ma halogenów.
-
320D Zaślepka halogenowa
odpisze ktos?
-
320D Zaślepka halogenowa
Ile taka przyjemnosc mogla by mnie wyniesc? , bo wlasnie zaczalem sie nad tym zastanawiac...
-
320D Zaślepka halogenowa
Ok dzieki kameleon , tylko szkoda ze tak pozno :/
-
320D Zaślepka halogenowa
zielo , kiedy kupowalem ta czesc juz wydawala mi sie podejrzana , w sklepie koles nawet chodzil do swojego bmw i sprawdzal ta zaślepke mowil ze od halogenów , no coz to ja wziałem . Ale kiedy usiadlem wieczorem to zauważyłem właśnie ze jest to cześć z dołu , pojechalem do nich i chcialem wymienic. Ale wtedy okazało sie ze nigdzie nie ma takich zaślepek od halogenow, i doszedlem do wniosku ze moze jednak zabawic sie z tym i zrobic te halogeny..., przeciez to nie bedzie "az" tak wielki wydatek. Co konkretnie bym musial potrzebowac do zainstalowania ich? , przełącznik bym jeszcze dzis zamowil za 40 zl na allegro Pozdrawiam
-
320D Zaślepka halogenowa
Zgadzam sie... , zabralem dzisiaj pieniadze i tak sie zastanawiam czy nie lepiej byloby juz zrobic te halogeny w tym aucie.. , przelacznik na allegro kosztuje okolo 30 -40 zl uzywany , do tego kilka kabelkow i powinno byc ok , co o tym myslicie?
-
Podlaskie
Znacie jakiegos dobrego elektryka ktory moglby mi podlaczyc kabelki do halogenów?
-
320D Zaślepka halogenowa
Niestety te zaślepki ktore pokazalem w 1 poscie sa zle , jutro jade wymienic badz zabrac kase... ;/
-
320D Zaślepka halogenowa
Niestety ta zaślepka ktora pokazalem w 1 poscie jest zla... , jutro jade wymienic badz zabrac pieniadze ehh ;/
-
320D Zaślepka halogenowa
zakupilem juz zaślpeki teraz problem tkwi w demontazu halogenow.. Wystarczy ze zdejma oslone co jest pod silnikiem? czy moze jest jakis latwiejszy dostep
-
BMW e46 320d Problem z pasami
zrobilem tak jak pisales , i efekt jest super. Teraz o wiele szybciej sie zwija niz wczesniej , sory ze nie wierzylem wam. Dziekuje za pomoc i pozdrawiam
-
BMW e46 320d Problem z pasami
Poczytalem troche wiecej na necie i jednak kazdy pisze o tym silikonie w spraiu , jutro sprobuje i napisze co i jak. Pozdrawiam
-
BMW e46 320d Problem z pasami
wydaje mi sie ze moze byc to cos w srodku , jakies sprezyny , badz cos innego.. Samo umycie raczej nic tu nie da
-
BMW e46 320d Problem z pasami
Porblem tkwi w nie "zwijajacych sie pasach z obu stron kierowcy i pasazera. OD strony kierowcy czyli moj pas , robi sie w rurke i wciagniecie go na gore bez mojej pomocy graniczy z cudem , fakt czasem sie dobrze zwija ale tylko wtedy gdy jest prosty. Jak rozwikłac ten problem samemu?