Treść opublikowana przez Dedi1234
-
Konserwacja, Czyszczenie chromowwanych części
up
-
Obdrapany plastik
jak to sie zwie środkowy tunel ? ;f
-
Konserwacja, Czyszczenie chromowwanych części
Ok w takim razie zakupie ta paste , a co do komory silnika co zrobic?
-
Obdrapany plastik
tez jestem ciekaw wlasnie efektu po samym umyciu tylko woda
-
Obdrapany plastik
Raczej kupować nowego to napewno nie bede ;) , chce to zrobic jak najmniejszym kosztem Czyli przed tym pryśnieciem tego preparatu mam na fest wszystko zedrzec ? , szmatka gorąca woda i jazda?
-
Konserwacja, Czyszczenie chromowwanych części
Czy jest jakis sposób na zabezpieczenie elementów komory silnika przed korozją? Spray czy coś http://zapodaj.net/7f4576f472061.jpg.html Oraz czy da się w jakiś domowy sposób wyczyścic chromowane elementy , nie wiem czy bedzie to widac na zdjeciach ale przedni grill jest strasznie podrapany http://zapodaj.net/2c81906890103.jpg.html http://zapodaj.net/269255c9390bd.jpg.html http://zapodaj.net/4f5333c58f512.jpg.html
-
Obdrapany plastik
ok Dzieki musze cos z tym zrobic bo wyglada tragicznie
-
Obdrapany plastik
Witam mam pewien problem "kosmetyczny" tak jak widać na zdjęciach schodzi mi jakby jedna warstwa plastiku czy nie wiem jak to nazwac mam to rowniez na kierownicy ale nie bede już tego pokazywał. Obiekty które sa na zdjęciu to środkowy tunel z tyłu dziś dopiero to zobaczyłem pod niebieskim światłem w dzień mało co widać ale mimo wszystko przeszkadza mi to , ma ktos może sposo na to aby to jakos zlikwidować? http://zapodaj.net/a8d8e5737a530.jpg.html http://zapodaj.net/01f03c9686458.jpg.html http://zapodaj.net/2465026b12ed8.jpg.html http://zapodaj.net/c5da4ba6acbfd.jpg.html http://zapodaj.net/51165d11cd4a3.jpg.html
-
bmw e91 n46 320i 150km koszt wymiany rozrządu
czy łancuch jest lużny nie mam pojecia nie rozbierałem go odkąd jest w Polsce , stuki puki czy coś w tym stylu nie slychać
-
bmw e91 n46 320i 150km koszt wymiany rozrządu
podczepie sie pod temat bmw e90 320 rok 2005 mam najechane 142000 km czas wyymienic rozrząd? przebieg oryginalny
-
BMW E90
Dedi1234 odpowiedział(a) na piotrek_putek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażty wiesz ze te silniki sa kompletnie nie udane?
-
ŻARÓWKI H7 white xenon
Dzieki temat do zamknięcia
-
ŻARÓWKI H7 white xenon
Czyli nie da się zmienić na nic lepszego? http://allegro.pl/osram-zarowki-2x-h7-cool-blue-hyper-5000k-xenon-fv-i4814451528.html
-
ŻARÓWKI H7 white xenon
Pierwszy raz cos takiego widze
-
ŻARÓWKI H7 white xenon
Może są jakieś inne lepsze od tych które wysłałem?
-
ŻARÓWKI H7 white xenon
Dziękuje
-
ŻARÓWKI H7 white xenon
Który zakup żarówek bedzie bardziej odzwierciedlał imitacje xenonu ? http://allegro.pl/zarowki-philips-h7-white-vision-2x-w5w-gratis-i5267399543.html http://allegro.pl/zarowki-philips-2-x-h7-x-treme-vision-130-swiatla-i5269552197.html
-
e90 Listwy "drewniane"
ok dzieki bo akurat cos znalazlem wartego uwagi ;)
-
e90 Listwy "drewniane"
Listwy pasują z e91 do e90 przed liftem? oczywiscie bez tego idrive
-
e90 Listwy "drewniane"
jak to precyzyjnie wpisywac na olx czy allegro?
-
e90 Listwy "drewniane"
lepiej zakupić oryginalne ? żeby tego jeszcze bylo dużo...
-
e90 Listwy "drewniane"
Witam Czy da sie okleic środkowe listwy w e90 na "drewniane" ? chodzi mi o te częsci http://img19.staticclassifieds.com/images_tablicapl/261803875_1_644x461_listwy-ozdobne-dekory-aluminium-do-bmw-e90-e91-krasnik.jpg
-
Jaki silnik do e90?
Mam zamiar kupic auto 2.0 w benzynie na co zwrocic uwage oraz jakie sa najwieksze mankamenty 2.0 i ? http://ww3.autoscout24.de/classified/277075301?asrc=st|as
-
Od sierpnia mozliwosc rejestrowania "anglikow"?
Up
-
BMW 645 Przekladka
No wlasnie juz go nie ma eh ;p , bralbym odrazu takiego bo cena za angliki to smiech